Agroturystyka Kraków

Kraków
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Agroturystyka Kraków: Najlepsze okazje

Dom Zwierzyniec
3.080 zł za noc
Dom ∙ 12 gości ∙ 5 sypialni
Zwierzyniec, Kraków, Polska
Więcej
Vrbo
Zobacz ofertę

Zaplanuj atrakcje na pobyt w agroturystyce w Krakowie

Znane na całym świecie miasto polskich królów to nie tylko kulturalna stolica Polski, ale także miasto, w którym znajdzie się mnóstwo atrakcji dla miłośników ciszy i wypoczynku na łonie natury. Korzystając z oferty agroturystki w Krakowie, masz okazję delektować się relaksem w otoczeniu pięknych widoków, przy jednoczesnej bliskości dużego miasta ze wszystkimi jego atrakcjami.

Magia krakowskich atrakcji

Kraków to miasto tętniące kulturalnym życiem, z niezliczoną ilością zabytkowych skarbów architektury i mnóstwem możliwości do aktywnego spędzania czasu. Podczas pobytu w stolicy Małopolski warto wypożyczyć rower i ruszyć na wycieczkę klimatycznymi uliczkami zatrzymując się w najciekawszych miejscach na zwiedzanie.

 • Krakowski Rynek

  Największy średniowieczny rynek w Europie to serce miasta bijące w rytm stukotu kopyt dorożkarskich koni i melodii wygrywanych z wieży Kościoła Mariackiego. Podczas spaceru wśród nastrojowych uliczek warto zajrzeć do zabytkowych Sukiennic i przysiąść na chwilę relaksu pod słynnym pomnikiem Mickiewicza.

 • Wzgórze Wawelskie

  Podczas pobytu w Krakowie punktem obowiązkowym musi być wizyta u smoka, który pilnuje cennych skarbów. Położony na górującym nad miastem wzniesieniu Wawel to jeden z najważniejszych symboli Polski. Warto zajrzeć do zabytkowych komnat i wspiąć się po krętych schodach na wieżę z Dzwonem Zygmunta.

 • Kazimierz

  Wizyta w dawnej, żydowskiej dzielnicy to strzał w dziesiątkę, jeżeli przepadasz za miejscami o wyjątkowym klimacie. Wśród zabytkowych kamienic można kluczyć do woli wąskimi uliczkami, a idealnym zwieńczeniem spaceru może być spałaszowanie słynnej zapiekanki.

 • Kopiec Kościuszki

  Miłośnicy długich spacerów wśród zieleni powinni wybrać się na widoczny z wielu miejsc w mieście kopiec, z którego rozpościera się niesamowita panorama na cały Kraków.

 • Zakrzówek

  Poszukując ciszy i pięknych widoków warto nieco oddalić się od centrum miasta i wybrać się nad urokliwy zalew z imponującymi klifami i lazurową wodą. W sam raz dla fanów relaksu na łonie natury.

Pogoda i klimat w Krakowie

max.
Min.

-4°
26 dni 26
max.
Min.

-4°
18 dni 18
max.
Min.

-1°
15 dni 15
max.
Min.
15°
17 dni 17
max.
Min.
19°
16 dni 16
max.
Min.
23°
12°
16 dni 16
max.
Min.
25°
14°
16 dni 16
max.
Min.
25°
13°
12 dni 12
max.
Min.
20°
14 dni 14
max.
Min.
14°
11 dni 11
max.
Min.

14 dni 14
max.
Min.

-3°
20 dni 20
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Agroturystyka Kraków - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop w Krakowie

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag