Kudowa-Zdrój noclegi z basenem - HomeToGo base64Hash Kudowa-Zdrój noclegi z basenem - HomeToGo

Kudowa-Zdrój noclegi z basenem

Kudowa-Zdrój
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Kudowa-Zdrój – aktywny wypoczynek pośród przepięknych krajobrazów

Kudowa-Zdrój i noclegi z basenem to nie tylko znakomity wybór na relaks i wakacyjne odprężenie w rodzinnym gronie, ale przede wszystkim doskonała okazja na aktywne zwiedzanie Dolnego Śląska. A tutejsza historia, lokalna kultura i przyroda są bez dwóch zdań arcyciekawe! Kudowa-Zdrój to świetne miejsce na lepsze poznanie tajemnic i atrakcji regionu, ale przede wszystkim to uznana miejscowość zdrojowa, walory, której doceniano już połowie XIX wieku!

Kudowa-Zdrój i noclegi z basenem w słynnym mieście zdrojowym

Kudowa-Zdrój i noclegi z basenem w słynnym mieście zdrojowym

Kudowa-Zdrój przyciąga zarówno w sezonie letnim, jak i w miesiącach zimowych. To dobre miejsce dla miłośników długich wędrówek i wygodny punkt wypadowy na zwiedzanie okolicznych atrakcji.

  • Kaplica Czaszek

    to miejsce, które potrafi jednocześnie oszołomić i zafascynować. W grobowcu zgromadzono ponad 30 tysięcy czaszek i kości ludzkich, z których trzema tysiącami wyłożono ściany i sufit kaplicy. Miejsce jest swoistym świadectwem wojen i chorób zakaźnych, jakie nawiedzały region w XVIII wieku. To jedyne takie miejsce w Polsce i jedno z trzech w całej Europie!

  • Błędne Skały

    to niepowtarzalny labirynt skalny jest jedną z wizytówek Parku Narodowego Gór Stołowych i świadectwem odwiecznej siły natury. Labirynt ma długość kilkuset metrów i w całości został wyrzeźbiony przez wiatr i wodę. Bloki skalne znajdują się niecałe 8 kilometrów od centrum Kudowy-Zdroju i oferują swoim gościom cudowne plenery oraz niezapomnianą dawkę emocji. A wszystko dzięki skalnym szczelinom, których pokonanie to nie lada przygoda!

  • Szlak Ginących Zawodów

    to magiczne miejsce, w którym dosłownie zatrzymał się czas. Wizyta w pracowniach rzemieślniczych przenosi najmłodszych gości w czasy, które są im znane jedyne z ilustracji w książkach o historii. Natomiast dla gości ze starszych pokoleń to znakomita okazja na wspomnienie czasów dzieciństwa lub opowieści słyszanych z ust swoich dziadków i pradziadków.

Pogoda i klimat w Kudowie-Zdroju

max.
Min.

-3°
22 dni 22
max.
Min.

-1°
15 dni 15
max.
Min.

-1°
14 dni 14
max.
Min.
15°
14 dni 14
max.
Min.
19°
16 dni 16
max.
Min.
23°
12°
13 dni 13
max.
Min.
26°
14°
14 dni 14
max.
Min.
26°
13°
12 dni 12
max.
Min.
21°
10°
12 dni 12
max.
Min.
14°
13 dni 13
max.
Min.

15 dni 15
max.
Min.

-1°
18 dni 18
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Kudowa-Zdrój noclegi z basenem - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop w Kudowie-Zdroju

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag