Podróż poślubna - HomeToGo base64Hash Podróż poślubna - HomeToGo

Podróż poślubna

Polska
Dowolne daty
Goście
Polska
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Polsce z tymi popularnymi filtrami

Sauny
2 dorosłych
1 sypialnia
10 dorosłych
4 dorosłych
Zwierzęta dozwolone

Podróż poślubna - Najlepsze kierunki

Znajdź swoje idealne miejsce

Podróż poślubna to jedna z najważniejszych wycieczek w życiu. Jako jej cel warto wybrać więc wymarzoną destynację, aby móc w pełni celebrować świeżo zawarty związek, ciesząc się urokiem otaczających krajobrazów i relaksując się po pełnym wrażeń okresie. Miesiąc miodowy najlepiej spędzić w miejscu oferującym zakochanym rajskie widoki lub romantyczną scenerię, w której będzie można w pełni delektować się swoim towarzystwem.
Najpiękniejsze miasta miłości

Najpiękniejsze miasta miłości

Wiele par na swoją podróż poślubną wybiera miejsca, które kojarzą się z miłością. Jednym z najpopularniejszych celów jest miasto zakochanych, czyli Paryż. To tutaj można patrzeć sobie głęboko w oczy w przytulnych kafejkach, wybrać się na romantyczny, nocny rejs po Sekwanie, a pod Wieżą Eiffla zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie do ślubnego albumu.Miastem miłości nazywana jest także włoska Wenecja. Miesiąc miodowy spędzony w tym miejscu zapewnia mnóstwo romantycznych uniesień. Zakochana para nie może pominąć najważniejszej atrakcji, jaką jest nastrojowy rejs gondolą po klimatycznych kanałach wijących się pomiędzy zabytkowymi kamienicami. Warto wybrać się na spacer uliczkami, po których niegdyś spacerował sam Casanova, aby dotrzeć do Mostu Westchnień, na którym to miłosne szepty słychać od setek lat.

  • 1. Egzotyczny relaks – gdzie w podróż poślubną?

    Po pełnym stresów okresie przygotowań do ślubu wiele par decyduje się na błogi relaks w tropikalnym otoczeniu. Na najważniejszą podróż życia warto wybrać destynację marzeń, której piękno będzie można wspominać jeszcze przez długie lata.Jednym z rajskich miejsc idealnym do spędzenia miesiąca miodowego będą Malediwy. Na wielu z malowniczych wysp archipelagu można odnaleźć niesamowite domki na wodzie pozwalające na oderwanie się od rzeczywistości i poświęcenie czasu dla siebie nawzajem.Świetnym pomysłem może być także wypad na skrywającą mnóstwo tajemnic Kubę. Wyspa kusi rajskimi plażami i atmosferą kipiącą dobrym humorem tubylców. Zwolennicy oryginalności mogą zdecydować się na wyprawę na Islandię. Zimne powietrze nie umniejsza romantycznego klimatu, a bajkowe widoki zapierają dech w piersiach.

Podróż poślubna: Odkryj więcej popularnych destynacji

Najlepsze podróżnicze inspiracje

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

Pokaż więcej
image-tag