Sylwester nad morzem

Europa
Sylwester nad morzem

Sylwester nad morzem w Europie – tak wita się Nowy Rok!

Warto przełamać utarty schemat i świętować przywitanie Nowego Roku nie na górskim stoku, lecz na plaży, pośród szumiących fal. Sylwester nad morzem to wspaniała alternatywa na przeludnione górskie uzdrowiska i nie jednego już pozytywnie zaskoczył szampańską atmosferą i wyjątkową aurą. Sylwester nad morzem to doskonały czas na wypoczynek w rodzinnym gronie i aktywność na świeżym powietrzu. Apartamenty w nadmorskich kurortach spełnią zimowe oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżników, a smak świeżych owoców morza sprawi, że sylwester będzie jedyny w swoim rodzaju.

Udany sylwester nad polskim morzem

Sylwester na Morzem Bałtyckim? A czemu nie! Planując noworoczny urlop nad polskim morzem, podróżnik bez większych trudności znajdzie pensjonaty z wygodnymi apartamentami i zapleczem gastronomicznym na najwyższym poziomie.

Warto odwiedzić Władysławowo lub Hel, które w miesiącach zimowych przybierają zupełnie odmienne oblicze, stając się cichymi i bardzo spokojnymi miejscowościami. Docenią to szczególnie podróżnicy, dla których liczy się odrobina prywatności oraz rodzice, którzy planują wypoczynek z dziećmi. Bałtyk zimową porą nie nadaje się do rodzinnych kąpieli. Jest za to wyśmienity do długich spacerów, zakończonych wizytą w lokalnej smażalni ryb. Powietrze wypełnia jod oraz szczebiot towarzyskich rybitw i mew, a puste plaże podkreślają piękno polskiego wybrzeża.

Szampańska atmosfera nad Morzem Śródziemnym – tak bawi się Europa!

Jeśli świętować Nowy Rok w gronie najbliższych, to tylko we Włoszech! Wenecja onieśmiela niezależnie od pory roku, a niższe temperatury w żadnym razie nie umniejszają jej bezspornej wielkości. Apartamenty w średniowiecznych kamienicach i kawiarenki nad kanałami działają przez cały rok, zachęcając do romantycznych spacerów. Fenomenalny sylwester można spędzić również na Sycylii. Ta największa z włoskich wysp niejednokrotnie zaskoczyła już letnimi temperaturami pośrodku zimy. A nie ma nic bardziej magicznego niż noworoczne śniadanie przy szklaneczce soku ze świeżo wyciśniętej pomarańczy z przydomowego ogródka i widokiem na ośnieżone stoki wulkanu Etna.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi Europa Casamundo Noclegi Europa Interhome Noclegi Europa TripAdvisor Noclegi Europa Novasol Noclegi Europa Wimdu Noclegi Europa edom Noclegi Europa HomeAway Noclegi Europa BookApart.com Noclegi Europa Noclegowo.pl Noclegi Europa 9flats.com Noclegi Europa HouseTrip Noclegi Europa Belvilla Noclegi Europa DanCenter Noclegi Europa IdoSell Booking Noclegi Europa Holiday Home Noclegi Europa Inter Chalet Noclegi Europa only-apartments Noclegi Europa Migoa Noclegi Europa