Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu - HomeToGo base64Hash Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu - HomeToGo

Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu

Sprawdź 64 dostępne ofertyod 2 partnerów
Golub-Dobrzyń
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Typy obiektów
Resort
Dom
Pokój
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Obiekty przyjazne zwierzętom

35 m² Apartament
160 zł za noc
Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
4.7/5.0 „Znakomity“
Dzierżno, brodnicki, Polska
Więcej
IdoSell Booking
Zobacz ofertę
22 m² Apartament
160 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
4.7/5.0 „Znakomity“
Dzierżno, brodnicki, Polska
Więcej
IdoSell Booking
Zobacz ofertę
Dom wiejski
261 zł za noc
Dom wiejski ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
5.0/5.0 „Znakomity“
(3 ocen)
Grzybno, brodnicki, Polska
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Domy i apartamenty z kominkiem

Willa
352 zł za noc
Willa ∙ 9 gości ∙ 4 sypialnie
5.0/5.0 „Znakomity“
(6 ocen)
Rogowo, rypiński, Polska
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Dom
577 zł za noc
Dom ∙ 10 gości ∙ 4 sypialnie
5.0/5.0 „Znakomity“
(20 ocen)
Rogowo, Rogowo, Polska
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Pokój
221 zł za noc
Pokój ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
5.0/5.0 „Znakomity“
(7 ocen)
Czystochleb, wąbrzeski, Polska
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Golubiu-Dobrzyniu

 • Dla niepalących (58)
 • TV (58)
 • Internet (57)
 • Zwierzę dozwolone (52)
 • Ogród (35)
 • Sauna (25)
 • Pralka (24)
 • Jacuzzi (21)
 • Balkon/Patio (20)
 • Grill (15)
 • Łowienie ryb (15)
 • Bez barier (13)

Wypoczynek w Golubiu-Dobrzyniu to świetny pomysł dla właścicieli zwierzaków, ponieważ wiele obiektów w Golubiu-Dobrzyniu akceptuje posiadanie psa. Jeśli jest to Twoim ważnym wymogiem, sprawdź hotele w Golubiu-Dobrzyniu. Stanowią one najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty. Kilka przyjaznych zwierzętom obiektów (0%) jest usytuowanych mniej niż 2 km od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Golubiu-Dobrzyniu

max.
Min.

-4°
22 dni 22
max.
Min.

-3°
17 dni 17
max.
Min.

-1°
16 dni 16
max.
Min.
12°
14 dni 14
max.
Min.
18°
13 dni 13
max.
Min.
20°
10°
17 dni 17
max.
Min.
22°
14°
17 dni 17
max.
Min.
22°
13°
13 dni 13
max.
Min.
18°
14 dni 14
max.
Min.
12°
15 dni 15
max.
Min.

17 dni 17
max.
Min.

-1°
21 dni 21
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Golubiu-Dobrzyniu. Najwyższe średnie temperatury są w lipcu. Tymczasem, najchłodniejszym miesiącem jest styczeń. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w maju.

Noclegi na twoje wakacje w Golubiu-Dobrzyniu

W Golubiu-Dobrzyniu, wiele dostępnych obiektów hotele, które reprezentują 60.87% wszystkich opcji zakwaterowania. Ponadto, przeciętna cena za noc to 526 zł, za hotele w Golubiu-Dobrzyniu o średniej powierzchni 33 m². Warto wiedzieć, że jeśli podróżujesz w 3 osób, hotele są świetnym rozwiązaniem w Golubiu-Dobrzyniu, ponieważ przeważnie mogą one pomieścić 3 osób. Pensjonaty stanowią drugi najbardziej typowy obiekt noclegowy w Golubiu-Dobrzyniu. Podczas gdy hotele w Golubiu-Dobrzyniu mają przeciętną wielkość 33 m², pensjonaty to wielkość 23 m².

Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu nie tylko dla amatorów walk rycerskich

Malowniczo położony w województwie kujawsko-pomorskim Golub-Dobrzyń, powstały z połączenia dwóch miast: Golubia i Dobrzynia, zachęca do dłuższego pobytu nie tylko fascynującą historią, ale i walorami krajobrazowymi okolic. Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu to doskonała okazja, aby zagłębić się w historię dawnego państwa krzyżackiego, z którym nierozerwalnie wiąże się rzeka Drwęca, stanowiąca prawy dopływ Wisły, a niegdyś granicę między państwem polskim a krzyżackim.

Zobacz wszystkie oferty
Jakie są najlepsze miejsca, aby poznać lokalną kulturę i sztukę w Golubiu-Dobrzyniu?

Historia zaklęta w murach

Odwiedzając Golub-Dobrzyń nie sposób przeoczyć górującej nad miastem średniowiecznej warowni. Gotycki zamek powstał jako siedziba komtura krzyżackiego, a przebudowa w stylu renesansowym nastąpiła w XVII w. na polecenie Anny Wazówny, która pełniła wówczas funkcję starosty golubskiego. Wedle miejscowej legendy duch Anny Wazówny wciąż spaceruje krużgankami golubskiego zamku.

Zamkowe mury mieszczą obecnie Muzeum Regionalne, w którym prezentowane są eksponaty z dziedziny archeologii i etnografii, a także kopie zabytkowych dział i armat – wśród nich podziwiać można słynną kolubrynę wykonaną do filmu „Potop”. Muzeum czynne jest od maja do września.

Jakie są najciekawsze lokalne atrakcje w Golubiu-Dobrzyniu?

Kusząca Drwęca

Drwęca, która rozdziela Golub i Dobrzyń, to jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce i jedyna w Polsce rzeka, która na całej swej długości stanowi rezerwat przyrody. Drwęca to niewątpliwa atrakcja dla zapalonych wędkarzy, a osobliwością rzeki jest rzadko występujący w Polsce minóg rzeczny.

W pobliżu zamku znajduje się przystań, na której można wypożyczyć kajaki i wybrać się na kilkugodzinny spływ Drwęcą do plaży w Elgiszewie. Szlak nie jest trudny i oferuje atrakcyjne widoki, wiodąc przez pola, łąki i lasy.

Jakie są najlepsze wydarzenia i festiwale w Golubiu-Dobrzyniu?

Szczęk zbroi i szum wody

Miasteczko nad Drwęcą słynie z organizowanego co roku Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego. Impreza trwa trzy dni, podczas których oglądać można turnieje konne, kusznicze i łucznicze, pokazy grup rekonstrukcyjnych i pokazy kaskaderskie, a także uczestniczyć w konkursach i warsztatach.

Gratką dla amatorów zorganizowanej turystyki wodnej jest Międzynarodowy Spływ Kajakowy "Pojezierzem Brodnickim, Drwęcą, Wisłą", propagujący szlaki wodne regionu, aktywny wypoczynek na wodzie i turystykę kwalifikowaną. Aktywny urlop z historią w tle to ciekawa propozycja dla gości rezerwujących noclegi w Golubiu-Dobrzyniu.

Zbieramy oferty tysięcy partnerów, w tym:

Booking.com Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu Casamundo Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu Interhome Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu Airbnb Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu TripAdvisor Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu Novasol Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu edom Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu HomeAway Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu BookApart.com Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu Noclegowo.pl Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu 9flats.com Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu HouseTrip Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu Belvilla Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu DanCenter Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu IdoSell Booking Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu Holiday Home Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu Inter Chalet Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu Only-apartments Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu Migoa Noclegi w Golubiu-Dobrzyniu

Topowe podróżnicze inspiracje

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag