Aktywne wakacje - HomeToGo base64Hash Aktywne wakacje - HomeToGo

Aktywne wakacje

Polska
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Zaplanuj aktywne wakacje, o jakich marzysz

Sport i ruch to część twojego życia, a urlop bez nich uważasz za stracony? Wybierz zatem aktywne wakacje w jednej z poniższych, wspaniałych krajowych i zagranicznych destynacji. Oferują one szereg fenomenalnych atrakcji dla wszystkich pełnych energii podróżników, marzących o eksplorowaniu nieznanego i doświadczaniu nowego.

Gdzie na aktywne wakacje w Polsce? base64Hash Gdzie na aktywne wakacje w Polsce?

Gdzie na aktywne wakacje w Polsce?

Polska to kraj malowniczych plenerów idealnych na aktywne wakacje dla całej rodziny. Rozległe jeziora i gęste zielone lasy przyciągają miłośników trekkingu oraz żeglowania, zaś góry, zarówno te niższe, jak i o charakterze niemalże alpejskim, kuszą amatorów wspinaczki i mocnych wrażeń.

 • Kaszuby

  Kaszuby to urokliwy region Polski północnej wyróżniający się urzekającymi krajobrazami i unikatową kulturą. Liczne rzeki i jeziora zachęcają do uprawiania sportów wodnych, a tutejsze parki krajobrazowe poprzecinane są wieloma ścieżkami rowerowymi i pieszymi, pozwalającymi odkrywać nieskażone piękno lokalnej przyrody.

 • Jura Krakowsko-Częstochowska

  Jura Krakowsko-Częstochowska wzbudza zachwyt nietuzinkowymi formacjami skalnymi stanowiącymi istny raj dla wspinaczy i nie tylko. Ponadto, położony tu Ojcowski Park Narodowy obejmuje zjawiskowe doliny oraz tajemnicze jaskinie. Szlak Orlich Gniazd natomiast to jedna z najciekawszych tras turystycznych w kraju.

 • Podhale

  Podhale stanowi wymarzony kierunek dla fanów wysokogórskich wycieczek i ekstremalnych zjazdów na nartach z Kasprowego Wierchu. Nieustraszeni śmiałkowie z pewnością docenią przejście słynnej Orlej Perci, najtrudniejszego szlaku w polskich górach, zaś rodziny z dziećmi będą oczarowane pięknem Morskiego Oka i pobliskiej Doliny Pięciu Stawów.

 • Bieszczady

  Bieszczady to zielona kraina zwana „polskim dzikim zachodem”. Na terenie tutejszego Bieszczadzkiego Parku Narodowego wytyczono ponad 142 km tras pieszych poprowadzonych wzdłuż urokliwych dolin i szczytów, a Jezioro Solińskie, największy zbiornik regionu, to prawdziwa letnia mekka żeglarzy.

Pomysły na aktywne wakacje za granicą base64Hash Pomysły na aktywne wakacje za granicą

Pomysły na aktywne wakacje za granicą

Lubisz odkrywać uroki Europy, a może marzysz o wyprawie na odległą wyspę? Jeśli tak, to sprawdź poniższe kierunki, a z pewnością się nie rozczarujesz. Znajdziesz tam bowiem wszystko, co sprawia, że aktywne wakacje na zawsze zapiszą się w twojej pamięci jako te najwspanialsze i najatrakcyjniejsze zarazem.

 • Andaluzja

  Andaluzja to barwna mieszanka słońca i flamenco. Sewilla, Granada, Malaga, czy Kordoba oszałamiają bogactwem zabytków zarówno starożytnych, jak i nowożytnych, a andaluzyjskie pejzaże w pełni oddają ognisty południowy temperament regionu.

 • Balaton

  Balaton nie bez powodu nazywany jest „węgierskim morzem” lub „węgierską Toskanią”. Znajdują się tu bowiem znane i cenione kurorty, liczna aquaparki, winnice oraz okazałe zamki. Płytka woda wzdłuż brzegów jeziora latem jest zaś zawsze ciepła, co zachęca do kąpieli i uprawiania sportów wodnych.

 • Bawaria

  Bawaria to największa kraina Niemiec. Skrywa ona szmaragdowe jeziora, alpejskie szczyty oraz majestatyczne pałace i zamki. Do najpopularniejszych tras regionu należy m.in. Szlak Zamków, Szlak Alpejski oraz Szlak Romantyczny. Zimą bawarskie ośrodki narciarskie spełniają natomiast oczekiwania najbardziej wymagających entuzjastów białego szaleństwa.

 • Madera

  Madera to zielona portugalska wyspa „wiecznej wiosny”. Wśród tutejszych atrakcji dominują sporty lądowe i wodne wszelakiego rodzaju, a podzwrotnikowe krajobrazy wprost zapierają dech w piersi. Kwitnie tu też życie nocne, za zjazd saniami z Monte do Funchal nie ma sobie równych.

Topowe podróżnicze inspiracje

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag