Noclegi i apartamenty wakacyjne Krasiczyn

Porównano 18 dostępnych noclegów, znalezionych na 5 stronach rezerwacyjnych
Krasiczyn

Najczęściej wybierane udogodnienia w Krasiczynie

 • Internet (13)
 • Garaż (13)
 • Balkon/Patio (12)
 • Dla niepalących (12)
 • TV (11)
 • Grill (11)
 • Ogród (9)
 • Pralka (8)
 • Łowienie ryb (8)
 • Przyjazny zwierzętom (7)
 • Kuchnia (7)
 • Jacuzzi (4)

Pogoda w Krasiczynie


-5°

-2°

14°
19°
23°
12°
26°
13°
26°
13°
20°
13°


-2°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Krasiczynie. W najbliższych 6 miesiącach, lipiec będzie miesiącem z najwyższymi temperaturami. Natomiast, styczeń jest najchłodniejszym miesiącem w Krasiczynie z temperaturami poniżej -5°. Zgodnie z wykresem pogodowym, styczeń będzie najbardziej deszczowym miesiącem w ciagu najbliższych 6 miesięcy.

Krasiczyn, czyli noclegi prawie jak u królów

Krasiczyn to niezwykle malowniczo położona wieś, znajdująca się pośród gęstych lasów, na terenie województwa podkarpackiego w zakolu Sanu. Stąd już niedaleko w Bieszczady czy do Przemyśla. Krasiczyn to miejsce na nocleg dla fanów zamków, przepychu i wyśmienitej, szlacheckiej kuchni. Gotowi? Zaczynamy wycieczkę!

Zobacz wszystkie oferty
Kulinaria

Jak na dworze u króla

Krasiczyn zdecydowanie słynie na całą okolicę ze staropolskiej kuchni, w której rządzą leśne grzyby, aromatyczne przyprawy i oczywiście dziczyzna. Szczególnie polecane są ponadto bliny z kaszy gryczanej oraz soczysty schab z dzika w sosie śmietanowym, z kaszą i buraczkami. Jak na królewsko-sarmacką kuchnię przystało, na gości czeka również przepiórka magnacka serwowana z puszystym puree ziemniaczanym. Krasiczyn, jak i cała okolica, słynie też z gęsiny, na którą warto tu przyjechać szczególnie na przełomie listopada i grudnia.

Kultura i sztuka

Coś dla fanów architektury i ogrodów

Krasiczyn jeszcze na długo przed wojną był znany przez swój przepiękny zamek wzniesiony w stylu manierystycznym, do którego przylega park angielski. Historia obiektu sięga XVI wieku, a wybudowała go rodzina Siecińskich, która później zmieniła swoje nazwisko (Krasiccy), od którego powstała nazwa miasteczka.

Układ parkowy pozostał niezmienny od XIX wieku, kiedy rezydowała tutaj znana, książęca rodzina Sapiehów. To oni dbali z niezwykłą starannością o zamkowy ogród, sadząc egzotyczne drzewa, przywożone najczęściej samodzielnie z licznych podróży po świecie. W efekcie dziś zwiedzający mogą podziwiać przepiękny, stary drzewostan, słynny na cały Krasiczyn. Nocleg w tym magicznym miasteczku przeniesie odwiedzających w czasy książąt, królów i arystokracji.

Wycieczki w pobliżu

Krasiczyn – nocleg na Podkarpaciu

Będąc w okolicy, warto zrobić sobie wycieczkę do pobliskiego Przemyśla. Szczególnie ciekawe jest lokalne muzeum historyczne ze stałą ekspozycją prac Zdzisława Beksińskiego. Jeśli macie zaś ochotę na zwiedzanie "z dreszczykiem", do dyspozycji odwiedzających są podziemne trasy turystyczne. Następnie warto odpocząć, najlepiej w jednej z klimatycznych kawiarni wokół przyjemnego rynku Starego Miasta.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Krasiczynie Casamundo Noclegi w Krasiczynie Interhome Noclegi w Krasiczynie TripAdvisor Noclegi w Krasiczynie Novasol Noclegi w Krasiczynie Wimdu Noclegi w Krasiczynie edom Noclegi w Krasiczynie HomeAway Noclegi w Krasiczynie BookApart.com Noclegi w Krasiczynie Noclegowo.pl Noclegi w Krasiczynie 9flats.com Noclegi w Krasiczynie HouseTrip Noclegi w Krasiczynie Belvilla Noclegi w Krasiczynie DanCenter Noclegi w Krasiczynie IdoSell Booking Noclegi w Krasiczynie Holiday Home Noclegi w Krasiczynie Inter Chalet Noclegi w Krasiczynie only-apartments Noclegi w Krasiczynie Migoa Noclegi w Krasiczynie

Więcej miejscowości w okolicy