Noclegi, apartamenty i campingi Korfu

Porównano 13.762 dostępnych noclegów, znalezionych na 45 stronach rezerwacyjnych
Korfu
Dowolne daty
2 gości
Oszczędź nawet do 40%

Najlepsze Okazje na Korfu

-26%
np. 30.03 - 6.04
Dom ∙ 6 gośći ∙ 3 sypialnie
Anapaftiria, Thinali, Grecja
od 1.185 zł 1.595 zł
HomeAway
5,0
Zobacz ofertę
-40%
np. 30.03 - 6.04
Apartament ∙ 3 gośći ∙ 1 sypialnia
Avramis, Parelia, Grecja
od 162 zł 269 zł
your.rentals
4,6
Zobacz ofertę
-32%
np. 20.04 - 27.04
Apartament ∙ 6 gośći ∙ 2 sypialnie
Doukades, Paleokastrites, Grecja
od 336 zł 495 zł
your.rentals
Zobacz ofertę

Wybierz najlepszy nocleg nawet od 73 zł za noc, odkrywając 13.771 ofert dostępnych na Korfu. Strona HomeToGo bezpośrednio wybiera najlepsze oferty, zestawiając wszystkie możliwe noclegi wakacyjne.

Polecane noclegi na Korfu

Zarezerwuj nocleg na Korfu: od 74 zł za noc

Apartament ∙ 4 gośći ∙ 2 sypialnie
Karniaris, Thinali, Grecja
od 228 zł
HomeAway
4,4
Zobacz ofertę
Resort ∙ 4 gośći ∙ 2 sypialnie
Agios Gordios, Achillii, Grecja
od 320 zł
Casamundo
5,0
Zobacz ofertę
Resort ∙ 4 gośći ∙ 2 sypialnie
Roda, Thinali, Grecja
od 142 zł
Casamundo
4,5
Zobacz ofertę
Resort ∙ 5 gośći ∙ 2 sypialnie
Apraos, Thinali, Grecja
od 271 zł
Casamundo
4,0
Zobacz ofertę
Resort ∙ 5 gośći ∙ 2 sypialnie
Paleokastrites, Korfu, Grecja
od 381 zł
Casamundo
4,5
Zobacz ofertę
Pokój ∙ 2 gośći ∙ 1 sypialnia
Agios Gordios, Achillii, Grecja
od 75 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Bed & Breakfast ∙ 4 gośći ∙ 1 sypialnia
Karousades, Esperii, Grecja
od 73 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Dom ∙ 4 gośći ∙ 2 sypialnie
Korfu, Jednostka regionalna Korfu, Grecja
od 430 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gośći ∙ 1 sypialnia
Palaiokastritsa, Paleokastrites, Grecja
od 169 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z balkonem

Balkon/Patio
Apartament ∙ 5 gośći ∙ 2 sypialnie
Kalami, Kassopei, Grecja
od 293 zł
HomeAway
5,0
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Resort ∙ 4 gośći ∙ 2 sypialnie
Mparmpati, Feakes, Grecja
od 430 zł
Casamundo
4,8
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Apartament ∙ 4 gośći ∙ 2 sypialnie
Sidari, Esperii, Grecja
od 175 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Domy i apartamenty z basenem

Basen
Apartament ∙ 4 gośći ∙ 1 sypialnia
Gouvia, Korfu, Grecja
od 425 zł
HomeAway
5,0
Zobacz ofertę
Basen
Dom ∙ 5 gośći ∙ 2 sypialnie
Imerolia, Kassopei, Grecja
od 417 zł
HomeAway
4,9
Zobacz ofertę
Basen
Apartament ∙ 4 gośći
Kassiopi, Kassopei, Grecja
od 155 zł
Booking.com
4,0
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty przyjazne zwierzętom

Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 2 gośći
Mesoggi, Melitiei, Grecja
od 110 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Dom ∙ 2 gośći
Agios Gordios, Achillii, Grecja
od 323 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Willa ∙ 8 gośći ∙ 3 sypialnie
Chorepiskopi, Agios Georgios, Grecja
od 297 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia na Korfu

 • Kuchnia (12.827)
 • Internet (12.289)
 • Klimatyzacja (11.186)
 • TV (10.114)
 • Pralka (7.015)
 • Ogród (6.456)
 • Garaż (6.247)
 • Balkon/Patio (5.755)
 • Basen (5.424)
 • Grill (4.730)
 • Dla niepalących (4.592)
 • Zwierzę dozwolone (3.452)
Bardzo dużo noclegów na Korfu pozwala na zabranie ze sobą swojego pupila, co sprawia, że jest to świetne miejsce dla właścicieli psów i kotów. Nie musisz szukać zakwaterowania z dala od centrum, gdyż 0% ofert położonych jest niedaleko centrum miasta (do 2 km od centrum). Kilka przyjaznych zwierzętom noclegów (0%) jest położonych mniej niż dwa kilometry od centrum miasta.

Indeks cen i dostępności, Korfu

Wykaz cen apartamentów i domów na Korfu

Przeanalizowaliśmy dane dotyczące cen i umieściliśmy je na wykresie, który pokazuje ceny za wynajem na najbliższe 12 miesięcy na Korfu. 946 zł to najwyższa średnia cena w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Najtańszy tydzień przypada na kwiecień (20.04 - 27.04). Ceny spadają wtedy do 473 zł za noc.

Informacja o dostępności apartamentów i domów na Korfu

Nasz wykres pomoże Ci sprawdzić, które miesiące są najbardziej oblegane przez turystów na Korfu. Dotychczas, tydzień z najmniejszą ilością dostępnych obiektów na Korfu przypada na grudzień(7.12 - 14.12). Martwy sezon przypada natomiast na wrzesień (28.09 - 5.10), kiedy tylko 18% ofert jest zarezerwowanych.

Pogoda i klimat na Korfu

14°
15°
17°
20°
11°
24°
15°
29°
18°
33°
21°
33°
22°
29°
19°
24°
15°
20°
11°
16°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź nasz wykres pogodowy by wybrać najbardziej odpowiedni miesiąc na swoje wakacje. Średnio najgorętszym miesiącem jest lipiec. Tymczasem, najchłodniejszym miesiącem jest styczeń. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest luty. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w lipcu.

Noclegi na Korfu

Użytkownicy planujący zarezerwować apartamenty na Korfu będą mieć wiele ofert, ponieważ ten rodzaj zakwaterowania to najpopularniejszy rodzaj zakwaterowania w tym miejscu. Co ciekawe, przeciętna cena, którą trzeba uiścić za apartamenty to 435 zł za noc, o średniej wielkości 50 m². Warto wiedzieć, że te obiekty noclegowe są optymalne dla rodzin i grup, ponieważ tyle osób mogą przyjąć apartamenty na Korfu. Możesz również rozważyć inne noclegi na Korfu. Na przykład domy to drugi dostępny typ noclegu w tej lokalizacji z liczbą proponowanych ofert na poziomie 4.915. Nasze dane wskazują, że przeciętna cena zakwaterowania typu: domy wynosi 1.519 zł za noc za przestrzeń o powierzchni 149 m².

Odkrywaj antyczny Peloponez - wczasy na Korfu

Wpływy wielu kultur na przestrzeni ostatnich tysiącleci sprawiają, że noclegi na greckiej Wyspie Korfu wprowadzą cię w wyjątkowy nastrój. Bez wątpienia będziesz wciąż w Europie, ale tej dawniejszej, antycznej. Bliskość zacisznych zatoczek i klimatycznych, greckich uliczek, gdzie oprócz pradawnych gajów oliwnych i wszechobecnego zapachu cytrusów, zachwyci cię znakomicie zachowana włoska architektura, a to tylko część z zalet pobytu w tutejszych katerach wakacyjnych. Region ten swój wyjątkowy klimat zawdzięcza kunsztowi dawnych weneckich architektów, których duszę odnajdziesz w czarujących balkonikach, okiennicach i wnętrzach swojego apartamentu .

Zobacz wszystkie oferty
Pogoda i klimat

Przyjemna lekcja historii

Bogate i często burzliwe dzieje Peloponezu sprawiają, że wypoczynek na Wyspie Korfu przyniesie ci doskonałą okazję do spaceru historycznego. Liczne oraz zróżnicowane tematycznie muzea i obiekty historyczne przypominają o specyficznym położeniu wyspy na Morzu Jońskim, czego najlepszym świadectwem jest obecność fortyfikacji w mieście Korfu, w tym Nowej Twierdzy z XVI wieku.

Różnorodność kulturową wyspy podkreśla wystawa Muzeum Azjatyckiego. Na uwagę zasługują również zbiory Muzeum Archeologicznego i bogate kolekcje Muzeum Bizantyjskiego, które urozmaicą spacer po Korfu, będąc jednocześnie przyjemną ucieczką przed słonecznym żarem.

Wycieczki w pobliżu

Odkryj radość w zakamarkach

W każdym z nas drzemie duch odkrywcy i podróżnika, a Wyspa Korfu to doskonałe miejsce do podróżniczej ekslopracji. Znajdziesz tu nie tylko niebiańskie plaże, czarujące wybrzeża i zabytki. Na Korfu możesz samodzielnie odkrywać świat gajów oliwkowych, tutejszych winnic, plantacji owoców cytrusowych i świat greckich pastwisk.

Możesz też pokusić się na nieco więcej aktywności i zdobyć najwyższe z tutejszych wzniesień, górę Pantokratora, gdzie z wysokości 906 m n.p.m. docenisz unikalną atmosferę wyspy oraz znajdziesz czas na wyciszenie i kontemplację. Wielu wrażeń dostarczy również eksploracja jaskiń, które możesz znajdziesz w okolicach wsi Nisaki, w północno-wschodniej części wyspy.

Zwiedzanie i atrakcje na Korfu

Perełki Peloponezu

Niebiańska plaża Paleokastritsa

Malowniczo położona i otoczona górami zatoczka sprawi, że z przyjemnością spędzisz tutaj cały dzień i na długo zapamiętasz zachodnie wybrzeże wyspy.

Pałac Sissi

Od 1889 roku rezydencja cesarzowej Austrii i królowej Węgier Elżbiety Bawarskiej, w kręgach najbliższej rodziny nazywanej pieszczotliwie Sissi. Posiadłość znajduje się w bliskim sąsiedztwie niewielkiej wsi Gastouri w południowo-zachodniej części wyspy. Wnętrza pałacu nawiązują do kultury antycznej, która fascynowała cesarzową. Dla uczczenia ulubionego z greckich herosów, Elżbieta nazwała rezydencję Pałacem Achillesa.

Bazylika Św. Spiridona

Świątynia to centralny punkt miasta Korfu i znakomity punkt orientacyjny dla tutejszych gości. Mury bazyliki kryją w sobie bogate wnętrze oraz wspaniały ikonostas z białego marmuru, który dostarczono tutaj z Cykladów.

Stare Miasto Korfu

Wspaniałe panoramy, zwarta zabudowa, świątynie i architektura łącząca w sobie pierwiastek antyczny z weneckim, francuskimi i brytyjskim, sprawią, że niechętnie zakończysz spacer po uliczkach Starego Miasta.

Stara forteca

Niepowtarzalny punkt widokowy i świadectwo świetności Cesarstwa Bizantyjskiego. Miejsce zachwyca rozmachem i precyzją ówczesnych budowczniczych i rzemieślników.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi na Korfu Casamundo Noclegi na Korfu Interhome Noclegi na Korfu Airbnb Noclegi na Korfu TripAdvisor Noclegi na Korfu Novasol Noclegi na Korfu edom Noclegi na Korfu HomeAway Noclegi na Korfu BookApart.com Noclegi na Korfu Noclegowo.pl Noclegi na Korfu 9flats.com Noclegi na Korfu HouseTrip Noclegi na Korfu Belvilla Noclegi na Korfu DanCenter Noclegi na Korfu IdoSell Booking Noclegi na Korfu Holiday Home Noclegi na Korfu Inter Chalet Noclegi na Korfu Only-apartments Noclegi na Korfu Migoa Noclegi na Korfu