Romantyczny weekend we dwoje - HomeToGo base64Hash Romantyczny weekend we dwoje - HomeToGo

Romantyczny weekend we dwoje

Polska
Dowolne daty
Goście
Polska
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Polsce z tymi popularnymi filtrami

Sauny
2 dorosłych
1 sypialnia
10 dorosłych
4 dorosłych
Zwierzęta dozwolone

Romantyczny weekend we dwoje - Najlepsze kierunki

Nic nie łączy tak, jak wspólna podróż

Marzysz o przytulnych alejkach, zachodach słońca jak z widokówki i niezapomnianych przeżyciach w romantycznej atmosferze? Zaskocz swoją drugą połówkę spontanicznym pomysłem na romantyczny weekend lub zaplanuj miesiąc miodowy we wspaniałych europejskich miastach. Z Sewilli do Paryża, przez Kraków i Dubrownik, niech poniosą Cię skrzydła miłości!
Polskie miasta zakochanych

Polskie miasta zakochanych

Są takie miejsca na mapie każdego kraju, które bardziej niż inne przyciągają pary. Wyróżnia je sentymentalny nastrój zaklęty w starych murach, mnogość rozrywek skierowanych specjalnie do zakochanych czy wyjątkowe okoliczności natury. Które z nich wybrać?

 • 1. Kraków

  Kraków to nie tylko miasto królów, ale także królestwo romantyzmu. Zabytkowe stare miasto czy urzekająca niepowtarzalnym klimatem dzielnica Kazimierz oferują spacerowiczom wyjątkową atmosferę z setkami eleganckich restauracji i klimatycznych kafejek. To idealne miejsce na wypad do kina, teatru czy na balet. Druga połówka będzie oczarowana!

 • 2. Kazimierz Dolny

  Kazimierz Dolny z powodzeniem może być nazywany polską stolicą miłości. To w tym urokliwym miasteczku położonym wokół zjawiskowego przełomu Wisły można bez wytchnienia delektować się cudownymi widokami i nastrojową, intymną aurą. Łatwo znaleźć tutaj także oferty rozrywek skierowanych właśnie dla par.

 • 3. Wrocław

  Wrocław urzeknie od pierwszego wejrzenia miłośników zabytkowych przestrzeni z dużą ilością rozrywek zarówno kulturalnych, jak i rekreacyjnych. Świetnie miejsce na weekendowy wypad we dwoje, podczas którego można nie tylko wypocząć, ale też spróbować czegoś nowego.

 • 4. Toruń

  Toruń kojarzony przede wszystkim z piernikową słodyczą to także miasto, w którym zakochani mogą przeżyć wspaniałe chwile. Warto wybrać się tutaj do planetarium, by móc lepiej zrozumieć fenomen odkryć najsłynniejszego z mieszkańców, Kopernika.

Romantyczny weekend we dwoje za granicą

Romantyczny weekend we dwoje za granicą

Planowanie zagranicznego wypadu z drugą połówką może okazać się nie lada wyzwaniem ze względu na chęć zaimponowania i zachwycenia wybranej osobie. Są jednak takie miejsca, których wybór zawsze zaowocuje zadowoleniem malującym się na twarzy partnera.

 • 1. Dubrownik

  Dubrownik to wizytówka południowego kraju i kwintesencja chorwackiej, sentymentalnej atmosfery. Zabytkowe miasto oczarowuje klimatycznymi uliczkami wijącymi się pomiędzy imponującą zabudową. Idealnie miejsce dla fanów słynnego serialu „Gra o tron”, gdyż to właśnie ono stało się kulisami dla wielu scen.

 • 2. Porto

  Porto rozkochuje w sobie podróżnych już po kilku chwilach. Miasto Mostów z imponującymi widokami rozpościerającymi się wokół pozwala na odbywanie długich, romantycznych spacerów, których idealnym zwieńczeniem będzie lampka wykwintnego wina w jednej z małych knajpek.

 • 3. Wybrzeże Amalfi

  Wybrzeże Amalfi to dolce vita dla zakochanych. Jeżeli do nieba można byłoby dotrzeć schodami, to ich początek znajdowałby się właśnie tutaj. Włoska atmosfera zachęca do rozkoszowania się chwilą, a krajobrazy zapierają dech w piersiach.

 • 4. Florencja

  Florencja czyli miasto przesycone artyzmem i pięknem zaklętym w murach. Sceneria wymarzona dla osób lubiących cieszyć się pięknem architektury i kunsztu prac mistrzów sztuki każdego formatu. Wszystko przyprawione wybitną, włoską kuchnią i gorącym, włoskim klimatem.

Weekend we dwoje: Odkryj więcej popularnych destynacji

Najlepsze podróżnicze inspiracje

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag