Noclegi, domy i apartamenty w Hongkongu

Porównano 12.398 dostępnych noclegów, znalezionych na 24 stronach rezerwacyjnych
Hongkong

Łatwo porównaj 12.398 noclegów wakacyjnych wylistowanych w Hongkongu i wybierz najlepsze miejsce na kolejne wakacje. HomeToGo, największa na świecie porównywarka noclegów, natychmiast zbiera wszystkie dostępne domy i apartamenty, abyś oszczędził nawet 10%!

Polecane noclegi w Hongkongu

Zarezerwuj nocleg w Hongkongu: od 66 zł za noc

Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Hong Kong Island, Hongkong
od 67 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Hotel apartamentowy ∙ 4 gości
Tin Hau, Wan Chai, Hongkong
od 430 zł
Agoda.com
4,2
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Discovery Bay, New Territories, Hongkong
od 517 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Lantau Island, Lantau, Hongkong
od 209 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Mieszkanie ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Closed Area, New Territories, Hongkong
od 133 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Lamma Island, Islands, Hongkong
od 266 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Discovery Bay, New Territories, Hongkong
od 183 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Sha Tin, New Territories, Hongkong
od 104 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Tung Chung, New Territories, Hongkong
od 195 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty przyjazne zwierzętom

Przyjazny zwierzętom
Mieszkanie ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Mai Po, New Territories, Hongkong
od 158 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Jordan, Yau Tsim Mong, Hongkong
od 403 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 4 gości
Tong Mi, Kowloon, Hongkong
od 228 zł
Airbnb
4,0
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Domy i apartamenty z basenem

Basen
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Lohas Park, New Territories, Hongkong
od 155 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Basen
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Kam Shan, New Territories, Hongkong
od 444 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Basen
Mieszkanie ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Tung Chung, New Territories, Hongkong
od 235 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Domy i apartamenty z kominkiem

Kominek
Apartament ∙ 3 gości
Discovery Bay, New Territories, Hongkong
od 378 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Kominek
Apartament ∙ 2 gości
Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hongkong
od 278 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Kominek
Apartament ∙ 2 gości
Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hongkong
od 335 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Hongkongu

 • Internet (10.554)
 • Klimatyzacja (10.373)
 • Kuchnia (9.313)
 • TV (8.368)
 • Pralka (5.545)
 • Dla niepalących (2.195)
 • Mikrofalówka (1.844)
 • Basen (779)
 • Bez barier (779)
 • Zwierzę dozwolone (724)
 • Jacuzzi (709)
 • Garaż (384)
Podróżni poszukujący domów lub apartamentów przyjaznych zwierzętom, będą zachwyceni decydując się na ofertę w Hongkongu, ponieważ bardzo dużo obiektów noclegowych tutaj akceptuje zwierzęta. Najbardziej przyjaznym zwierzętom typem obiektu w Hongkongu są apartamenty. Co więcej, ich średnia cena 540 zł za noc. Możesz również znaleźć różne typy zakwaterowania, jeśli preferujesz być blisko centrum, gdyż kilka noclegów w promieniu do 2 km od centrum miasta akceptuje czworonogi.

Indeks cen i dostępności, Hongkong

Wykaz cen apartamentów i domów w Hongkongu

Przeanalizowaliśmy dane dotyczące cen i umieściliśmy je na wykresie, który pokazuje ceny za wynajem na najbliższe 12 miesięcy w Hongkongu. Ceny w Hongkongu wzrastają w lipcu (6.07 - 13.07) średnio do 416 zł za noc. Ceny w Hongkongu są niższe w lutym(23.02 - 2.03), kiedy średnio za noc trzeba zapłacić 365 zł.

Informacja o dostępności apartamentów i domów w Hongkongu

Wykres przedstawia tygodniową ilość rezerwacji w Hongkongu na następne 12 miesięcy. Najmniej dostępnych obiektów jest w lutym(2.02 - 9.02). Turyści rzadziej odwiedzają Hongkong w maju (25.05 - 1.06), więc tylko 14% ofert jest zarezerwowanych w tym miesiącu.

