Parki Rozrywki w Krakowie

Kraków
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Zalicz dzień do udanych, wybierając parki rozrywki w Krakowie

Każdy dzień jest odpowiedni na dobrą zabawę. Parki rozrywki w Krakowie i okolicach zapewniają mnóstwo wrażeń nie tylko na świeżym powietrzu. Dzięki temu zorganizujesz świetny dzień, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Zabierz ze sobą drugą połówkę, rodzinę czy znajomych i rzuć się w wir zabawy w krakowskich parkach rozrywki!

Parki Rozrywki w Krakowie: Nasze rekomendacje

Apartament Kazimierz
64 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Kazimierz, Stare Miasto, Kraków
Więcej
HousingAnywhere
Zobacz ofertę
Apartament Stradom
59 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Stradom, Stare Miasto, Kraków
Więcej
HousingAnywhere
Zobacz ofertę
Apartament Prądnik Czerwony
64 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Prądnik Czerwony, Kraków, Polska
Więcej
HousingAnywhere
Zobacz ofertę

Odwiedź najlepsze parki rozrywki w Krakowie i okolicach

Odpoczynek nie musi oznaczać wyłącznie błogiego lenistwa. Spędzając aktywny dzień, nie tylko poprawiasz kondycję, lecz także dostarczasz sobie zastrzyk energii. W końcu nie bez powodu mówi się, że śmiech to zdrowie. Działa odprężająco i sprawia, że zapominasz o codziennych obowiązkach. Parki rozrywki w Krakowie są więc doskonałym miejscem na udany relaks.

  • Park Wodny

    w Krakowie to miejsce dla całej rodziny. Kręte zjeżdżalnie stanowią raj dla dzieci, chociaż dorośli też ich nie omijają i chętnie dają się namówić na szaleńcze zjazdy. Mnóstwo uśmiechu dostarczy pływanie na pontonach oraz tęczowa ścieżka złożona z wysepek utrzymujących się na wodzie. Trzeba ją przejść, aby sięgnąć po skarb! W parku wodnym znajdziesz Wyspę Piratów, która wbrew pozorom rzadko bywa bezludna. Armatki wodne, palmy i zjeżdżalnia jak magnes przyciągają małych miłośników morskiej przygody. Dzieci nie oprą się ściance wspinaczkowej i chętnie stawią czoła rwącemu potokowi. Na dorosłych czeka z kolei strefa saun oraz hydromasaże. Możesz też posiedzieć w ciepłej wodzie w jacuzzi albo potrenować pływanie na jednym z torów.

  • Energylandia

    znajdująca się w Zatorze oddalonym około 50 km od Krakowa to największy i najnowocześniejszy park rozrywki w Polsce, który standardem dorównuje obiektom zza zachodniej granicy. Od niedawna jego wizytówką jest Zadra, czyli największy w Europie drewniany rollercoaster, pędzący z prędkością ponad 120 km/h. W strefie ekstremalnej parku znajdziesz też inne kolejki górskie oraz ogromne huśtawki i wahadła, które wzniosą Cię na wiele metrów w górę, często oferując pozycję do góry nogami. Ale Energylandia to nie tylko atrakcje przyprawiające o szybsze bicie serca, lecz także szereg miejsc, w których możesz bawić się z dzieckiem. Kolejki szynowe, autodrom, karuzele i zjazdy łódką do wody z pewnością połączą pokolenia w dobrej zabawie. Na najmłodszych czeka Bajkolandia z karuzelami i atrakcjami dostosowanymi do wieku dziecka. Dla gości jest też dostępny park wodny przypominający tropikalną wyspę.

  • Inwałd Park

    to miejsce, w którym znajdziesz cztery strefy tematyczne. Dzieciom najbardziej spodoba się lunapark z karuzelami, kolejką górską i autodromem. Odważni będą mogli wejść do labiryntu albo spowitego ciemnością domu strachów. Obowiązkowym punktem dnia jest młyńskie koło, z którego roztacza się świetny widok na okolicę. W lunaparku pojeździsz też na łyżwach na sztucznym lodowisku lub zabierzesz pociechy na ogromny plac zabaw. Chwilę wytchnienia po szaleńczej zabawie zapewni Park Miniatur, w którym zobaczysz budowle z różnych zakątków świata - zarówno te bardziej, jak i mniej znane. Możesz też udać się do Parku Średniowiecznej Warowni, gdzie na zamku poczujesz się jak prawdziwy rycerz. Atrakcją dla dzieci i dorosłych jest ponadto Dinoland przybliżający życie pradawnych jaszczurów.

Parki rozrywki w Krakowie - Najlepsze oferty

Apartament Grzegórzki Zachód
68 zł za noc
Apartament ∙ 3 gości ∙ 2 sypialnie
Grzegórzki Zachód, Grzegórzki, Kraków
Więcej
HousingAnywhere
Zobacz ofertę
Apartament Stradom
36 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 5 sypialni
Stradom, Stare Miasto, Kraków
Więcej
HousingAnywhere
Zobacz ofertę
Apartament Kleparz
41 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 2 sypialnie
Kleparz, Stare Miasto, Kraków
Więcej
HousingAnywhere
Zobacz ofertę

Pogoda i klimat w Krakowie

max.
Min.

-4°
26 dni 26
max.
Min.

-4°
18 dni 18
max.
Min.

-1°
15 dni 15
max.
Min.
15°
17 dni 17
max.
Min.
19°
16 dni 16
max.
Min.
23°
12°
16 dni 16
max.
Min.
25°
14°
16 dni 16
max.
Min.
25°
13°
12 dni 12
max.
Min.
20°
14 dni 14
max.
Min.
14°
11 dni 11
max.
Min.

14 dni 14
max.
Min.

-3°
20 dni 20
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Średnie ceny noclegów w Krakowie

Wykaz cen apartamentów i domów w Krakowie

Dostępność noclegów w Krakowie

Informacja o dostępności apartamentów i domów w Krakowie

Parki Rozrywki w Krakowie - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop w Krakowie

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag