Sylwester w górach

Europa

Sylwester w górach Europa - Najlepsze kierunki:

Sylwester w górach

Sylwester w górach — niespotykane atrakcje i szampańska zabawa!

Sylwester w górach to doskonały pomysł na niecodzienne przywitanie Nowego Roku. Zimowe kurorty oprócz tradycyjnych, eleganckich bali noworocznych oferują także możliwość świętowania na stoku na nartach lub wspólnego biesiadowania przy ognisku i góralskiej muzyce. Dużą popularnością cieszą się także nocne kuligi z pochodniami oraz nietuzinkowe imprezy organizowane przez liczne obiekty typu spa & wellness. W tę wyjątkową noc każdy znajdzie coś dla siebie i z radością i optymizmem wkroczy w Nowy Rok.

Sylwester w polskich górach — to jest to!

Planując ostatnią noc roku w górach, warto rozważyć szeroki wachlarz ofert polskich kurortów zimowych. Zakopane, najsłynniejsza miejscowość wypoczynkowa pod Tatrami, co roku kusi odwiedzających wspólnym świętowaniem na Krupówkach, skąd roztacza się piękny widok na Giewont. Imprezę pod gołym niebem dodatkowo uświetnia fenomenalny pokaz sztucznych ogni.

Równie ekscytująco zapowiada się Sylwester w Szklarskiej Porębie. Na miłośników białego szaleństwa czeka nie tylko emocjonujący zjazd po perfekcyjnie przygotowanych stokach, ale również dyskoteka na śniegu, szampański toast i poczęstunek składający się z wybornych potraw regionalnej kuchni. Z kolei w oddalonym o zaledwie 30 kilometrów Karpaczu wielu gości wybiera góralski kulig, który kończy się śpiewami i tańcami przy ognisku i kieliszku pysznego grzańca.

Włoskie Dolomity i niemieckie Alpy — Sylwester jakich mało!

Sylwester w górach za granicą tani nie jest, jednak spodziewać się można nie tylko świetnej zabawy, ale również zachwycających widoków i rozwiniętej infrastruktury oraz doskonałych warunków śniegowych. Wielbiciele sportów zimowych powinni rozważyć wyjazd do słynnego alpejskiego kurortu, czyli Garmisch-Partenkirschen. Na tutejszej skoczni odbywają się bowiem noworoczne skoki narciarskie, a szusowanie po lodowcu to gwarancja nie lada emocji i wrażeń.

Natomiast urocze miasteczko Madonna di Campiglio to prawdziwa perełka włoskich Dolomitów. Ogromny wybór tras, duża ilość słońca i istne morze białego puchu. Czy można chcieć więcej? W dodatku wynajmując przytulne, drewniane domki w górach na Sylwestra, zwane chalets, mogą Państwo cieszyć się zarówno wyjątkowym komfortem i spokojem, jak i poddać się narciarskiemu szaleństwu na stokach.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi Europa Casamundo Noclegi Europa Interhome Noclegi Europa TripAdvisor Noclegi Europa Novasol Noclegi Europa Wimdu Noclegi Europa edom Noclegi Europa HomeAway Noclegi Europa BookApart.com Noclegi Europa Noclegowo.pl Noclegi Europa 9flats.com Noclegi Europa HouseTrip Noclegi Europa Belvilla Noclegi Europa DanCenter Noclegi Europa IdoSell Booking Noclegi Europa Holiday Home Noclegi Europa Inter Chalet Noclegi Europa only-apartments Noclegi Europa Migoa Noclegi Europa