Camping Hel - HomeToGo base64Hash Camping Hel - HomeToGo

Camping Hel

Hel
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
4,5+
4+
3,5+
Sypialnie
Dowolna liczba
1 sypialnia
2 sypialnie

Zaplanuj swój urlop na campingu na Helu

Malownicze miejsce położone na wysuniętym na północ cyplu, oblane z trzech stron spienionymi falami Bałtyku to prawdziwy raj dla miłośników cudownych krajobrazów aż po horyzont oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niesamowite widoki, doskonałe warunki klimatyczne i sielankowa atmosfera sprawiają, że każdy podróżny poczuje się zrelaksowany i będzie mógł w pełni korzystać z uroków otaczających go atrakcji.
Zobacz wszystkie oferty

Popularne udogodnienia dla Camping Hel

Znajdź idealny dom na swój pobyt

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Camping z patio

Camping z patio

Camping z kuchnią

Camping z kuchnią

Camping z basenem

Camping z basenem

Jakie miejsca warto zobaczyć podczas pobytu na campingu na Helu?

Jakie miejsca warto zobaczyć podczas pobytu na campingu na Helu?

Hel to cel podróżnych kochających przede wszystkim obcowanie z pięknem otaczającej zewsząd przyrody. Jest także prawdziwą mekką wielbicieli surfowania na spienionych bałwanach, które w tym regonie są wyjątkowo wysokie, a wiatr dopisuje zazwyczaj przez cały sezon. W okolicy z łatwością można znaleźć mnóstwo szkółek, w których zapaleni sportowy oraz początkujący amatorzy będą mogli szlifować swoje umiejętności w radzeniu sobie z falami. To także doskonałe miejsce dla wielbicieli ciszy i relaksu z dala od zgiełku zatłoczonych miast, którzy pragną znaleźć ukojenie dla zmysłów w klimatycznym otoczeniu.

 • 1. Nadmorski Park Krajobrazowy

  Miejsce wyjątkowe dla wielbicieli nadbałtyckich plaż. To właśnie tutaj, na obszarze chronionym, można przyjrzeć się bliżej różnym rodzajom występującego w Polsce wybrzeża.

 • 2. Muzeum Obrony Wybrzeża na Helu

  Miłośnicy militariów oraz każdy, kogo interesuje historia Polski, powinni wybrać się na zwiedzanie jednego z najciekawszych zespołów fortyfikacji w naszym kraju.

 • 3. Helskie Fokarium

  Jedyne w Polsce miejsce, w którym można na żywo podziwiać piękne i niezwykle urocze ssaki, jakimi są foki szare. Głównym celem placówki jest odtworzenie kolonii tego gatunku w naturalnym środowisku, a przy okazji odwiedzający goście mogą cieszyć się niespotykanym widokiem zagrożonych wyginięciem zwierząt.

 • 4. Latarnia Morska na Helu

  Odwiedzający kurort podróżni powinni wybrać się na nastrojowy spacer brzegiem morza do górującej nad horyzontem, zabytkowej latarni, która udostępniona jest dla odwiedzających w sezonie letnim.

Szukasz czegoś innego?

Znajdź więcej interesujących miejsc na pobyt na Helu

Dom

Dom

Pokój

Pokój

Pensjonat

Pensjonat

Apartament

Apartament

image-tag