Noclegi, domki i apartamenty Jura Krakowsko-Częstochowska

Porównano 325 dostępnych noclegów, znalezionych na 36 stronach rezerwacyjnych
Jura Krakowsko-Częstochowska
Oszczędź nawet do 33%

Najlepsze Okazje w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

-32%
np. 6.04 - 13.04
Dom ∙ 6 gości ∙ 4 sypialnie
Lgota Murowana, Kroczyce, Polska
od 412 zł 607 zł
Easy Reserve
Zobacz ofertę
-22%
np. 1.12 - 8.12
Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Cisowa, zawierciański, Polska
od 404 zł 520 zł
Easy Reserve
5,0
Zobacz ofertę
-33%
np. 17.11 - 24.11
Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Bystrzanowice-Dwór, Janów, Polska
od 503 zł 747 zł
Easy Reserve
4,5
Zobacz ofertę

325 idealnych ofert od 36 partnerów możesz zarezerwować w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej nawet od 66 zł za noc. Korzystając z HomeToGo możesz zaledwie jednym kliknięciem przeszukać i porównać oferty każdego obiektu na różnych stronach rezerwacyjnych, aby wybrać najlepszą cenę i zaoszczędzić nawet 33%.

Polecane noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Zarezerwuj nocleg w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej: od 66 zł za noc

Dom ∙ 3 gości
Stare Miasto, Częstochowa, Polska
od 125 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Dom ∙ 4 gości
Podzamcze, zawierciański, Polska
od 48 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Podjasnogórska, Częstochowa, Polska
od 150 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Agroturystyka ∙ 3 gości
Kotowice, myszkowski, Polska
od 86 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Hucisko, Włodowice, Polska
od 100 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Dom ∙ 3 gości
Prądnik Biały, Kraków, Polska
od 328 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Podjasnogórska, Częstochowa, Polska
od 233 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Dom ∙ 4 gości
Ogrodzieniec, zawierciański, Polska
od 199 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Śródmieście, Częstochowa, Polska
od 126 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z balkonem

-14%
Balkon/Patio
Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Cisowa, zawierciański, Polska
od 687 zł 800 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Dom ∙ 3 gości
Olsztyn, częstochowski, Polska
od 120 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Agroturystyka ∙ 3 gości
Przybynów, myszkowski, Polska
od 66 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty przyjazne zwierzętom

Przyjazny zwierzętom
Agroturystyka ∙ 2 gości
Kroczyce, zawierciański, Polska
od 51 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Wysoka Lelowska, myszkowski, Polska
od 197 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Dom ∙ 2 gości
Siemięrzyce, Kroczyce, Polska
od 224 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

 • Internet (195)
 • Garaż (191)
 • Dla niepalących (171)
 • TV (164)
 • Kuchnia (148)
 • Ogród (124)
 • Balkon/Patio (122)
 • Grill (120)
 • Przyjazny zwierzętom (100)
 • Pralka (81)
 • Mikrofalówka (43)
 • Klimatyzacja (42)
Jeśli chcesz podróżować ze swoim pupilem, łatwo wybierzesz w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej obiekty noclegowe przyjazne zwierzętom. Najbardziej przyjaznym zwierzętom zakwaterowaniem w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej są domy. Dodatkowo, przeciętnie trzeba za nie zapłacić 284 zł za noc. Możesz również wybrać przyjazne czworonogom noclegi, które są położone centralnie. Kilka takich apartamentów i domów w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zlokalizowanych jest niedaleko centrum miasta (do 2 km od centrum).

