Sylwester w Krakowie

Kraków

Sylwester w Krakowie: Nasze rekomendacje

Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Piasek Północ, Stare Miasto, Kraków
od 271 zł
Belvilla
4,2
Zobacz ofertę
-17%
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Kazimierz, Stare Miasto, Kraków
od 242 zł 293 zł
Casamundo
5,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Zwierzyniec, Kraków, Polska
od 111 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Stare Podgórze, Podgórze, Kraków
od 192 zł
Wimdu
5,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Warszawskie, Stare Miasto, Kraków
od 147 zł
Wimdu
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Wesoła Zachód, Stare Miasto, Kraków
od 194 zł
Wimdu
5,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Kazimierz, Stare Miasto, Kraków
od 156 zł
Wimdu
5,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Piasek Północ, Stare Miasto, Kraków
od 147 zł
Wimdu
4,4
Zobacz ofertę
Sylwester w Krakowie

Wystrzałowy sylwester w Krakowie

Doskonałym miejscem do podziwiania fajerwerków i sączenia szampana z okazji nadejścia Nowego Roku może być królewskie miasto Kraków. Stolica małopolski co roku przygotowuje dla swoich gości mnóstwo atrakcji, które sprawią, że wyjątkowa noc zostanie na długo w pamięci. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – od klimatycznych knajpek, przez świetne kluby, po wielką fetę na Rynku Głównym.

Sylwester w Krakowie tradycyjnie

Spędzenie sylwestra w Krakowie to fantastyczna okazja do wzięcia udziału w imprezie na jednym z największych rynków w Europie. Co roku gospodarze miasta przygotowują huczne wydarzenie, na którym można bawić się w rytm hitów największych gwiazd. Na płycie rynku ustawiana jest zazwyczaj ogromna scena, pod którą bawią się tysiące krakowian i spragnionych wrażeń podróżnych z całego świata. O północy, tradycyjnie, krakowskie niebo rozbłyska feerią barw fajerwerków.

Kraków słynie także z genialnej sceny klubowej. W wielu z nich organizowane są szalone imprezy w towarzystwie najlepszych DJ-ów, a zabawa trwa do białego rana. Niezliczone krakowskie knajpki i restauracje na ten wyjątkowy wieczór dla swoich gości przygotowują eleganckie kolacje w niepowtarzalnej oprawie klimatycznych, zabytkowych piwnic. Można także wybierać wśród ofert imprez tematycznych, które organizowane są z tej okazji w wielu miejscach.

Nietuzinkowy sylwester w Krakowie

Powitanie Nowego Roku w Krakowie może być okazją do świętowania w nieco bardziej oryginalny sposób. Niezapomniane wspomnienia zagwarantuje przejażdżka imprezowym pociągiem lub tramwajem, na której będzie można pląsać w rytm stukotu kół. Miłośników kina z pewnością zachwyci oferta sylwestrowych maratonów filmowych, których organizowanie w Krakowie stało się już tradycją.

Doskonałym pomysłem na relaks podczas nocy sylwestrowej może być wybór spa. Liczne obiekty wellness organizują imprezy połączone z odprężającymi zabiegami. Alternatywną propozycją dla poszukiwaczy spokoju i ukojenia zmysłów w tę szaloną noc może być też słynny Antysylwester organizowany przez klasztor w podkrakowskim Tyńcu.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Krakowie Casamundo Noclegi w Krakowie Interhome Noclegi w Krakowie TripAdvisor Noclegi w Krakowie Novasol Noclegi w Krakowie Wimdu Noclegi w Krakowie edom Noclegi w Krakowie HomeAway Noclegi w Krakowie BookApart.com Noclegi w Krakowie Noclegowo.pl Noclegi w Krakowie 9flats.com Noclegi w Krakowie HouseTrip Noclegi w Krakowie Belvilla Noclegi w Krakowie DanCenter Noclegi w Krakowie IdoSell Booking Noclegi w Krakowie Holiday Home Noclegi w Krakowie Inter Chalet Noclegi w Krakowie only-apartments Noclegi w Krakowie Migoa Noclegi w Krakowie