Noclegi w Kleszczowie

Porównano 15 dostępnych noclegów, znalezione na 2 stronach rezerwacyjnych
Kleszczów
Dowolne daty
2 gości

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Przeglądaj 4 noclegów wakacyjnych dostępnych w Kleszczowie i znajdź swoje idealne miejsce. HomeToGo, największa na świecie porównywarka noclegów, w kilka sekund analizuje wszystkie oferty, pomagając zaoszczędzić nawet 10%!

Najczęściej wybierane udogodnienia w Kleszczowie

  • Basen (2)
  • Sauna (2)
  • TV (1)
  • Internet (1)
  • Pralka (1)

Pogoda i klimat w Kleszczowie


-4°

-2°

-1°
14°
20°
23°
12°
25°
14°
25°
14°
19°
10°
13°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyżej przedstawiamy wykres pogodowy na cały rok. Średnio najgorętszym miesiącem jest lipiec. Temperatura w Kleszczowie spada poniżej -4° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Kleszczowie Casamundo Noclegi w Kleszczowie Interhome Noclegi w Kleszczowie Airbnb Noclegi w Kleszczowie TripAdvisor Noclegi w Kleszczowie Novasol Noclegi w Kleszczowie edom Noclegi w Kleszczowie HomeAway Noclegi w Kleszczowie BookApart.com Noclegi w Kleszczowie Noclegowo.pl Noclegi w Kleszczowie 9flats.com Noclegi w Kleszczowie HouseTrip Noclegi w Kleszczowie Belvilla Noclegi w Kleszczowie DanCenter Noclegi w Kleszczowie IdoSell Booking Noclegi w Kleszczowie Holiday Home Noclegi w Kleszczowie Inter Chalet Noclegi w Kleszczowie Only-apartments Noclegi w Kleszczowie Migoa Noclegi w Kleszczowie
image-tag