Noclegi w Kazaniu

Porównano 1.616 dostępnych noclegów, znalezionych na 13 stronach rezerwacyjnych
Kazań
Dowolne daty
2 gości

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Typy obiektów
Apartament
Hostel
Dom
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Kremlin and Historical Center
Kuchnia
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Kremlin and Historical Center, Kazań, Rosja
od 230 zł
Vrbo
5,0
Zobacz ofertę
Apartament Kuchnia Zarechye
Kuchnia
Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Zarechye, Kazań, Rosja
od 263 zł
Vrbo
4,8
Zobacz ofertę
Dom Kuchnia Kremlin and Historical Center
Kuchnia
Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Kremlin and Historical Center, Kazań, Rosja
od 187 zł
Vrbo
5,0
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Kazaniu

 • Dla niepalących (1.435)
 • Internet (1.383)
 • Kuchnia (1.379)
 • TV (1.376)
 • Garaż (1.287)
 • Pralka (1.257)
 • Mikrofalówka (1.119)
 • Balkon/Patio (936)
 • Klimatyzacja (903)
 • Zwierzę dozwolone (327)
 • Wolnostojący (320)
 • Bez barier (268)

W Kazaniu, jest wiele alternatyw, jeśli poszukujesz zakwaterowania przyjaznego zwierzętom. Przyjazne zwierzętom noclegi w Kazaniu średnio kosztują 196 zł za noc. Kilka przyjaznych zwierzętom ofert (0%) jest położonych mniej niż 2 km od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Kazaniu

-9°
-15°
-6°
-13°

-8°
10°
21°
10°
24°
14°
26°
15°
25°
15°
17°


-4°
-5°
-11°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź nasz wykres pogodowy by wybrać najbardziej odpowiedni miesiąc na swoje wakacje. W najbliższych 6 miesiącach, lipiec będzie miesiącem z najwyższymi temperaturami. Temperatura w Kazaniu spada poniżej -15° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w maju.

Noclegi na twoje wakacje w Kazaniu

Kazań – niezapomniane noclegi w najstarszym mieście Rosji

Położony w południowo-wschodniej, europejskiej części Rosji, przy ujściu rzeki Kazanki do Wołgi Kazań to jeden z najważniejszych ośrodków naukowych, ekonomicznych i kulturalnych w kraju. Jego niezwykle bogata historia oraz wspaniała architektura sprawiają, że jest to także jedno z najchętniej i najczęściej odwiedzanych miejsc w Rosji.

Zobacz wszystkie oferty
Czego warto spróbować w Kazaniu?

Wyborna kuchnia Tatarów

Odwiedzając Kazań koniecznie skosztować trzeba serwowanych tu potraw lokalnej kuchni tatarskiej. Słynie ona z niebanalnych połączeń najróżniejszych smaków i aromatów, a słodki ociekający miodem deser czak-czak podbije serca i podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Udając się do restauracji, należy jednak zwrócić uwagę, że w większości dania kuchni tatarskiej to potrawy mięsne, w tym jagnięcina lub konina podawana na różne sposoby. Jednak bez obaw, wegetarianie też znajdą coś dla siebie, na przykład wyborne kluseczki ze szpinakiem i marchewką.

Jakie są najlepsze miejsca, aby poznać lokalną kulturę i sztukę w Kazaniu?

Skarby architektury jakich mało

Noclegi w mieście Kazań, zwanym "stolicą wszystkich Tatarów świata", to niepowtarzalna okazja na zapoznanie się z unikatową zabudową miasta, na którą wpływ miały różne kultury — m.in. słowiańska, tatarska i muzułmańska. Podziwiać tu można okazałe budynki, takie jak jedyna w Rosji zachowana po dziś dzień tatarska twierdza, czyli wpisany na listę UNESCO kazański Kreml.

Natomiast przechadzając się głównym deptakiem — ulicą Baumanna – oczom zwiedzających ukazują się kolejne atrakcje Kazania, w tym ceglany Sobór Objawienia Pańskiego ze strzelistą dzwonnicą oraz prawosławny Monastyr Jana Chrzciciela. Za murami Kremla wznosi się zaś, zwieńczony czterema mineretami i niebieską kopułą, cudowny biały meczet Kul Sharif.

Jakie są najciekawsze lokalne atrakcje w Kazaniu?

Relaks na świeżym powietrzu

Na gości wypoczywających w Kazaniu i w jego okolicy czeka, oprócz fenomenalnych zabytków, również szereg interesujących miejsc pozwalających odpocząć kontemplując piękno przyrody. Jednym z nich jest leżące na terenie miasta jezioro Kaban — idealny plener na letnie leniwe popołudnie.

Miejscem spacerów i spotkań mieszkańców jest zaś Park Milenijny z ozdobioną rzeźbami smoka Zilanta fontanną. Ponadto, w Kazaniu znajduje się także rozległy Park Uritskogo z uroczymi alejkami, malowniczy Park Black Lake tuż przy ulicy Baumanna oraz niewielki Ogród Lyadskoi porośnięty brzozami i świerkami.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Kazaniu Casamundo Noclegi w Kazaniu Interhome Noclegi w Kazaniu Airbnb Noclegi w Kazaniu TripAdvisor Noclegi w Kazaniu Novasol Noclegi w Kazaniu edom Noclegi w Kazaniu HomeAway Noclegi w Kazaniu BookApart.com Noclegi w Kazaniu Noclegowo.pl Noclegi w Kazaniu 9flats.com Noclegi w Kazaniu HouseTrip Noclegi w Kazaniu Belvilla Noclegi w Kazaniu DanCenter Noclegi w Kazaniu IdoSell Booking Noclegi w Kazaniu Holiday Home Noclegi w Kazaniu Inter Chalet Noclegi w Kazaniu Only-apartments Noclegi w Kazaniu Migoa Noclegi w Kazaniu

Więcej miejscowości w okolicy

image-tag