Camping Kołobrzeg - HomeToGo base64Hash Camping Kołobrzeg - HomeToGo

Camping Kołobrzeg

Kołobrzeg
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Camping w Kołobrzegu – Bałtyk w przepięknej odsłonie

Kołobrzeg to przede wszystkim znane uzdrowisko w województwie pomorskim, którego ważnym elementem jest kołobrzeski port leżący tuż przy ujściu Parsęty do morza. Jest to największa w Polsce przystań, w której cumują statki pasażerskie, skąd można też dostać się na wyspę Bornholm. Jednak Kołobrzeg słynie przede wszystkim ze swoich właściwości leczniczych, a ilość jodu w powietrzu może przyprawić o zawrót głowy! Jeśli wybierzesz camping w miejscowości Kołobrzeg, z pewnością na miejsce będzie można odetchnąć pełną piersią.
Kołobrzeg to miejsce, gdzie camping jest czystą przyjemnością

Kołobrzeg to miejsce, gdzie camping jest czystą przyjemnością

Kołobrzeg jest przede wszystkim miastem portowym, w związku z tym główną atrakcją są wielkie okręty wojskowe zacumowane w porcie Marynarki Wojennej. Można zwiedzać te wszystkie statki giganty w trakcie obchodów Dni Morza oraz w niektóre święta państwowe. Wielką atrakcją, uwielbianą przez gości, są rejsy wycieczkowe organizowane na żaglowcach stylizowanych na starodawne. Dodatkową przynętą dla turystów jest dostępność świeżych ryb prosto z kutra. Z Kołobrzegiem są związane również inne ciekawe miejsca i interesujące społeczności, które warto samodzielnie odkryć.

  • 1. Muzeum 6D - Maszoperia

    to jedyne w swoim rodzaju muzeum opowiadające o maszopskiej społeczności, które niegdyś zamieszkiwała te tereny. Można tu nawet usłyszeć szum morza, krzyki mew, poczuć wiatr we włosach i zasiąść przy biesiadnym stole z rybakami. Tu po prostu trzeba zobaczyć to na własne oczy.

  • 2. Bindaż

    w Kołobrzegu to atrakcja jedyna w swoim rodzaju i dość rzadki przykład architektury parkowej. Jest to rodzaj wyjątkowego, zielonego tunelu, który został spopularyzowany w najbardziej znanych ogrodach doby baroku. Długi i gęsty szpaler drzew z charakterystycznym sklepieniem na górze jest wzmocniony specjalną kratownicą i nienagannie utrzymany. Nie ma lepszego miejsca na romantyczny spacer.

  • 3. Latarnia Morska

    zbudowana tuż po II Wojnie Światowej to chyba najbardziej charakterystyczny punkt Kołobrzegu i absolutne must-see. Szczególnie warto wejść na jej taras widokowy, skąd roztaczają się niesamowite widoki na panoramę całej okolicy.

Pogoda i klimat w Kołobrzegu

max.
Min.

-2°
23 dni 23
max.
Min.

-2°
17 dni 17
max.
Min.

16 dni 16
max.
Min.
12°
15 dni 15
max.
Min.
18°
13 dni 13
max.
Min.
20°
11°
14 dni 14
max.
Min.
22°
14°
16 dni 16
max.
Min.
23°
14°
17 dni 17
max.
Min.
19°
11°
15 dni 15
max.
Min.
13°
18 dni 18
max.
Min.

20 dni 20
max.
Min.

23 dni 23
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping Kołobrzeg - Poznaj inne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Kołobrzegu

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag