Camping Jastarnia - HomeToGo base64Hash Camping Jastarnia - HomeToGo

Camping Jastarnia

Jastarnia
Dowolne daty
Goście
Jastarnia
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Jastarni z tymi popularnymi filtrami

4 dorosłych
1 sypialnia
2 dorosłych
Baseny
Dom
Klimatyzacja
Zwierzęta dozwolone

Camping Jastarnia – wybrzeże Bałtyku w pełnej krasie

Jastarnia jest jedną z bardziej znanych i lubianych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Stali bywalcy szczególnie chwalą sobie zbawienny mikroklimat i czyste powietrze przesycone jodem. Niewątpliwie kolejną wielką zaletą są szerokie i czyste plaże, a w miesiącach jesiennych możliwości znalezienia bursztynów wyrzuconych na brzeg przez sztormy. W Jastarni infrastruktura rozrywkowa jest na najwyższym poziomie, więc na pewno nie można się tu nudzić, nawet w razie niepogody.
Zobacz wszystkie oferty

Popularne udogodnienia dla Camping Jastarnia

Znajdź idealny dom na swój pobyt

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Camping z patio

Camping z patio

Camping z kuchnią

Camping z kuchnią

Camping rybacki(a)

Camping rybacki(a)

Dostojna Jastarnia – wakacyjny camping tutaj zyska zupełnie nowy wymiar

Dostojna Jastarnia – wakacyjny camping tutaj zyska zupełnie nowy wymiar

Wypoczynek w Jastarni spodoba się absolutnie wszystkim: grupom znajomych, rodzinom z dziećmi oraz seniorom. Ten atrakcyjny kurort jest usytuowany w samym sercu Półwyspu Helskiego między spokojną Zatoką Pucką a bardziej nieokiełznanym otwartym morzem. Dzięki takiemu zróżnicowaniu jest to znakomite miejsce dla wszystkich miłośników sportów wodnych niezależnie od poziomu zaawansowania. Swoje pierwsze kroki, na przykład w surfingu, warto zrobić w zatoce, a następnie, po dawkę solidnej adrenaliny, wybrać się na otwarte morze. Tak unikalne położenie sprawia, że camping w miejscowości Jastarnia jest w istocie niezwykłym przeżyciem.

  • 1. Molo w Jastarni

    zostało zbudowane w 2005 roku i do dziś cieszy się ogromnym powodzeniem wśród gości i lokalnych mieszkańców. Nie ma lepszego miejsca na romantyczny spacer, a do tego molo jest znakomitym punktem obserwacyjnym na Zatokę Pucką.

  • 2. Latarnia Morska

    w Jastarni to kolejny charakterystyczny punkt w te miejscowości. Sama konstrukcja stanowi stalowy walec o wysokości ponad 13 metrów, pomalowany w biało-czerwone pasy. Wyposażona jest ona w nowoczesny system nawigacji sterowany automatycznie i mający zasięg 10 mil morskich.

  • 3. Chata rybacka w Jastarni

    to wyjątkowy i zabytkowy budynek z końca XIX wieku, w którym obecnie mieści się muzeum. Ciekawostką jest to, że gmach został wzniesiony z wyrzuconego przez morze drewna, pochodzącego z rozbitych statków. Stała ekspozycja muzealna prezentuje sprzęty i narzędzia, jakimi posługiwali się rybacy od XV do końca XIX wieku.

Szukasz czegoś innego?

Znajdź więcej interesujących miejsc na pobyt w Jastarni

Dom

Dom

Pokój

Pokój

Apartament

Apartament

Hotel

Hotel

image-tag