Wczasy nad morzem z basenem - HomeToGo base64Hash Wczasy nad morzem z basenem - HomeToGo

Wczasy nad morzem z basenem

Polska
Dowolne daty
Goście
Polska
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Polsce z tymi popularnymi filtrami

Sauny
2 dorosłych
1 sypialnia
10 dorosłych
4 dorosłych
Zwierzęta dozwolone

Wczasy nad morzem z basenem - Najlepsze kierunki

Najgorętsze destynacje na udany wyjazd

Kto nie marzy o tym, aby na wakacjach w pełni wypocząć? Oderwać się od codziennych obowiązków, złapać jak najwięcej promieni słońca i oderwać się od codzienności? Kurorty wakacyjne kuszą perspektywą błogiej sielanki. Sprawdź w, których miejscach możesz zrelaksować się w iście luksusowym stylu - nad basen z drinkiem w ręku!
Najlepsze miejsca nad morzem z noclegami z basenem

Najlepsze miejsca nad morzem z noclegami z basenem

 • 1. Lazurowe Wybrzeże - Francja

  Turystyka w tym bogatym w piękne pejzaże regionie rozpoczęła się już w XIX wieku, kiedy wybrzeże przyciągało najzamożniejszych z Francji i Anglii. Obecnie miejsce jest chętnie odwiedzane przez wiele artystów i osobistości ze świata show-biznesu.

 • 2. Sycylia - Włochy

  Sycylia to miejsce o prawdziwie włoskim charakterze głównie znane jako miejsce urodzenia Vita Corleone aka "Ojca Chrzestnego". Wyspa na morzu śródziemnym zachwyci Cię przepyszną kuchnią, lazurowym morzem, piękną pogodą i niezwykłą przyrodą.

 • 3. Korfu - Grecja

  Korfu głównie słynie z tego, że jest to jedna z najbardziej zielonych wysp greckich. Charakteryzuje się górzystym krajobrazem, a swoją historią sięga dalekich czasów starożytnych, co można zauważyć tam praktycznie na każdym kroku.

 • 4. Lanzarote - Hiszpania

  Na Lanzarote mieszają się ze sobą różne kolory. Białe domy z zielonymi elementami dookoła otoczone czarnym wulkanicznym piaskiem. Księżycowy krajobraz przyciąga co roku rzesze turystów, którzy poszukując chwili wytchnienia trafiają właśnie tutaj.

 • 5. Cypr

  Gorąca wyspa na Morzu Śródziemnym od zawsze była rozdarta między Grecją a Turcją, które miały ogromny wpływ na kształtowanie tego miejsca co możesz zobaczyć na każdym kroku. Spędź niezapomniane wakacje, dzięki połączeniu pięknej pogody, zabytków i sportów wodnych! Klimat śródziemnomorski sprawia, że sezon wakacyjny trwa na Cyprze przez cały rok, dzięki czemu jest to idealne miejsce na ucieczkę od mroźnej zimy w Polsce.

 • 6. Malaga - Hiszpania

  Miejsce urodzenia wybitnego malarza Pabla Picassa zachwyci Cię nie tylko starym budownictwem, ale także rozległymi plażami, wyśmienitą kuchnią i bogatym w atrakcje życiem nocnym. Daj się porwać na gorące hiszpańskie wybrzeże!

Noclegi z basenem: Odkryj więcej popularnych destynacji

Pokaż więcej

Najlepsze podróżnicze inspiracje

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

Pokaż więcej
image-tag