Camping Hel - HomeToGo base64Hash Camping Hel - HomeToGo

Camping Hel

Hel
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Zaplanuj swój urlop na campingu na Helu

Malownicze miejsce położone na wysuniętym na północ cyplu, oblane z trzech stron spienionymi falami Bałtyku to prawdziwy raj dla miłośników cudownych krajobrazów aż po horyzont oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niesamowite widoki, doskonałe warunki klimatyczne i sielankowa atmosfera sprawiają, że każdy podróżny poczuje się zrelaksowany i będzie mógł w pełni korzystać z uroków otaczających go atrakcji.

Jakie miejsca warto zobaczyć podczas pobytu na campingu na Helu?

Hel to cel podróżnych kochających przede wszystkim obcowanie z pięknem otaczającej zewsząd przyrody. Jest także prawdziwą mekką wielbicieli surfowania na spienionych bałwanach, które w tym regonie są wyjątkowo wysokie, a wiatr dopisuje zazwyczaj przez cały sezon. W okolicy z łatwością można znaleźć mnóstwo szkółek, w których zapaleni sportowy oraz początkujący amatorzy będą mogli szlifować swoje umiejętności w radzeniu sobie z falami. To także doskonałe miejsce dla wielbicieli ciszy i relaksu z dala od zgiełku zatłoczonych miast, którzy pragną znaleźć ukojenie dla zmysłów w klimatycznym otoczeniu.

 • Nadmorski Park Krajobrazowy

  Miejsce wyjątkowe dla wielbicieli nadbałtyckich plaż. To właśnie tutaj, na obszarze chronionym, można przyjrzeć się bliżej różnym rodzajom występującego w Polsce wybrzeża.

 • Muzeum Obrony Wybrzeża na Helu

  Miłośnicy militariów oraz każdy, kogo interesuje historia Polski, powinni wybrać się na zwiedzanie jednego z najciekawszych zespołów fortyfikacji w naszym kraju.

 • Helskie Fokarium

  Jedyne w Polsce miejsce, w którym można na żywo podziwiać piękne i niezwykle urocze ssaki, jakimi są foki szare. Głównym celem placówki jest odtworzenie kolonii tego gatunku w naturalnym środowisku, a przy okazji odwiedzający goście mogą cieszyć się niespotykanym widokiem zagrożonych wyginięciem zwierząt.

 • Latarnia Morska na Helu

  Odwiedzający kurort podróżni powinni wybrać się na nastrojowy spacer brzegiem morza do górującej nad horyzontem, zabytkowej latarni, która udostępniona jest dla odwiedzających w sezonie letnim.

Pogoda i klimat na Helu

max.
Min.

-4°
23 dni 23
max.
Min.

-4°
17 dni 17
max.
Min.

-1°
15 dni 15
max.
Min.
12°
13 dni 13
max.
Min.
18°
13 dni 13
max.
Min.
20°
10°
16 dni 16
max.
Min.
22°
14°
16 dni 16
max.
Min.
22°
13°
13 dni 13
max.
Min.
18°
15 dni 15
max.
Min.
12°
14 dni 14
max.
Min.

14 dni 14
max.
Min.

-1°
22 dni 22
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping Hel - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop na Helu

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag