Majówka w Krakowie

Kraków

Majówka w Krakowie: Nasze rekomendacje

Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Piasek Północ, Stare Miasto, Kraków
od 321 zł
Belvilla
4,2
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Zwierzyniec, Kraków, Polska
od 111 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 8 gości
Stare Miasto, Kraków, Polska
od 428 zł
Hostelworld
5,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości
Kazimierz, Stare Miasto, Kraków
od 271 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości
Stare Miasto, Kraków, Polska
od 214 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości
Kazimierz, Stare Miasto, Kraków
od 185 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Dębniki, Kraków, Polska
od 239 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Krowodrza, Kraków, Polska
od 83 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Majówka w Krakowie

Pomysł na miejską wycieczkę – majówka w Krakowie

Kiedy wkoło wiosna rozkwita swoim pięknem, warto wybrać się na majówkę w miejsce, w którym będzie można w ciekawy sposób spędzić długi weekend. Jednym z najpiękniejszych, polskich miast oferujących swoim gościom mnóstwo atrakcji jest z pewnością Kraków. W mieście królów każdy znajdzie dla siebie interesującą rozrywkę umilającą czas.

Rodzinna majówka w Krakowie

Stolica małopolski to idealne miasto na rodzinny wypad. Kraków oferuje małym podróżnikom niezliczone atrakcje, które na długo zapadną w pamięć. Genialnym sposobem na zwiedzanie miasta wraz z pociechami może być podążanie trasą słynnych krakowskich legend. Wizyta w mieście królów nie może odbyć się więc bez wizyty u ziejącego ogniem smoka wawelskiego. Przy okazji korzystając z pięknej pogody, warto zorganizować sobie rodzinny, sielankowy piknik na pobliskich bulwarach nad Wisłą.

Świetnym pomysłem na emocjonujące spędzenie czasu z dziećmi będzie odwiedzenie krakowskiego zoo, gdzie maluchy mogą stanąć oko w oko z dzikimi zwierzętami. Majówka w Krakowie może być także pretekstem do odwiedzenia tutejszego aquaparku, w którym na dużych i małych czeka moc wodnych atrakcji.

Kraków kulturalnie

Była stolica Polski to miejsce, w którym można do woli czerpać z różnorodnych rozrywek kulturalnych. Podczas majówki w Krakowie warto odwiedzić tutejsze muzea lub skorzystać z bogatej oferty teatrów. Niesamowitym miejscem na kulturalnej mapie miasta jest z pewnością Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Wyjątkowe przeżycia zapewni także zwiedzanie słynnej Fabryki Schindlera. Wieczorem warto wybrać się na spektakl do Teatru Słowackiego, w którym przy okazji można napawać oczy imponującą architekturą.

Podczas słonecznej, majowej pogody odrobinę błogiego relaksu zapewni spacer po klimatycznych uliczkach Kazimierza. Przechadzka wśród zabytkowych kamienic może być okazją do poznawania kultury żydowskiej związanej nieodłącznie z historią miasta. Podczas majówki w Krakowie podróżni będą mogli do woli czerpać z bogactwa rozrywek miasta, które dzięki swej różnorodności zadowolą każdego!

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Krakowie Casamundo Noclegi w Krakowie Interhome Noclegi w Krakowie TripAdvisor Noclegi w Krakowie Novasol Noclegi w Krakowie Wimdu Noclegi w Krakowie edom Noclegi w Krakowie HomeAway Noclegi w Krakowie BookApart.com Noclegi w Krakowie Noclegowo.pl Noclegi w Krakowie 9flats.com Noclegi w Krakowie HouseTrip Noclegi w Krakowie Belvilla Noclegi w Krakowie DanCenter Noclegi w Krakowie IdoSell Booking Noclegi w Krakowie Holiday Home Noclegi w Krakowie Inter Chalet Noclegi w Krakowie only-apartments Noclegi w Krakowie Migoa Noclegi w Krakowie