Noclegi, domy i apartamenty w Gryficach

Porównano 3 dostępne noclegi, znalezione na 3 stronach rezerwacyjnych
Gryfice

Sprawdź 3 noclegów wakacyjnych znalezionych w Gryficach i odkryj najlepsze miejsce na kolejne wakacje. Zestawiając te noclegi, HomeToGo wybiera najlepsze promocje i najwyżej oceniane obiekty w Gryficach.

Najczęściej wybierane udogodnienia w Gryficach

  • Internet (1)
  • Garaż (1)
  • TV (1)
  • Dla niepalących (1)
  • Bez pupila (1)
Jeśli chcesz zabrać ze sobą swojego pupila, szybko znajdziesz w Gryficach obiekty noclegowe chętnie goszczące zwierzęta. Nie musisz szukać zakwaterowania na peryferiach miasta, ponieważ 0% ofert położonych jest w bardzo centralnej lokalizacji (do 2 km od centrum). Możesz również wyszukać przyjazne zwierzętom obiekty, które są położone w centrum. Kilka takich apartamentów i domów w Gryficach znajduje się w bardzo centralnej lokalizacji (do 2 km od centrum).

Pogoda i klimat w Gryficach


-1°


12°
18°
12°
20°
15°
23°
17°
23°
17°
19°
13°
13°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Gryficach. W najbliższych 6 miesiącach, lipiec będzie miesiącem z najwyższymi temperaturami. Tymczasem, najchłodniejszym miesiącem jest styczeń. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w maju.

Noclegi w Gryficach

Spotkanie z średniowieczną historią – noclegi w Gryficach

Niewielkie miasto w województwie zachodniopomorskim położone niewiele ponad 20 km od Bałtyku to idealne miejsce na spędzenie relaksującego urlopu wśród pięknych krajobrazów i bogatej, historycznej przeszłości. Rezerwując nocleg w Gryficach, podróżni będą mogli cieszyć się doskonałą bazą do wypadów do najpiękniejszych, nadmorskich kurortów, a także poznawać piękno zabytkowej architektury jednej z najstarszych osad w Polsce.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Średniowieczne skarby Gryfic

Korzystając z noclegu w Gryficach, goście mają niepowtarzalną okazję do podziwiania tutejszych zabytków. Miasto zostało założone już w XIII wieku, a historia tutejszego osadnictwa sięga czasów sprzed naszej ery. Świetnie zachowany, średniowieczny układ urbanistyczny obfituje w mnóstwo interesujących budowli. Warto zwrócić szczególną uwagę na miejskie fortyfikacje. W Bramie Wysokiej znajduje się ciekawe muzeum, a z Baszty Prochowej rozpościera się wyjątkowy widok na okolicę. Miłośnicy architektury sakralnej koniecznie muszą zajrzeć do Kościoła Mariackiego pochodzącego z przełomu XIII i XIV wieku oraz do Kaplicy Św. Jerzego z XV wieku.

Atrakcje dla rodziny

Nocleg w Gryficach z dziećmi

Miasto najmłodszym podróżnikom oferuje wiele ciekawych atrakcji, dzięki którym podczas pobytu nie będzie miejsca na nudę. Fantastycznym sposobem na spędzenie niezapomnianych chwil ze swoimi pociechami może być wycieczka nad morze kolejką wąskotorową. W pobliżu zabytkowej stacji znajduje się ekspozycja zabytkowych parowozów i wagonów, które niegdyś przewoziły spragnionych wrażeń podróżnych. Po dniu pełnym wrażeń można wypocząć w parku nad Regą, gdzie znajduje się plac zabaw. Część zielonych terenów urządzono w stylu japońskim, co z kolei spodoba się rodzicom.

Wycieczki w pobliżu

Nocleg w Gryficach – gdzie wybrać się na wycieczkę po okolicy?

Miasto stanowi doskonały punkt wypadowy nad Morze Bałtyckie. Niedaleko znajduje się między innymi Rewal, w którym oprócz wypoczynku na plaży można podziwiać także gigantyczne figury morskich stworów w Parku Wieloryba. Warto zajrzeć przy okazji do pobliskiego Trzęsacza, gdzie mieszczą się imponujące ruiny kościoła położone na stromym klifie, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Gryficach Casamundo Noclegi w Gryficach Interhome Noclegi w Gryficach TripAdvisor Noclegi w Gryficach Novasol Noclegi w Gryficach edom Noclegi w Gryficach HomeAway Noclegi w Gryficach BookApart.com Noclegi w Gryficach Noclegowo.pl Noclegi w Gryficach 9flats.com Noclegi w Gryficach HouseTrip Noclegi w Gryficach Belvilla Noclegi w Gryficach DanCenter Noclegi w Gryficach IdoSell Booking Noclegi w Gryficach Holiday Home Noclegi w Gryficach Inter Chalet Noclegi w Gryficach Only-apartments Noclegi w Gryficach Migoa Noclegi w Gryficach

Więcej miejscowości w okolicy