wakacje dla singli

Wakacje dla Singli %destination%: Najlepsze Kierunki

wakacje dla singli

Wypoczynek w pojedynkę może być fajny! Podążanie własną ścieżką i podziwianie najciekawszych atrakcji to ogromne walory wakacji dla singli, które docenia każdy marzący o chwilowym odcięciu się od świata. Jak zaplanować samotny urlop i gdzie go spędzić?

Udany wypoczynek w jednym z europejskich miast…

Kilkudniowy city break lub dłuższa wycieczka od jednego europejskiego miasta do drugiego to świetny pomysł na wczasy dla singli. Całkowite zapomnienie się w poznawaniu nowych miejsca daje wiele radości i pozostawia mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Jakie miasta warto zobaczyć?

Madryt i Lizbona to najlepsze cele podróży dla miłośników kultury i kuchni Półwyspu Iberyjskiego. W sercu Hiszpanii królują ryby i mięso, z kolei stolica Portugalii rozsmakowana jest w owocach morza. W obu miastach warto zobaczyć liczne zabytki i poznać ich symbole – turyści chętnie podziwiają stadion Realu Madryt, a po Lizbonie poruszają się żółtymi tramwajami linii nr 28.

Fani skandynawskich kryminałów chętnie odwiedzą tajemniczą północ Europy – poza królewskimi Sztokholmem, Kopenhagą i Oslo, warto wybrać się też do Finlandii czy na Islandię.

…a może niezapomniane egzotyczne wakacje?

Wakacje dla singli z dala od Polski? To może być strzał w dziesiątkę! Egzotyczne kierunki z roku na rok zyskują na popularności, a obok Egiptu, Maroka czy tajlandzkiego Bangkoku w wakacyjnych wspomnieniach Polaków coraz częściej pojawiają się miasta na Dalekim Wschodzie oraz wyspy Morza Karaibskiego. Co wybrać, decydując się na dłuższą podróż w pojedynkę do egzotycznych krajów?

Niesamowita kultura, atmosfera wielkiej aglomeracji i pyszna kuchnia – takich wrażeń warto poszukać w stolicy Japonii Tokio. Po wizycie w sercu Kraju Kwitnącej Wiśni można wybrać się w jego inne zakątki albo kontynuować wycieczkę po wschodniej Azji, aby zobaczyć np. Wielki Mur Chiński, czyli największą budowlę wzniesioną kiedykolwiek przez człowieka.

Region Morza Karaibskiego, tak , jak jak Daleki Wschód, ma swoich wielbicieli. Rajskie plaże, błękitna woda, fascynująca kultura i wyborne dania zachęcają singli do spędzania wczasów na Dominikanie, Haiti czy Kubie.