Hajdúszoboszló camping - HomeToGo base64Hash Hajdúszoboszló camping - HomeToGo

Hajdúszoboszló camping

Hajdúszoboszló
Dowolne daty
Goście
Hajdúszoboszló
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Hajduszoboszlo z tymi popularnymi filtrami

4 dorosłych
1 sypialnia
2 dorosłych
Baseny
Dom
Klimatyzacja
Zwierzęta dozwolone

Camping w Hajdúszoboszló – wakacyjny strzał w dziesiątkę

Hajdúszoboszló jest najsłynniejszym uzdrowiskiem Wielkiej Niziny Węgierskiej i zarazem wymarzonym miejscem do rekreacji. Spodoba się zwłaszcza tym osobom, które lubią relaks przy basenie. Jest to doskonałe miejsce wypoczynkowe nie tylko na wakacje w rodzinnym gronie, ale też idealny spot dla osób pragnących podreperować swoją kondycję fizyczną.
Zobacz wszystkie oferty

Popularne udogodnienia dla Hajdúszoboszló camping

Znajdź idealny dom na swój pobyt

Camping z basenem

Camping z basenem

Camping z patio

Camping z patio

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Camping z kuchnią

Camping z kuchnią

Camping w Hajdúszoboszló i inne atrakcje w przyjaznym otoczeniu

Camping w Hajdúszoboszló i inne atrakcje w przyjaznym otoczeniu

Kompleks basenów i gorących źródeł stanowi główną zachętę Hajdúszoboszló. Zespół kąpielisk i gorących źródeł oferuje gościom niezapomniane przygody przez cały rok. Oprócz nich warto jednak wiedzieć, że w Hajdúszoboszló są jeszcze inne atrakcje, które są nie mniej ciekawe.

  • 1. Park Narodowy Hortobágy

    jest pierwszą i najważniejszą z nich. To największy park na Węgrzech, nawadniany z Cisy, czyli rzeki będącej dopływem Dunaju. Spektakularne krajobrazy oraz bogata fauna i flora sprawiły, że obiekt został wpisany na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Koniecznie trzeba zobaczyć to na własne oczy!

  • 2. Uzdrowisko Gyógyfürdő

    leży na terenie kompleksu termalnego i jest czynne przez cały rok. Jest to jedno z najpopularniejszych i najstarszych uzdrowisk w Europie. W sezonie letnim działa tu kilkanaście odkrytych basenów na różnego rodzaju dolegliwości i o działaniu profilaktycznym. Woda płynąca prosto z gorących źródeł ma niebywałe właściwości lecznicze i jest pomocna w problemach ze stawami, kręgosłupem czy w leczeniu dolegliwości dermatologicznych.

  • 3. Aquapark

    zbudowany przede wszystkim z myślą o dzieciach, choć nie tylko, jest pierwszym parkiem wodnym na terenie tej miejscowości uzdrowiskowej. Co przyciąga do niego licznych gości? Wielką popularnością cieszą się rozmaite zjeżdżalnie, spośród których najwyższa ma ponad 15 m, ścianki wspinaczkowe, oraz tunele grawitacyjne. Nie brakuje tu również atrakcji z innej beczki, stworzonych specjalnie z myślą o wielbicielach pewnej dozy adrenaliny. Dla tych ostatnich przygotowano m.in. pętle wodne i sztuczne fale. Na najmłodszych czekają za to płytkie, bezpieczne baseny, brodziki i małe zjeżdżalnie.

Szukasz czegoś innego?

Znajdź więcej interesujących miejsc na pobyt w Hajduszoboszlo

Dom

Dom

Apartament

Apartament

Hotel

Hotel

Pensjonat

Pensjonat

image-tag