Wyprawy rowerowe - HomeToGo base64Hash Wyprawy rowerowe - HomeToGo

Wyprawy rowerowe

Polska
Dowolne daty
Goście
Polska
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Polsce z tymi popularnymi filtrami

Sauny
2 dorosłych
1 sypialnia
10 dorosłych
4 dorosłych
Zwierzęta dozwolone

wyprawy rowerowe - Najlepsze kierunki

Odkryj najpiękniejsze trasy

Wycieczki rowerowe pozwalają podróżnikowi czerpać jeszcze więcej przyjemności ze swojej wyprawy. Podróżnik przemieszcza się wolniej, ale za to dłużej cieszy się krajobrazami i otaczającą przyrodą. Dodatkową zaletą jest bliskość miejscowych, z którymi spotkania są wisienką na torcie każdej przygody. Poza tym dłuższa wyprawa rowerowa to czas na sprawdzenie własnych umiejętności i okazja na pokonanie ukrytych słabości. Wielodniowa jazda na rowerze hartuje ciało, ale przede wszystkim duszę, dzięki czemu podróżnik wraca do domu z wyjątkowymi wspomnieniami i niepowtarzalną refleksją o otaczającym świecie.
Fascynująca Polska na rowerze

Fascynująca Polska na rowerze

Green Velo to nie lada gratka dla wielbicieli jazdy na rowerze. Malownicza trasa rowerowa prowadzi z pogranicza Kaszubów w Bieszczady i ziemię świętokrzyską. Na rowerzystów czekają ponad dwa tysiące kilometrów dobrze oznakowanych szlaków rowerowych, które wiodą przez parki krajobrazowe, zabytkowe miasta i wsie malowniczo położone pośród rozległych pól i lasów. Śmiałkowie, którzy zapragną pokonać cały odcinek, mają jedyną w swoim rodzaju okazję na połączenie wakacji na wybrzeżu Bałtyku, z niepowtarzalnymi krajobrazami Wyżyny Lubelskiej, dziewiczym Roztoczem i wędrówką po dzikich połoninach. Wycieczkę rowerową po Bieszczadach najlepiej zaplanować wiosną, kiedy lokalna przyroda budzi się ze snu, lub jesienią, kiedy bieszczadzkie lasy mienią się przepięknymi kolorami.

  • 1. Wyprawy rowerowe po tajskich bezdrożach

    Azja Południowo-Wschodnia od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród podróżników, których przyciągają w te strony niepowtarzalna kuchnia lokalna, fascynujące kultury i tysiące imponujących zabytków. Tajlandia jest doskonałym krajem na przygodę z rowerem i pierwsze spotkanie z tym regionem Azji. I nie chodzi tylko o walory krajobrazowe, których jest tutaj aż w nadmiarze. Podróże rowerowe po Tajlandii bardzo ułatwia szeroko rozwinięta baza noclegowa oraz liczne garkuchnie, które znajdziemy dosłownie na każdym kroku. Bazary i stoiska z jedzeniem w obszarach zabudowanych działają do późnych godzin nocnych. Dzięki nim w zasadzie wcale nie trzeba planować swojej trasy. Wystarczy wsiąść na rower i cieszyć się odkrywaniem tajemnic Tajlandii!

Wyprawy rowerowe: Odkryj więcej popularnych destynacji

Najlepsze podróżnicze inspiracje

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

Pokaż więcej
image-tag