Noclegi w Hongkongu

Hongkong – fascynujące noclegi nad Morzem Południowochińskim

Wyspa oraz Specjalny Region Administracyjny na wschodnim wybrzeżu Chińskiej Republiki Ludowej. Hongkong to jeden z największych portów na wybrzeżu Morza Południowochińskiego i nowoczesna metropolia o wielu twarzach. Noclegi w Hongkongu to okazja na zapierające dech w piersiach widoki z tarasów na najwyższych piętrach drapaczy chmur. To niepowtarzalny smak kawy zmieszanej z herbatą, kantońskie specjały i mieszanka kulturowa ze szczyptą brytyjskiej tradycji.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Chiny i przygoda kulturalna w Hongkongu

Hongkong łączy w sobie nowoczesność i dawną tradycję. Duży wpływ na jego obecny wizerunek miało 150 lat brytyjskiego panowania. Noclegi w Hongkongu warto wykorzystać na zwiedzenie interesujących wystaw w licznych muzeach miejskich. To najkrótsza droga do lepszego zrozumienia rzeczywistości miejsca, w którym wypoczywasz.

Klimatyczna wystawa Muzeum Historii Hongkongu to świadectwo zmian, jakie zachodziły w Hongkongu na przestrzeni ostatnich stuleci. Nie mniej interesująca jest wystawa Muzeum Dziedzictwa Kulturowego – Hongkong Heritage Museum. Dowiesz się tutaj więcej o Operze Kantońskiej i jej największych gwiazdach. Wystawę uzupełniają bogate ekspozycje, poświęcone kaligrafii oraz sztuce buddyjskiej.

Muzeum Kosmosu to przygoda z nauką dla całej rodziny i dobra okazja na poszerzenie wiedzy z astronomii. Planując noclegi w Hongkongu, nie możesz pominąć słynnej Alei Gwiazd. Znajdziesz tu podpisy i odciski dłoni największych gwiazd chińskiej kinematografii XX i XXI wieku. Jest wśród nich Bruce Lee, Jackie Chan i wielu innych uznanych mistrzów sztuk walki. Spacer pośród popiersi i pomników znanych aktorów Państwa Środka to swoista lekcja z historii kina oraz okazja na zwiedzenie całej promenady.

Życie nocne

Hongkong skradnie twoje serce w dzień i w nocy

Hongkong słynie z drapaczy chmur z ekskluzywnymi barami oraz restauracjami na najwyższych piętrach. Niepowtarzalny smak zupy rybnej czy sushi z widokiem na zatokę i rozświetlone neony wieżowców na długo pozostanie w twoich wspomnieniach. Two Seventy Degrees, Wooloomooloo Prime czy Sevva Rooftop Bar to zaledwie garstka z możliwości cudownego spędzenia wieczoru w gronie najbliższych przyjaciół.

W Hongkongu nie ma niskich temperatur, dzięki czemu przez cały rok możesz wygodnie rozsiąść się w miękkiej sofie setki stóp nad ziemią i podziwiać okolicę z lotu ptaka. Doskonałą alternatywą na piękną panoramę Hongkongu jest też punkt widokowy na 43 piętrze budynku Bank of China. Tarasy widokowe w Hongkongu najlepiej jednak odwiedzać poza sezonem monsunowym. Wtedy to ciężkie chmury, silniejsze porywy wiatru i obfite opady deszczu znacznie ograniczają widoczność.

