Spa w Gdańsku

Gdańsk

Spa w Gdańsku: Nasze rekomendacje

Dom ∙ 2 gości
Wyspa Sobieszewska, Gdańsk, Polska
od 86 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 3 gości
Śródmieście, Gdańsk, Polska
od 89 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Śródmieście, Gdańsk, Polska
od 159 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Śródmieście, Gdańsk, Polska
od 78 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości
Oliwa, Gdańsk, Polska
od 76 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Dom ∙ 3 gości
Wyspa Sobieszewska, Gdańsk, Polska
od 215 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości
Brzeźno, Gdańsk, Polska
od 411 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Gdańsk, pomorskie, Polska
od 139 zł
Wimdu
4,6
Zobacz ofertę
Spa w Gdańsku

Gdańsk — urlop w spa jakich mało!

Gdańsk to malowniczo położona nad Zatoką Gdańską stolica Pomorza Wschodniego i tysiącletni ośrodek hanzeatycki, który wraz z Gdynią i Sopotem tworzy wyjątkowy region nadmorski, czyli Trójmiasto. Odwiedzających kusi tutejsza wspaniała zabudowa, czyste morskie powietrze, plaże i duża ilość zieleni. Liczne renomowane ośrodki typu spa & wellness przyciągają zaś bogatą ofertą pielęgnacyjnych i leczniczych zabiegów oraz odprężającymi kąpielami i masażami.

Spa w Gdańsku, czyli relaks i rozkosze dla ciała i ducha

Gdańsk to miasto, które od wielu lat urzeka nagromadzeniem licznych atrakcji przyrodniczych. Nie bez powodu uważane jest bowiem za jedno z najbardziej zielonych miast w kraju. Stworzono tu z myślą o zachowaniu piękna przyrody tych ziem rozległy Trójmiejski Park Krajobrazowy, gdzie można spokojnie pospacerować i uciec na chwilę od wielkomiejskiego życia.

Miłośnicy pieszych wędrówek i oczywiście kąpieli wodnych oraz słonecznych z pewnością chętnie odwiedzą tutejsze szerokie, piaszczyste plaże, które ciągną się na całej długości Trójmiasta. Tylko w samym Gdańsku jest aż siedem nadmorskich kąpielisk, a warto dodać, że w Sopocie i Gdyni na urlopowiczów czekają kolejne miejsca do plażowania. Jeśli jednak wolą Państwo bardziej kameralne klimaty, doskonałą alternatywą jest relaks w basenie lub jacuzzi w jednym z wielu gdańskich spa.

Gdańsk — niecodzienne atrakcje i prawdziwe perły architektury

W trakcie pobytu w spa w Gdańsku nie można nie odwiedzić wspaniałego Traktu Królewskiego, który tworzą dwie najpiękniejsze ulice w mieście, czyli ulica Długa i Długi Trag. Tutejsze kamienice zachwycają bogactwem zdobień, a zabytkowa fontanna Neptuna i średniowieczny Dwór Artusa to istne arcydzieła architektury. Spacer tutaj ucieszy oko niejednego estety, a morskie powietrze dostarczy nieco dobroczynnego jodu.

Z kolei Wyspa Sobieszewska koło Gdańska to nie lada gratka dla amatorów wycieczek krajoznawczych oraz unikalna możliwość obcowania z dziką, niczym nieskażoną naturą. Znajduje się tu bowiem Rezerwat Ptasi Raj. Podczas kilkugodzinnej wyprawy wielu niesamowitych wrażeń dostarczy odwiedzającym przechadzka po kilkukilometrowej kamiennej grobli oraz wypatrywanie różnych gatunków ptaków ze szczytu zamaskowanych wież widokowych.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Gdańsku Casamundo Noclegi w Gdańsku Interhome Noclegi w Gdańsku TripAdvisor Noclegi w Gdańsku Novasol Noclegi w Gdańsku Wimdu Noclegi w Gdańsku edom Noclegi w Gdańsku HomeAway Noclegi w Gdańsku BookApart.com Noclegi w Gdańsku Noclegowo.pl Noclegi w Gdańsku 9flats.com Noclegi w Gdańsku HouseTrip Noclegi w Gdańsku Belvilla Noclegi w Gdańsku DanCenter Noclegi w Gdańsku IdoSell Booking Noclegi w Gdańsku Holiday Home Noclegi w Gdańsku Inter Chalet Noclegi w Gdańsku only-apartments Noclegi w Gdańsku Migoa Noclegi w Gdańsku