Wakacje z dziećmi nad morzem - HomeToGo base64Hash Wakacje z dziećmi nad morzem - HomeToGo

Wakacje z dziećmi nad morzem

Polska
Dowolne daty
Goście
Polska
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Polsce z tymi popularnymi filtrami

Sauny
2 dorosłych
1 sypialnia
10 dorosłych
4 dorosłych
Zwierzęta dozwolone

Jak wakacje z dziećmi, to tylko nad Bałtykiem!

Wakacje z dzieckiem mogą być naprawdę fantastyczną przygodą dla całej rodziny. Wystarczy tylko wybrać dobry kierunek. A skoro o nim mowa, wiesz z pewnością, że nie ma lepszego od polskiego morza. Nad Bałtykiem jest mnóstwo miejscowości przyjaznych najmłodszym i trochę starszym pociechom. Doskonała infrastruktura oraz mnóstwo atrakcji sprawią, że bez względu na pogodę nikt nie będzie narzekać na nudę.
Wakacje z dziećmi nad morzem

Wakacje z dziećmi nad morzem

Decydując się na wakacje z dzieckiem nad Bałtykiem, starannie wybierz miejscowość na wczasy. Najlepiej jeśli panuje w nich kameralna atmosfera i nawet w sezonie plaż nie oblegają tłumy odwiedzających. W większych miastach poszukaj bardziej zacisznych miejsc z szerokimi czystymi plażami pokrytymi miałkim piaskiem oraz łagodnym zejściem do wody, pozwalającym nawet najmłodszym baraszkować przy brzegu pod opieką rodziców.

 • 1. Międzywodzie

  to jedna z miejscowości najchętniej wybieranych przez rodziny z dziećmi. Powodów jest kilka. Przede wszystkim woda w tym miejscu jest wyjątkowo ciepła - jej temperatura jest o kilka stopni wyższa niż w innych kurortach. Po drugie, można znaleźć rozległe płycizny ciągnące się nawet kilkadziesiąt metrów od brzegu. Po trzecie, Międzywodzie słynie z szerokich i czystych plaż. Na długie spacery zaprasza Woliński Park Narodowy, w którym przy odrobinie szczęścia zobaczysz jelenie, sarny, żubry, a nawet orły. Lubisz spojrzeć czasem na świat z dystansem? Park Miniatur i Kolejek to świetna opcja na spędzenie czasu z dzieckiem!

 • 2. Dziwnów

  jest niewielkim miasteczkiem położonym w zachodniej części wybrzeża. Dlaczego jest idealnym miejscem na wakacje z dziećmi nad morzem? Odwiedzających kusi oczywiście piękna szeroka plaża. Można tam również poczuć się jak prawdziwy pirat, wyruszając w rejs po Bałtyku statkiem morskich rozbójników. Ogromne wrażenie na dzieciach robi też most zwodzony na rzece Dziwnej. A kiedy Twoje pociechy będą chciały rozładować drzemiące w nich pokłady energii, zabierzesz je na plac zabaw ze zjeżdżalniami i trampolinami albo zachęcisz do stawienia czoła przeszkodom w parku linowym.

 • 3. Łeba

  jest wprawdzie miejscowością bardzo popularną wśród wczasowiczów, lecz od wielu lat słynie z tego, że jest przyjazna dzieciom. Wszystko za sprawą tamtejszych atrakcji. Można do nich zaliczyć nie tylko kąpiele morskie i słoneczne, lecz także muzeum motyli czy park dinozaurów. Poszukiwaczy przygód i mocnych wrażeń nie ominie też wizyta w największym w Polsce naturalnym labiryncie. Będąc w Łebie, wraz z całą rodziną zdobędziesz szczyt jednej z ruchomych wydm albo zorganizujesz wypad do Stilo lub Czołpina, aby z bliska podziwiać latarnię morską.

 • 4. Świnoujście

  to kolejny duży kurort, który zaprasza rodziny z dziećmi. Zasługą korzystnych prądów morskich jest ciepła woda - idealna do zabawy i pływania. Z kolei najszersza plaża na polskim wybrzeżu powoduje, że pociechy mogą do woli stawiać na niej zamki z piasku i budować fosy obronne. Dla dzieci, które lubią być ciągle w ruchu, świetnym miejscem jest wielki plac zabaw w Parku Zdrojowym. Starsze pociechy chętnie pojeżdżą na rowerze albo odwiedzą tamtejszą latarnię z tarasem widokowym położonym 65 metrów nad ziemią.

Najlepsze podróżnicze inspiracje

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

Pokaż więcej
image-tag