Koniecznie zabierz swoją rodzinę lub przyjaciół do słynnej pływającej restauracji Jumbo. Lokal znajduje się na barce na środku Kanału Aberdeen. Można do niego dopłynąć łodzią z przystani Aberdeen, co zaostrza apetyt już przed otwarciem karty dań z morskimi specjałami. Dołącz do grona wyjątkowych gości i śmietanki towarzyskiej restauracji. Potrawy Jumbo zachwyciły już podniebienia Królowej Elżbiety II, John Wayne'a, Toma Cruise'a i samego Davida Bowie. Teraz czas na twoje podniebienie!

Zwiedzanie i atrakcje w Hongkongu

Wyjątkowe akacyjne atrakcje Hongkongu

Wzgórze Wiktorii

Najwyższe wzniesienie na wyspie Hongkong. Na szczyt można wygodnie dojechać zabytkową kolejką lub autobusem miejskim. Autobus jest zdecydowanie wolniejszy, ale kręta droga z ostrymi podjazdami zapewnia dawkę pozytywnej adrenaliny i ekscytujące widoki. Na szczycie wzgórza znajdują się dwa tarasy z przepiękną panoramą okolicy. Wzgórze Wiktorii to miejsce doskonałe na romantyczną wycieczkę lub rodzinny obiad z przepięknym widokiem.

Disneyland w Hongkongu

Jedna z największych atrakcji na Wyspie Lantau i niezapomniana przygoda dla całej rodziny. To królestwo Myszki Miki, Kopciuszka i wielu innych, ulubionych bohaterów filmów animowanych. Siedem stref tematycznych zapewnia doskonałą zabawę przez cały dzień. Zabierz rodzinę na pokazy sztucznych ogni i weź udział w kolorowych paradach.

Świątynia Man Mo

Wspaniała świątynia buddyjska w samym sercu Hongkongu, która wraz z dwoma innymi świątyniami, Lit Shing i Kung So, tworzy kompleks o niepowtarzalnej i autentycznej atmosferze. Wrażenie potęguje półmrok i wnętrza zadymione kadzidłami oraz bogate ołtarze. Cały kompleks świątynny utworzono w 1847 roku. Świątynia Man Mo została poświęcona bogowi literatury – Man i bogowi wojny – Mo.

Bazar Nocny przy Temple Street

Miejsce, w którym zachowała się prawdziwa dusza dawnego Hongkongu. Niewielka uliczka tętni życiem od rana do późnych godzin nocnych. To miejsce dosknałe na zakupy w rodzinnych kramikach oraz degustację specjałów kuchni kantońskiej. Nocną przegodę urozmaici ci gwar wokół sklepików i aromaty orientalnych potraw i smakołyków.

Wyspa Lantau

Największa wyspa Hongkongu. Do najpopularniejszych atrakcji należy Disneyland oraz największy na świecie posąg Buddy w pozycji siedzącej – Budda Tian Tan. Pomnik jest w całości wykonany z brązu i znajduje się na terenie klasztoru Po Lin z początku XX wieku. Do pomnika siedzącego Buddy prowadzi przyjemna aleja, dzięki czemu wizytę w klasztorze możesz połączyć z przyjemnym spacerem. Cały kompleks klasztorny jest znakomicie skomunikowany z lotniskiem. To wygodna alternatywa dla podróżnych z ograniczonym czasem na zwiedzanie.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Hongkongu Casamundo Noclegi w Hongkongu Interhome Noclegi w Hongkongu TripAdvisor Noclegi w Hongkongu Novasol Noclegi w Hongkongu edom Noclegi w Hongkongu HomeAway Noclegi w Hongkongu BookApart.com Noclegi w Hongkongu Noclegowo.pl Noclegi w Hongkongu 9flats.com Noclegi w Hongkongu HouseTrip Noclegi w Hongkongu Belvilla Noclegi w Hongkongu DanCenter Noclegi w Hongkongu IdoSell Booking Noclegi w Hongkongu Holiday Home Noclegi w Hongkongu Inter Chalet Noclegi w Hongkongu Only-apartments Noclegi w Hongkongu Migoa Noclegi w Hongkongu