Agroturystyka Kujawsko-Pomorskie - HomeToGo base64Hash Agroturystyka Kujawsko-Pomorskie - HomeToGo

Agroturystyka Kujawsko-Pomorskie

kujawsko-pomorskie
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Agroturystyka Kujawsko-Pomorskie: Najlepsze okazje

Agroturystyka Wielkie Leźno
938 zł za noc
Agroturystyka ∙ 12 gości ∙ 4 sypialnie
Wielkie Leźno, Brzozie, Kujawsko-pomorskie
Więcej
HomeToGo
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę

Zaplanuj rodzinne wakacje w agroturystyce w Kujawsko-pomorskiem

Województwo kujawsko-pomorskie, położone w centralnej części kraju, warto wybrać jako scenerię niezapomnianych rodzinnych wakacji na łonie natury. Region to także doskonałe miejsce na kilkudniowy wypoczynek wśród zabytków, który może być przerwą w drodze nad nieodległe Morze Bałtyckie. Jakie najważniejsze atrakcje czekają na młodszych i starszych obieżyświatów, którzy wybierają noclegi w agroturystyce w Kujawsko-pomorskiem?
Biskupin, wąskotorówki, miasto Kopernika i inne atrakcje województwa kujawsko-pomorskiego

Biskupin, wąskotorówki, miasto Kopernika i inne atrakcje województwa kujawsko-pomorskiego

Na pograniczu województwa kujawsko-pomorskiego i graniczącego z nim od północy Pomorza rośnie jeden z największych lasów sosnowych w kraju – Bory Tucholskie, które bez wątpienia są najpiękniejszą atrakcją przyrodniczą regionu. Odpoczywający w agroturystyce w Kujawsko-pomorskiem wybierają ten zakątek Polski również ze względu na wiele ciekawych miejsc i nietypowych atrakcji turystycznych.

 • 1. Toruń

  , nazywany często Miastem Kopernika, to miejscowość pokrzyżacka, której średniowieczne centrum (wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO) obfituje w pamiątki po najbardziej znanym polskim astronomie. Spędzając czas w Toruniu, dobrze m.in. spróbować słynnych toruńskich pierników, zwiedzić placówkę muzealną Dom Mikołaja Kopernika, zobaczyć jeden z seansów w Centrum Popularyzacja Kosmosu „Planetarium – Toruń”, przyjrzeć się ruinom Zamku Krzyżackiego, Krzywej Wieży i Ratuszowi Staromiejskiemu, a także pospacerować Bulwarem Filadelfijskim nad Wisłą.

 • 2. Bydgoszcz

  , w której znajduje się siedziba wojewody kujawsko-pomorskiego, potrafi doskonale wykorzystać położenie nad rzeką. Liczne zabytki zlokalizowane w pobliżu Brdy i Kanału Bydgoskiego oraz odbijająca się po zmroku w wodzie iluminacja podkreślająca ich urok, są na to najlepszym dowodem. W Bydgoszczy warto zobaczyć np. zabytkowe Spichrze i budynek Poczty Polskiej, jak również gmach prężnie działającej Opery Novej. Szukając chwili wytchnienia od zwiedzania, można spędzić czas na Wyspie Młyńskiej.

 • 3. Biskupin

  słynie z rezerwatu archeologicznego i zrekonstruowanej obronnej osady łużyckiej sprzed prawie 3000 lat. Co roku we wrześniu odbywa się tutaj Festyn Archeologiczny.

 • 4. Wenecja koło Żnina

  to wymarzone miejsce dla miłośników wąskotorówek. W sezonie przejeżdża tędy kolejka kursująca na trasie Żnin – Gąsawa. W Wenecji można zwiedzić również najstarsze w kraju Muzeum Kolei Wąskotorowych.

Pogoda i klimat w kujawsko-pomorskiem

max.
Min.

-3°
21 dni 21
max.
Min.

-3°
13 dni 13
max.
Min.

15 dni 15
max.
Min.
15°
14 dni 14
max.
Min.
20°
14 dni 14
max.
Min.
23°
12°
13 dni 13
max.
Min.
25°
14°
17 dni 17
max.
Min.
25°
13°
12 dni 12
max.
Min.
20°
12 dni 12
max.
Min.
13°
14 dni 14
max.
Min.

17 dni 17
max.
Min.

18 dni 18
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Agroturystyka Kujawsko-Pomorskie - Poznaj inne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w kujawsko-pomorskiem

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag