Sylwester w Kolonii

Kolonia

Sylwester w Kolonii: Nasze rekomendacje

Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Lindenthal, Kolonia, Niemcy
od 341 zł
Wimdu
4,9
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Köln-Altstadt-Nord, Innenstadt, Kolonia
od 223 zł
Wimdu
4,6
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 3 gości ∙ 2 sypialnie
Rondorf, Rodenkirchen, Kolonia
od 278 zł
Wimdu
4,9
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Köln-Altstadt-Nord, Innenstadt, Kolonia
od 393 zł
Wimdu
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Ehrenfeld, Kolonia, Niemcy
od 286 zł
Wimdu
5,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Weiß, Rodenkirchen, Kolonia
od 393 zł
Wimdu
4,9
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 3 gości
Köln-Altstadt-Nord, Innenstadt, Kolonia
od 447 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Porz, Kolonia, Niemcy
od 323 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Sylwester w Kolonii

Sylwester w Kolonii – tak właśnie bawi się Nadrenia Północna-Westfalia

Mają Państwo ochotę spędzić szaloną noc sylwestrową za Odrą? Kolonia może być dobrym pomysłem na wypad, tam imprezowo-karnawałowe wydarzenia zaczynają się już w połowie listopada. Jak mówią sami mieszkańcy, to wtedy właśnie zaczyna się w Kolonii „piąta pora roku”. Chyba warto to zobaczyć na własne oczy w gronie rodziny lub znajomych.

Kolonia, czyli imprezowe centrum Niemiec

Kilometrowe parady kolorowych przebierańców, muzyka i liczne koncerty – tak wygląda sylwester w Kolonii. Place wokół Katedry i bulwary nad Renem zamieniają się w gwarny, wielobarwny festiwal. Na każdym rogu można ponadto kupić słynne wursty, których, będąc w Kolonii, koniecznie trzeba spróbować. Wieczorową porą, jeśli chcą Państwo ujrzeć to magiczne miasto nocą, warto skierować swoje kroki na Bulwar Kennedy'ego. Kolonia jest miastem modnych butików, licznych showroomów, pop-up storów i knajpek w klimacie hip, gdzie street art miesza się z modą uliczną. Tą część Kolonii wypełniąją przyjemne uliczki i kąciki, gdzie spędzą Państwo na pewno wieczór pełen wrażeń.

Barowe i klubowe centrum Niemiec

Wszyscy fani szalonych imprez na pewno będą się znakomicie bawić na Belgichses Viertel oraz na
Jean-Claude-Letist-Platz, który leży w drodze nad rzekę Ren. W tych zakątkach mieszczą się bowiem najlepsze w Kolonii restauracje, kafejki i bary, w których na pewno poczują się świetnie koneserzy piwa. Nie zapominajmy też, że zimą, zwłaszcza pod koniec roku, na wielu uliczkach i placach Kolonii pojawiają się stoiska ze znakomitym, aromatycznym grzanym winem, którego koniecznie trzeba spróbować.

Jeśli wolą Państwo bardziej kameralne miejsca, na pewno spodoba się bar Himmel und Äd z lokalnymi trunkami. Nieco bardziej alternatywnym miejscem jest Flammkuchen w Belgischer Hof. Za to najpiękniejszy zachód słońca nad rzeką można podziwiać na Deutzer Brucke. Toast noworoczny warto wznieść nie tylko szampanem, ale również lokalnym drinkiem Mate Wodka.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Kolonii Casamundo Noclegi w Kolonii Interhome Noclegi w Kolonii TripAdvisor Noclegi w Kolonii Novasol Noclegi w Kolonii Wimdu Noclegi w Kolonii edom Noclegi w Kolonii HomeAway Noclegi w Kolonii BookApart.com Noclegi w Kolonii Noclegowo.pl Noclegi w Kolonii 9flats.com Noclegi w Kolonii HouseTrip Noclegi w Kolonii Belvilla Noclegi w Kolonii DanCenter Noclegi w Kolonii IdoSell Booking Noclegi w Kolonii Holiday Home Noclegi w Kolonii Inter Chalet Noclegi w Kolonii only-apartments Noclegi w Kolonii Migoa Noclegi w Kolonii