Pomysł na sylwestra - HomeToGo base64Hash Pomysł na sylwestra - HomeToGo

Pomysł na sylwestra

Polska
Dowolne daty
Goście
Polska
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Polsce z tymi popularnymi filtrami

Sauny
2 dorosłych
1 sypialnia
10 dorosłych
4 dorosłych
Zwierzęta dozwolone

Pomysł na sylwestra - Najlepsze kierunki

Znajdź swoje idealne miejsce

Jedną z najbardziej wyczekiwanych nocy w roku warto spędzić w wyjątkowym miejscu i w niepowtarzalnej oprawie. Zabawa do białego rana w rytm klubowej muzyki czy klimatyczny wieczór w górskiej chatce – pomysłów na sylwestra jest wiele, dlatego najlepiej zabrać się za jego planowanie odpowiednio wcześnie. Gdzie powitać Nowy Rok?
Fajerwerki pod polskim niebem – pomysł na sylwestra w kraju

Fajerwerki pod polskim niebem – pomysł na sylwestra w kraju

Jak Polska długa i szeroka, tak w każdym miejscu znajdziemy mnóstwo miejsc na spędzenie fascynującej nocy i przeżycie szampańskiej zabawy. W wielu miastach z tej okazji organizowane są duże koncerty plenerowe, gdzie na scenie można podziwiać najsłynniejsze gwiazdy polskiej estrady, a o północy cieszyć się feerią barw fajerwerków. Tradycyjnie tego typu świętowanie odbywa się w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu.Doskonałym sposobem na spędzenie wyjątkowej nocy w malowniczym otoczeniu może być wynajęcie domku na sylwestra w Zakopanem. Klimatyczna chatka w górach może być świetną propozycją zwłaszcza dla rodzin lub grupy przyjaciół. W stolicy Podhala można wybrać się na celebrowanie rozpoczęcia kolejnego roku do jednej z tradycyjnych, góralskich karczm, w których wyprawiane są huczne imprezy przy akompaniamencie regionalnej orkiestry. Przytulane domki na sylwestra w górach można znaleźć także w Szklarskiej Porębie lub Szczyrku.

  • 1. Pomysł na sylwestra za granicą

    Fantastycznym pomysłem na połączenie szampańskiej zabawy ze zwiedzaniem nowego miejsca może być wyjazd na sylwestra za granicę. Wspaniałą noc możemy przeżyć w Berlinie, gdzie tradycyjnie pod Bramą Brandenburską odbywa się huczna impreza plenerowa. W stolicy Niemiec coś dla siebie znajdą także miłośnicy muzyki klubowej. Słynne świętowanie odbywa się także w Kolonii.Niepowtarzalnym przeżyciem może być także wybranie się na uroczysty bal sylwestrowy do Lwowa. Na takiej imprezie z pewnością będzie można poczuć ducha minionych czasów z ich elegancją i wyrafinowaniem. Romantycznym sposobem na spędzenie wyjątkowej nocy może być wyjazd ze swoja drugą połówką do Paryża. Stolica zakochanych z pewnością sprawi, że powitanie Nowego Roku w tym miejscu przyniesie na kolejne 365 dni dużo miłości.

Sylwester: Odkryj więcej popularnych destynacji

Pokaż więcej

Najlepsze podróżnicze inspiracje

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

Pokaż więcej
image-tag