Sylwester w Gdańsku

Gdańsk

Sylwester w Gdańsku: Nasze rekomendacje

Dom ∙ 2 gości
Wyspa Sobieszewska, Gdańsk, Polska
od 86 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 3 gości
Śródmieście, Gdańsk, Polska
od 89 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Śródmieście, Gdańsk, Polska
od 159 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Śródmieście, Gdańsk, Polska
od 78 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości
Oliwa, Gdańsk, Polska
od 76 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Dom ∙ 3 gości
Wyspa Sobieszewska, Gdańsk, Polska
od 215 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości
Brzeźno, Gdańsk, Polska
od 411 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Gdańsk, pomorskie, Polska
od 139 zł
Wimdu
4,6
Zobacz ofertę
Sylwester w Gdańsku

Sylwester w Gdańsku, czyli w najbardziej imprezowym mieście na polskim wybrzeżu

Mają Państwo ochotę spędzić tego sylwestra pod gołym niebem? Jeśli tak, to zdecydowanie najlepiej zrobić to nad polskim morzem, a jeśli nad Bałtykiem, to w Gdańsku, sercu Trójmiasta. Tutaj atrakcji na pewnie nie zabraknie, a 1 stycznia można zrobić sobie odświeżający spacer wzdłuż plaży, aby zrelaksować się po pełnej szaleństw nocy.

Targ Węglowy – obowiązkowy punkt programu

Osoby decydujące się na spędzenie sylwestra w Gdańsku powinny udać się na Targ Węglowy, czyli do samego centrum miasta, gdzie zaraz po wypiciu lampki szampana i złożeniu życzeń będzie można oglądać wyjątkowy pokaz sztucznych ogni, który trwa prawie kwadrans. Dodatkowo miasto przygotowuje spektakularne iluminacje świetlne, które dostarczą unikalnych wrażeń wizualnych, zarówno mieszkańcom, jak i wszystkim gościom. Dekoracje świąteczne i noworoczne w Trójmieście to nie tylko tradycyjnie przystrojone lampy i drzewa, ale także pewne oryginalne akcenty, nawiązujące swoją estetyką do portowego charakteru miasta. Sylwester w Gdańsku będzie znakomitą okazją na ich podziwianie.

Sylwester w Gdańsku, czyli w wirze zabawy

Gdańsk jest świetnym miejscem na zabawę w stylu różnych epok i przy dźwiękach wielu gatunków muzycznych, czasami zupełnie odległych. W Dworku Gościnnym i na terenie Opery Leśnej królują gorące rytmy i tematyczne imprezy. Organizatorzy zapraszają do udziału w tym wieczorze, szczególnie w przebraniach.

W zupełnie innej konwencji są imprezy w Absinthe Cafe znajdującym się w Teatrze Wybrzeże, gdzie można potańczyć i pobawić się, jak mówią organizatorzy, w zupełnie niezobowiązującej atmosferze. To idealna propozycja dla studentów oraz tych osób, które uwielbiają bezpretensjonalne atrakcje.

A może Sylwester po królewsku? Restauracja Aubrecht oferuje Państwu coś naprawdę specjalnego, czyli doroczne, uroczyste kolacje w myśliwskim stylu. Na suto zastawionych stołach serwuje się przede wszystkim dziczyznę i nalewki domowej roboty. Na gości czeka zawsze wiele atrakcji, choćby kulig czy niesamowity bal sylwestrowy.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Gdańsku Casamundo Noclegi w Gdańsku Interhome Noclegi w Gdańsku TripAdvisor Noclegi w Gdańsku Novasol Noclegi w Gdańsku Wimdu Noclegi w Gdańsku edom Noclegi w Gdańsku HomeAway Noclegi w Gdańsku BookApart.com Noclegi w Gdańsku Noclegowo.pl Noclegi w Gdańsku 9flats.com Noclegi w Gdańsku HouseTrip Noclegi w Gdańsku Belvilla Noclegi w Gdańsku DanCenter Noclegi w Gdańsku IdoSell Booking Noclegi w Gdańsku Holiday Home Noclegi w Gdańsku Inter Chalet Noclegi w Gdańsku only-apartments Noclegi w Gdańsku Migoa Noclegi w Gdańsku