Pogoda i klimat w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej


-5°

-4°

-1°
14°
19°
22°
11°
25°
13°
25°
12°
19°
13°


-2°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź nasz wykres pogodowy by wybrać najbardziej odpowiedni miesiąc na swoje wakacje. Najgorętszy miesiąc to lipiec, kiedy temperatura wzrasta do 25°. Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem, ze średnią minimalną temperaturą na poziomie -5°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

93 spośród 325 dostępnych obiektów w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej stanowią domy. Reprezentują one jedna trzecia obiektów w tej lokalizacji. Co więcej, standardowa powierzchnia obiektów typu: domy w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to 68 m² z przeciętną ceną 350 zł za dzień. Warto wiedzieć, że jeśli planujesz podróż w 5 osób, domy będą najlepszym rozwiązaniem w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, ponieważ przeważnie mogą one pomieścić grupę tej wielkości. Możesz również poznać inne obiekty noclegowe w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na przykład hotele to inny popularny typ zakwaterowania w tej lokalizacji z liczbą proponowanych ofert równą 70. Te obiekty kosztują przeciętnie 235 zł za dobę i mają powierzchnię 23 m².

Jura Krakowsko-Częstochowska – przyjemne noclegi dla całej rodziny

Teren wyżynny na południu Polski, pomiędzy Krakowem i Częstochową. Na całym obszarze Jury Krakowsko-Częstochowskiej dominują skały wapienne, podatne na zjawiska krasowe i procesy wietrzenia. Efekty owych procesów można podziwiać podczas długich wędrówek. Lokalne agroturystyki oferują noclegi blisko szlaków pieszo-rowerowych, które dodatkowo urozmaica Szlak Orlich Gniazd – dawne zamki i warownie. Jura Krakowsko-Częstochowska to raj dla grotołazów i miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Jura Krakowsko-Częstochowska – interesujące spotkania z polską kulturą i sztuką

Największymi ośrodkami kulturalnymi na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej są Kraków oraz Częstochowa. W historycznej stolicy polski nie można przegapić wizyty w Zamku Królewskim na Wawelu. Na pierwszym piętrze krakowskich Sukiennic znajduje się interesująca wystawa Galerii Malarstwa Polskiego i Rzeźby XIX wieku.

Podczas wizyty w Częstochowie wstąp do Sanktuarium i Klasztoru Paulinów na Jasnej Górze z przepięknym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Do wspaniałych zabytków Jasnej Góry należą również imponująca Sala Rycerska i Bastion św. Rocha – strategiczna część dawnej Twierdzy Jasnogórskiej.

Atrakcje dla rodziny

Wyżyna Krakowsko-Częstochowska – najlepsze dziecięce wspomnienia

Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to gwarancja aktywnego wypoczynku i niezapomniane wrażenia dla całej rodziny. Na Pustyni Błędowskiej twoje dzieci poczują się jak Staś i Nel – sienkiewiczowscy bohaterowie powieści przygodowej "W pustyni i w puszczy".

Park Ogrodzieniec to doskonała rozrywka z elementami nauki dla gości w każdym wieku. Warto również dotrzeć do Jaskini Nietoperzowej w Dolinie Będkowskiej. Jaskinia znajduje się terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie i jest siedliskiem wielu gatunków nietoperzy.

Wycieczki w pobliżu

W poszukiwaniu wulkanu i ostańców jerzmanowickich

Noclegi na Szlaku Orlich Gniazd to nie jedyna atrakcja Jury Krakowsko-Częstowchowkiej. Warto odwiedzić Jerzmanowice i pobliski Ojcowski Park Narodowy. Ostańce jerzmanowickie – pojedyncze skały wapienne bądź skupiska skał i jednocześnie pomniki przyrody nieożywionej – tworzą niesamowity krajobraz.

Pionowe ściany wapienne poza obszarem Parku Narodowego doskonale nadają się do ćwiczeń we wspinaczce. Gmina Krzeszowice słynie z nieczynnego wulkanu. Miejsce dawnego krateru zajęła Miękińska Góra. Wulkan znajduje się na terenie nieczynnego kamieniołomu.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Casamundo Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Interhome Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej TripAdvisor Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Novasol Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej edom Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej HomeAway Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej BookApart.com Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Noclegowo.pl Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej 9flats.com Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej HouseTrip Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Belvilla Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej DanCenter Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej IdoSell Booking Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Holiday Home Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Inter Chalet Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Only-apartments Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Migoa Noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej