Narty w Kazimierzu Dolnym - HomeToGo base64Hash Narty w Kazimierzu Dolnym - HomeToGo

Narty w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
4,5+
4+
3,5+

Białe szaleństwo w nietypowym miejscu? Postaw na narty w Kazimierzu Dolnym!

O tym, że Kazimierz Dolny zachwyca architekturą i walorami przyrodniczymi, wiedzą niemal wszyscy. Warto jednak pamiętać, że miasto świetnie prezentuje się też w zimowej odsłonie. Tamtejsze stoki stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników sportów zimowych. Jeśli więc szukasz pomysłu, aby aktywnie spędzić czas, narty w Kazimierzu Dolnym z pewnością dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń.
Najlepsze miejsca na narty w Kazimierzu Dolnym

Najlepsze miejsca na narty w Kazimierzu Dolnym

Ukształtowanie terenu w okolicach Kazimierza Dolnego już wiele lat temu przyciągało narciarzy. Dziś w mieście i okolicach funkcjonują profesjonalne trasy narciarskie dostosowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Świetna infrastruktura ze szkółkami i wypożyczalniami sprzętu sprawia, że możesz do woli szaleć na stoku. I co najważniejsze, kiedy za oknem sypie śnieg, nie musisz organizować wyprawy w góry! Wystarczy przyjechać na narty do Kazimierza Dolnego. To idealne miejsce na dłuższy urlop, jednodniowy wypad albo rozgrzewkę przed feriami w górach!

  • 1. Kazimierz Dolny

    jest jednym z największych atrakcji województwa lubelskiego. Położony nad Wisłą, oferuje zimą atrakcyjny stok narciarski. Fani szaleństwa na śniegu mają do dyspozycji cztery trasy zjazdowe. Najdłuższa ma prawie 600 m, najkrótsza - 110 m. Ostatnia jest doskonałym miejscem do nauki jazdy na nartach. W Kazimierzu Dolnym działają cztery wyciągi talerzykowe. Masz ochotę na mocniejsze wrażenia? Na stoku są wydzielone miejsca, w których sprawdzisz swoje umiejętności na desce snowboardowej. W Kazimierzu Dolnym możesz skorzystać z porad doświadczonych instruktorów. Pamiętaj, że w sezonie działa także snowpark. A jeśli wolisz spokojniejszy odpoczynek, może warto pomyśleć o biegówkach?

  • 2. Parchatka

    leży w odległości około 10 km od Kazimierza Dolnego. Maleńka miejscowość jest znana przede wszystkim ze stoku narciarskiego. Znajdziesz tam trzy trasy o łącznej długości 1 km wraz z trzema wyciągami orczykowymi. Chcesz nauczyć się jeździć na nartach? A może zastanawiasz się, w jaki sposób zaszczepić w swoim dziecku pasję do sportów zimowych? Odwiedź Parchatkę! Stok nie jest oblegany. Nie znajdziesz na nim tłumów, więc możesz do woli szlifować swoje umiejętności. Na najmłodszych czeka "ośla łączka". Stoki w Parchatce są sztucznie naśnieżane i ratrakowane, co w połączeniu z północną ekspozycją tras oraz dość surowym klimatem stwarza idealne warunki do jazdy. Trasy są oświetlone, zatem do godziny 22:00 możesz bez obaw oddawać się białemu szaleństwu.

  • 3. Rąblów

    jest oddalony od Kazimierza Dolnego o około 10 km. Niewielka miejscowość kusi narciarzy z kilku powodów. Na stoku działają cztery trasy, o długości od 160 do 420 metrów, tworzące świetne warunki dla początkujących i tych, którzy już od dawna szusują na nartach. W Rąblowie dostępna jest ponadto "ośla łączka" idealna dla dzieci. Wszystkie trasy są odśnieżane i ratrakowane tak, aby fani sportów zimowych mogli skupić się na szlifowaniu swoich umiejętności. Dodatkową atrakcją w Rąblowie jest snowpark z przeszkodami dla osób, które lubią poszusować na desce. Na dzieci z kolei czeka śnieżna karuzela. Po dniu pełnym wrażeń na stoku odpoczniesz w jednej z karczm, serwujących rozgrzewające posiłki regionalne.

Pogoda i klimat w Kazimierzu Dolnym

max.
Min.

-4°
23 dni 23
max.
Min.

12 dni 12
max.
Min.
10°
15 dni 15
max.
Min.
14°
17 dni 17
max.
Min.
19°
16 dni 16
max.
Min.
23°
13°
9 dni 9
max.
Min.
26°
16°
14 dni 14
max.
Min.
27°
15°
8 dni 8
max.
Min.
19°
11°
11 dni 11
max.
Min.
13°
9 dni 9
max.
Min.

16 dni 16
max.
Min.

13 dni 13
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Narty w Kazimierzu Dolnym - Poznaj inne kierunki

Pokaż więcej

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Kazimierzu Dolnym

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

Pokaż więcej
image-tag