Wakacje z psem

Top destynacje na wyjazd z pupilem

Nie możesz sobie wyobrazić wakacji spędzonych bez Twojego ukochanego psa? Nie martw się! Europa jest pełna miejsc, gdzie możesz zabrać swojego ulubieńca. Starannie wybraliśmy lokalizacje, w których z łatwością znajdziesz noclegi przyjazne zwierzętom, żebyś mógł spacerować wzdłuż plaży i podziwiać widoki podczas wakacji ze swoim psem. Wyrusz w podróż ze swoim towarzyszem i odkrywaj nowe miejsca!

Najlepsze miejsca na wakacje z psem

  • 1. Dublin - Irlandia

    Dzięki zielonym krajobrazom, otwartym przestrzeniom i terenom wiejskim, Dublin to idealny plac zabaw dla Twojego psa. Uznawany za miejsce przyjazne zwierzętom, oferuje wiele barów, restauracji i hoteli w których czworonogi są mile widziane.

  • 2. Amsterdam - Holandia

    Amsterdam to miasto przyjazne nie tylko rowerom miejskim, ale także właścicielom z ich czworonożnymi przyjaciółmi. Ponadto w mieście można znaleźć wiele otwartych przestrzeni i parków dla psów. Twój pupil będzie zachwycony! Czy zabrałeś kiedyś swojego zwierzaka na odkryty basen dla psów? Odwiedź Flevopark, gdzie Twój pupil także może w pełni cieszyć się wakacjami.

  • 3. Rzym - Włochy

    Posiadanie psa jest bardzo powszechne w Rzymie. Znajdziesz tu wiele restauracji i barów, które ciepło przywitają nie tylko Ciebie ale i Twojego czworonoga. Jest tam także plaża niedaleko lotniska przeznaczona tylko dla psów. Baubeach w pobliżu lotniska Fiumicino to miejsce wyłącznie dla psów! Pływanie kajakiem, yoga lub malowanie z własnym pupilem, wiele możliwości czeka! Udanej zabawy!