Hajdúszoboszló camping - HomeToGo base64Hash Hajdúszoboszló camping - HomeToGo

Hajdúszoboszló camping

Hajdúszoboszló
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Camping w Hajdúszoboszló – wakacyjny strzał w dziesiątkę

Hajdúszoboszló jest najsłynniejszym uzdrowiskiem Wielkiej Niziny Węgierskiej i zarazem wymarzonym miejscem do rekreacji. Spodoba się zwłaszcza tym osobom, które lubią relaks przy basenie. Jest to doskonałe miejsce wypoczynkowe nie tylko na wakacje w rodzinnym gronie, ale też idealny spot dla osób pragnących podreperować swoją kondycję fizyczną.
Camping w Hajdúszoboszló i inne atrakcje w przyjaznym otoczeniu

Camping w Hajdúszoboszló i inne atrakcje w przyjaznym otoczeniu

Kompleks basenów i gorących źródeł stanowi główną zachętę Hajdúszoboszló. Zespół kąpielisk i gorących źródeł oferuje gościom niezapomniane przygody przez cały rok. Oprócz nich warto jednak wiedzieć, że w Hajdúszoboszló są jeszcze inne atrakcje, które są nie mniej ciekawe.

  • 1. Park Narodowy Hortobágy

    jest pierwszą i najważniejszą z nich. To największy park na Węgrzech, nawadniany z Cisy, czyli rzeki będącej dopływem Dunaju. Spektakularne krajobrazy oraz bogata fauna i flora sprawiły, że obiekt został wpisany na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Koniecznie trzeba zobaczyć to na własne oczy!

  • 2. Uzdrowisko Gyógyfürdő

    leży na terenie kompleksu termalnego i jest czynne przez cały rok. Jest to jedno z najpopularniejszych i najstarszych uzdrowisk w Europie. W sezonie letnim działa tu kilkanaście odkrytych basenów na różnego rodzaju dolegliwości i o działaniu profilaktycznym. Woda płynąca prosto z gorących źródeł ma niebywałe właściwości lecznicze i jest pomocna w problemach ze stawami, kręgosłupem czy w leczeniu dolegliwości dermatologicznych.

  • 3. Aquapark

    zbudowany przede wszystkim z myślą o dzieciach, choć nie tylko, jest pierwszym parkiem wodnym na terenie tej miejscowości uzdrowiskowej. Co przyciąga do niego licznych gości? Wielką popularnością cieszą się rozmaite zjeżdżalnie, spośród których najwyższa ma ponad 15 m, ścianki wspinaczkowe, oraz tunele grawitacyjne. Nie brakuje tu również atrakcji z innej beczki, stworzonych specjalnie z myślą o wielbicielach pewnej dozy adrenaliny. Dla tych ostatnich przygotowano m.in. pętle wodne i sztuczne fale. Na najmłodszych czekają za to płytkie, bezpieczne baseny, brodziki i małe zjeżdżalnie.

Pogoda i klimat w Hajduszoboszlo

max.
Min.

-3°
16 dni 16
max.
Min.

-2°
13 dni 13
max.
Min.
12°
11 dni 11
max.
Min.
18°
13 dni 13
max.
Min.
22°
11°
18 dni 18
max.
Min.
26°
15°
14 dni 14
max.
Min.
28°
16°
15 dni 15
max.
Min.
28°
16°
9 dni 9
max.
Min.
24°
12°
10 dni 10
max.
Min.
16°
11 dni 11
max.
Min.
10°
10 dni 10
max.
Min.

-1°
12 dni 12
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Hajdúszoboszló camping - Poznaj inne kierunki

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag