Agroturystyka Kraków

krakowski
Przyjazd
2 gości

Zaplanuj atrakcje na pobyt w agroturystyce w Krakowie

Znane na całym świecie miasto polskich królów to nie tylko kulturalna stolica Polski, ale także miasto, w którym znajdzie się mnóstwo atrakcji dla miłośników ciszy i wypoczynku na łonie natury. Korzystając z oferty agroturystki w Krakowie, masz okazję delektować się relaksem w otoczeniu pięknych widoków, przy jednoczesnej bliskości dużego miasta ze wszystkimi jego atrakcjami.

Magia krakowskich atrakcji

Kraków to miasto tętniące kulturalnym życiem, z niezliczoną ilością zabytkowych skarbów architektury i mnóstwem możliwości do aktywnego spędzania czasu. Podczas pobytu w stolicy Małopolski warto wypożyczyć rower i ruszyć na wycieczkę klimatycznymi uliczkami zatrzymując się w najciekawszych miejscach na zwiedzanie.

 • 1. Krakowski Rynek

  Największy średniowieczny rynek w Europie to serce miasta bijące w rytm stukotu kopyt dorożkarskich koni i melodii wygrywanych z wieży Kościoła Mariackiego. Podczas spaceru wśród nastrojowych uliczek warto zajrzeć do zabytkowych Sukiennic i przysiąść na chwilę relaksu pod słynnym pomnikiem Mickiewicza.

 • 2. Wzgórze Wawelskie

  Podczas pobytu w Krakowie punktem obowiązkowym musi być wizyta u smoka, który pilnuje cennych skarbów. Położony na górującym nad miastem wzniesieniu Wawel to jeden z najważniejszych symboli Polski. Warto zajrzeć do zabytkowych komnat i wspiąć się po krętych schodach na wieżę z Dzwonem Zygmunta.

 • 3. Kazimierz

  Wizyta w dawnej, żydowskiej dzielnicy to strzał w dziesiątkę, jeżeli przepadasz za miejscami o wyjątkowym klimacie. Wśród zabytkowych kamienic można kluczyć do woli wąskimi uliczkami, a idealnym zwieńczeniem spaceru może być spałaszowanie słynnej zapiekanki.

 • 4. Kopiec Kościuszki

  Miłośnicy długich spacerów wśród zieleni powinni wybrać się na widoczny z wielu miejsc w mieście kopiec, z którego rozpościera się niesamowita panorama na cały Kraków.

 • 5. Zakrzówek

  Poszukując ciszy i pięknych widoków warto nieco oddalić się od centrum miasta i wybrać się nad urokliwy zalew z imponującymi klifami i lazurową wodą. W sam raz dla fanów relaksu na łonie natury.

Agroturystyka Kraków: Najlepsze oferty

Agroturystyka ∙ 2 gośći
Wola Kalinowska, Sułoszowa, krakowski
od 86 zł
Booking.com
Zobacz ofertę
Agroturystyka ∙ 2 gośći
Rudno, Krzeszowice, krakowski
od 149 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Agroturystyka ∙ 4 gośći
Boleń, Zielonki, krakowski
od 120 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę

Agroturystyka: Odkryj więcej popularnych kierunków