Camping Hel - HomeToGo base64Hash Camping Hel - HomeToGo

Camping Hel

Hel
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Zaplanuj swój urlop na campingu na Helu

Malownicze miejsce położone na wysuniętym na północ cyplu, oblane z trzech stron spienionymi falami Bałtyku to prawdziwy raj dla miłośników cudownych krajobrazów aż po horyzont oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niesamowite widoki, doskonałe warunki klimatyczne i sielankowa atmosfera sprawiają, że każdy podróżny poczuje się zrelaksowany i będzie mógł w pełni korzystać z uroków otaczających go atrakcji.
Jakie miejsca warto zobaczyć podczas pobytu na campingu na Helu?

Jakie miejsca warto zobaczyć podczas pobytu na campingu na Helu?

Hel to cel podróżnych kochających przede wszystkim obcowanie z pięknem otaczającej zewsząd przyrody. Jest także prawdziwą mekką wielbicieli surfowania na spienionych bałwanach, które w tym regonie są wyjątkowo wysokie, a wiatr dopisuje zazwyczaj przez cały sezon. W okolicy z łatwością można znaleźć mnóstwo szkółek, w których zapaleni sportowy oraz początkujący amatorzy będą mogli szlifować swoje umiejętności w radzeniu sobie z falami. To także doskonałe miejsce dla wielbicieli ciszy i relaksu z dala od zgiełku zatłoczonych miast, którzy pragną znaleźć ukojenie dla zmysłów w klimatycznym otoczeniu.

 • 1. Nadmorski Park Krajobrazowy

  Miejsce wyjątkowe dla wielbicieli nadbałtyckich plaż. To właśnie tutaj, na obszarze chronionym, można przyjrzeć się bliżej różnym rodzajom występującego w Polsce wybrzeża.

 • 2. Muzeum Obrony Wybrzeża na Helu

  Miłośnicy militariów oraz każdy, kogo interesuje historia Polski, powinni wybrać się na zwiedzanie jednego z najciekawszych zespołów fortyfikacji w naszym kraju.

 • 3. Helskie Fokarium

  Jedyne w Polsce miejsce, w którym można na żywo podziwiać piękne i niezwykle urocze ssaki, jakimi są foki szare. Głównym celem placówki jest odtworzenie kolonii tego gatunku w naturalnym środowisku, a przy okazji odwiedzający goście mogą cieszyć się niespotykanym widokiem zagrożonych wyginięciem zwierząt.

 • 4. Latarnia Morska na Helu

  Odwiedzający kurort podróżni powinni wybrać się na nastrojowy spacer brzegiem morza do górującej nad horyzontem, zabytkowej latarni, która udostępniona jest dla odwiedzających w sezonie letnim.

Pogoda i klimat na Helu

max.
Min.

-4°
23 dni 23
max.
Min.

-4°
17 dni 17
max.
Min.

-1°
15 dni 15
max.
Min.
12°
13 dni 13
max.
Min.
18°
13 dni 13
max.
Min.
20°
10°
16 dni 16
max.
Min.
22°
14°
16 dni 16
max.
Min.
22°
13°
13 dni 13
max.
Min.
18°
15 dni 15
max.
Min.
12°
14 dni 14
max.
Min.

14 dni 14
max.
Min.

-1°
22 dni 22
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping Hel - Poznaj inne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje na Helu

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag