Noclegi w Kazaniu - HomeToGo base64Hash Noclegi w Kazaniu - HomeToGo

Noclegi w Kazaniu

Sprawdź 0 dostępnych ofert
Kazań
Dowolne daty
Goście
Kazań
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Kazaniu z tymi popularnymi filtrami

4 dorosłych
1 sypialnia
2 dorosłych
Baseny
Dom
Klimatyzacja
Zwierzęta dozwolone

Kazań – niezapomniane noclegi w najstarszym mieście Rosji

Położony w południowo-wschodniej, europejskiej części Rosji, przy ujściu rzeki Kazanki do Wołgi Kazań to jeden z najważniejszych ośrodków naukowych, ekonomicznych i kulturalnych w kraju. Jego niezwykle bogata historia oraz wspaniała architektura sprawiają, że jest to także jedno z najchętniej i najczęściej odwiedzanych miejsc w Rosji.

Zobacz wszystkie oferty

Pogoda i klimat w Kazaniu

max.
Min.
-9°
-15°
26 dni 26
max.
Min.
-6°
-13°
20 dni 20
max.
Min.

-8°
18 dni 18
max.
Min.
10°
17 dni 17
max.
Min.
21°
10°
12 dni 12
max.
Min.
24°
14°
13 dni 13
max.
Min.
26°
15°
13 dni 13
max.
Min.
25°
15°
14 dni 14
max.
Min.
17°
15 dni 15
max.
Min.

21 dni 21
max.
Min.

-4°
22 dni 22
max.
Min.
-5°
-11°
26 dni 26
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź nasz wykres pogodowy by wybrać najbardziej odpowiedni miesiąc na swoje wakacje. W najbliższych 6 miesiącach, lipiec będzie miesiącem z najwyższymi temperaturami. Temperatura w Kazaniu spada poniżej -15° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w maju.

7-dniowa prognoza pogody w Kazaniu

niedz., 23 cze
18°
17°

90%

0 h

17 km/h

pon., 24 cze
18°
17°

5%

0 h

16 km/h

wt., 25 cze
19°
18°

0%

1 h

15 km/h

śr., 26 cze
18°
16°

25%

0 h

13 km/h

czw., 27 cze
16°
15°

25%

0 h

14 km/h

pt., 28 cze
15°
14°

20%

0 h

21 km/h

sob., 29 cze
20°
19°

20%

0 h

15 km/h

Noclegi na twoje wakacje w Kazaniu

W Kazaniu, niemal połowa obiektów noclegowych apartamenty, które reprezentują 47.75% wszystkich rodzajów noclegów. Co więcej, apartamenty w Kazaniu kosztują przeważnie około 256 zł za dzień i mają 49 m². Warto również wiedzieć, że te obiekty są najlepsze dla rodzin i grup, ponieważ tyle gości mogą przyjąć apartamenty w Kazaniu. Goście poszukujący zakwaterowania innego niż apartamenty mogą również porównać hotele, które są drugim najczęstszym nocleg w Kazaniu. Hotele w Kazaniu mają przeważnie 29 m² i kosztują średnio 301 zł za dobę.
Czego warto spróbować w Kazaniu?

Wyborna kuchnia Tatarów

Odwiedzając Kazań koniecznie skosztować trzeba serwowanych tu potraw lokalnej kuchni tatarskiej. Słynie ona z niebanalnych połączeń najróżniejszych smaków i aromatów, a słodki ociekający miodem deser czak-czak podbije serca i podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Udając się do restauracji, należy jednak zwrócić uwagę, że w większości dania kuchni tatarskiej to potrawy mięsne, w tym jagnięcina lub konina podawana na różne sposoby. Jednak bez obaw, wegetarianie też znajdą coś dla siebie, na przykład wyborne kluseczki ze szpinakiem i marchewką.

Jakie są najlepsze miejsca, aby poznać lokalną kulturę i sztukę w Kazaniu?

Skarby architektury jakich mało

Noclegi w mieście Kazań, zwanym "stolicą wszystkich Tatarów świata", to niepowtarzalna okazja na zapoznanie się z unikatową zabudową miasta, na którą wpływ miały różne kultury — m.in. słowiańska, tatarska i muzułmańska. Podziwiać tu można okazałe budynki, takie jak jedyna w Rosji zachowana po dziś dzień tatarska twierdza, czyli wpisany na listę UNESCO kazański Kreml.

Natomiast przechadzając się głównym deptakiem — ulicą Baumanna – oczom zwiedzających ukazują się kolejne atrakcje Kazania, w tym ceglany Sobór Objawienia Pańskiego ze strzelistą dzwonnicą oraz prawosławny Monastyr Jana Chrzciciela. Za murami Kremla wznosi się zaś, zwieńczony czterema mineretami i niebieską kopułą, cudowny biały meczet Kul Sharif.

Jakie są najciekawsze lokalne atrakcje w Kazaniu?

Relaks na świeżym powietrzu

Na gości wypoczywających w Kazaniu i w jego okolicy czeka, oprócz fenomenalnych zabytków, również szereg interesujących miejsc pozwalających odpocząć kontemplując piękno przyrody. Jednym z nich jest leżące na terenie miasta jezioro Kaban — idealny plener na letnie leniwe popołudnie.

Miejscem spacerów i spotkań mieszkańców jest zaś Park Milenijny z ozdobioną rzeźbami smoka Zilanta fontanną. Ponadto, w Kazaniu znajduje się także rozległy Park Uritskogo z uroczymi alejkami, malowniczy Park Black Lake tuż przy ulicy Baumanna oraz niewielki Ogród Lyadskoi porośnięty brzozami i świerkami.

Najczęściej zadawane pytania

Ile noclegów jest dostępnych w Kazaniu?

Obecnie możesz przeglądać i porównywać 0 noclegów, spośród których na pewno znajdziesz coś dla siebie na planowany pobyt w Kazaniu.

Jakie udogodnienia są najpopularniejsze dla domków wakacyjnych w Kazaniu?

Jeśli planujesz rezerwację noclegu w Kazaniu, najczęstsze udogodnienia, których inni szukają to oferty Internet, telewizory lub kuchnie.

Ile noclegów i domów wakacyjnych znajdę w Kazaniu?

Odkryj 0 domów wakacyjnych i apartamentów w Kazaniu.

Czy w Kazaniu znajdę noclegi przyjazne zwierzętom?

Tak, w Kazaniu jest 0 obiektów, w których zwierzęta są dozwolone, w średniej cenie 0 zł za noc.

Jaki jest najlepszy moment na podróż do lokalizacji Kazań?

Jeśli rezerwujesz nocleg w Kazaniu, weź pod uwagę, że styczeń to zazwyczaj najbardziej deszczowy miesiąc, natomiast maj jest zazwyczaj najsuchszy.

Miasta, które warto zobaczyć

Najlepsze podróżnicze inspiracje

image-tag