Noclegi, domki i pensjonaty Iwonicz-Zdrój

Porównano 98 dostępnych noclegów, znalezionych na 15 stronach rezerwacyjnych
Iwonicz-Zdrój

98 idealnych domów i apartamentów od 15 partnerów możesz zarezerwować w Iwoniczu-Zdroju nawet od 65 zł za noc. HomeToGo bezpośrednio wybiera najlepsze oferty, porównując wszystkie dostępne noclegi wakacyjne.

Polecane noclegi w Iwoniczu-Zdroju

Szukaj noclegów w Iwoniczu-Zdroju: od 65 zł za noc

Balkon/Patio
Dom ∙ 2 gości
Iwonicz-Zdrój, krośnieński, Polska
od 80 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Dom ∙ 2 gości
Iwonicz-Zdrój, krośnieński, Polska
od 140 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Iwonicz-Zdrój, krośnieński, Polska
od 100 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty przyjazne zwierzętom

Przyjazny zwierzętom
Dom ∙ 2 gości
Iwonicz-Zdrój, krośnieński, Polska
od 70 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Iwonicz-Zdrój, krośnieński, Polska
od 99 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Rymanów-Zdrój, Rymanów, Polska
od 149 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Iwoniczu-Zdroju

 • Internet (60)
 • Garaż (58)
 • TV (53)
 • Dla niepalących (49)
 • Ogród (47)
 • Kuchnia (46)
 • Balkon/Patio (46)
 • Grill (42)
 • Przyjazny zwierzętom (27)
 • Pralka (24)
 • Mikrofalówka (18)
 • Sauna (15)
Użytkownicy szukający domów lub apartamentów przyjaznych zwierzętom, będą zachwyceni decydując się na zakwaterowanie w Iwoniczu-Zdroju, ponieważ bardzo dużo obiektów noclegowych tutaj jest przyjaznych zwierzętom. Akceptujące zwierzęta noclegi w Iwoniczu-Zdroju kosztują średnio 203 zł za dobę. Jeśli poszukujesz lokalizacji w centrum, kilka przyjaznych zwierzętom noclegów jest położonych mniej niż 2 km od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Iwoniczu-Zdroju


-5°

-2°

14°
19°
23°
12°
26°
13°
26°
13°
20°
13°


-2°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Iwoniczu-Zdroju na cały rok. Najgorętszy miesiąc to lipiec, kiedy temperatura wzrasta do 26°. Temperatura w Iwoniczu-Zdroju spada poniżej -5° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Urlop w uzdrowisku - noclegi w Iwoniczu-Zdroju

Jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce to miejsce, w którym podróżni mogą znaleźć wytchnienie od zgiełku miast i kojące zmysły krajobrazy. Do tego rezerwując pensjonat w Iwoniczu-Zdroju można skorzystać z oferty zabiegów prozdrowotnych. Komfortowe pensjonaty znajdujące się w miasteczku zapewnią przyjemny wypoczynek dla całej rodziny.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Spacer po zabytkowym centrum

Zatrzymując się w pensjonacie w Iwoniczu-Zdroju podróżni mają okazję do podziwiania tutejszych zabytków. Warto przyjrzeć się bliżej starej zabudowie centrum, która powstała w XIX wieku na wzór szwajcarski wraz z nadaniem miastu statusu uzdrowiska. Najstarszym obiektem jest natomiast Stary Pałac z początku XIX wieku, który służył niegdyś jako letnia rezydencja hrabiostwa Załuskich. Nie można także przegapić górującego nad iwonickim rynkiem Bazaru, będącego okazałym, zabytkowym symbolem miasta. Korzystając z noclegów w Iwoniczu-Zdroju, warto wybrać się także na spacer do najstarszego źródła Bełkotka leżącego na stoku góry Przedziwnej.

Atrakcje dla rodziny

Iwonickie atrakcje dla najmłodszych

Rezerwując nocleg w Iwoniczu-Zdroju dla całej rodziny, możemy mieć pewność, że również najmłodsi podróżnicy nie będą się nudzić. Wspaniałym pomysłem na rozrywkę na świeżym powietrzu będzie skorzystanie z tutejszej oferty szlaków rowerowych prowadzących przez najpiękniejsze miejsca Beskidu Niskiego. Miasto posiada także dużą bazę rekreacyjną, z krytymi basenami, boiskami i parkiem linowym. Fantastycznym pomysłem będzie także wizyta w stadninie koni. Urlop spędzony w Iwoniczu-Zdroju z pewnością zapewni mnóstwo wrażeń dla każdego!

Wycieczki w pobliżu

Co warto zobaczyć w okolicy?

Urlop spędzany w pensjonacie w Iwoniczu-Zdroju warto wykorzystać na aktywność na świeżym powietrzu. By móc w pełni podziwiać uroki krajobrazów Beskidu Niskiego, można wspiąć się na punkt widokowy na Przymiarkach. Na szczycie rozpościera się niesamowity widok oraz przebiegają tutaj szlaki łączące miasto z pobliskim uzdrowiskiem, Rymanów-Zdrój. Świetnym pomysłem będzie też jednodniowy wypad do Dukli, gdzie oprócz podziwiania walorów bieszczadzkiej przyrody, można wybrać się do muzeum dokumentującego walki toczące się podczas operacji karpacko-dukielskiej.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Iwoniczu-Zdroju Casamundo Noclegi w Iwoniczu-Zdroju Interhome Noclegi w Iwoniczu-Zdroju TripAdvisor Noclegi w Iwoniczu-Zdroju Novasol Noclegi w Iwoniczu-Zdroju Wimdu Noclegi w Iwoniczu-Zdroju edom Noclegi w Iwoniczu-Zdroju HomeAway Noclegi w Iwoniczu-Zdroju BookApart.com Noclegi w Iwoniczu-Zdroju Noclegowo.pl Noclegi w Iwoniczu-Zdroju 9flats.com Noclegi w Iwoniczu-Zdroju HouseTrip Noclegi w Iwoniczu-Zdroju Belvilla Noclegi w Iwoniczu-Zdroju DanCenter Noclegi w Iwoniczu-Zdroju IdoSell Booking Noclegi w Iwoniczu-Zdroju Holiday Home Noclegi w Iwoniczu-Zdroju Inter Chalet Noclegi w Iwoniczu-Zdroju only-apartments Noclegi w Iwoniczu-Zdroju Migoa Noclegi w Iwoniczu-Zdroju

Więcej miejscowości w okolicy