Narty z dziećmi - HomeToGo base64Hash Narty z dziećmi - HomeToGo

Narty z dziećmi

Polska
Dowolne daty
Goście
Polska
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Polsce z tymi popularnymi filtrami

Sauny
2 dorosłych
1 sypialnia
10 dorosłych
4 dorosłych
Zwierzęta dozwolone

Narty z dzie_mi - Najlepsze kierunki

Planujesz rodzinny urlop? Zabierz dzieci na narty!

Miłośników narciarstwa przybywa z roku na rok. Pierwsze kroki na stoku stawiają już kilkulatki, których rodzice zarażają swoją pasją. Szusowanie może być nie tylko fantastyczną rozrywką dla całej rodziny, lecz także sposobem na aktywne spędzenie czasu, dotlenienie i zahartowanie organizmu. Dokąd wyruszyć na narty z dziećmi? W Polsce jest wiele miejsc przyjaznych fanom zjazdów ze stoku w każdym wieku.
Najlepsze miejsca na narty z dziećmi

Najlepsze miejsca na narty z dziećmi

Twoje dzieci z wypiekami na twarzy czekają na pierwszy śnieg? Zrób im fantastyczną niespodziankę i wyrusz całą rodziną w góry. W końcu to właśnie tam można w stu procentach korzystać z uroków zimy i cieszyć się białym puchem. Planując narty z dziećmi, wybierz miejscowości, w których znajdziesz zbocza o niezbyt dużym kącie nachylenia. Ważne jest również to, aby na stoku nie było tłumów. Pamiętaj, że pierwsze zjazdy najmłodszych powinny odbywać się pod okiem doświadczonego instruktora.

 • 1. Istebna

  jest niewielką miejscowością leżącą niedaleko Wisły i prawdziwym rajem dla małych narciarzy. Funkcjonuje tam specjalnie wydzielona trasa dla dzieci. Łagodnie nachylony stok oraz wyciągi taśmowe stwarzają idealne warunki zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami, jak i zaawansowanych adeptów sportów zimowych. A kiedy zabawa na śniegu dobiegnie końca, możesz z całą rodziną udać się do pobliskiego aquaparku. Kręte zjeżdżalnie, rwąca rzeka, grota solna i kompleks saun to tylko niektóre z atrakcji pozwalające zregenerować siły.

 • 2. Krynica-Zdrój

  jest uznawana za jeden z najlepszych ośrodków dla narciarzy, także początkujących. Szerokie, dośnieżane i ratrakowane trasy zjazdowe pozwalają poczuć wiatr we włosach i przy okazji podziwiać piękne górskie krajobrazy. Na dzieci czeka łatwy szlak z wyciągiem taśmowym. Najmłodsi mogą uczestniczyć w zajęciach szkółki narciarskiej albo bawić się na zimowym placu zabaw. A kiedy wraz z całą rodziną zechcesz spojrzeć na górski pejzaż, koniecznie wybierz się na szczyt Jaworzyny Krynickiej, gdzie wznosi się drewniana wieża widokowa o wysokości 17-piętrowego wieżowca. To pierwszy tego typu obiekt w koronach drzew, do którego prowadzi przyrodnicza ścieżka edukacyjna o długości ponad 1 km.

 • 3. Tylicz

  to miasteczko w Beskidzie Sądeckim, które w ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans. Szczególne zainteresowanie budzi wśród rodzin z dziećmi. Powód: prawie nigdy nie ma tam tłoku i najmłodsi mogą spokojnie szlifować swoje umiejętności. Łatwe trasy zjazdowe, szkoła i przedszkole narciarskie, wyciąg taśmowy oraz wyciąg Baby Lift stwarzają wymarzone warunki do rodzinnego, aktywnego wypoczynku. W Tyliczu nie brakuje też miejsc, w których najmłodsi mogą zjeżdżać bezpiecznie na sankach!

 • 4. Szklarska Poręba

  kusi wspaniałymi trasami zjazdowymi na Szrenicy. Coś dla siebie znajdą tam zarówno dorośli, jak i dzieci. Dla tych ostatnich idealna jest dolna część nartostrady Puchatek - zwykle dobrze naśnieżona, łagodna i długa, czyli jednym słowem wyzwalająca salwy radości na mecie. Kiedy znudzą się narty, możesz zabrać całą rodzinę na długi spacer ciekawym szlakiem turystycznym lub odwiedzić pobliskie Cieplice z basenami termalnymi, pozwalającymi zrelaksować się po szaleństwach na stoku.

Najlepsze podróżnicze inspiracje

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

Pokaż więcej
image-tag