Sylwester z dziećmi

Europa
Sylwester z dziećmi

Spędzanie sylwestra z dziećmi to doskonała okazja do wykorzystania świątecznego czasu na zwiedzanie nowych miejsc i wypoczynek w pięknej scenerii. Świętowanie nadejścia nowego roku z pociechami musi być dopasowane do ich wieku, dlatego rodzice już wcześniej powinni rozejrzeć się za ciekawymi miejscami, w których także najmłodsi będą czuć się komfortowo i z radosnymi minami powitają kolejne 365 dni.

Sylwester z dziećmi wśród piękna natury

Doskonałym sposobem na emocjonujące, a jednocześnie relaksujące wejście w nowy rok może być wypad w góry z całą rodziną. W zaciszu zaśnieżonych szczytów z łatwością można znaleźć przytulne, góralskie chatki, w których maluchy będą czuły się swobodnie. Niesamowite widoki oraz mnóstwo świetnych atrakcji dla dzieci można znaleźć w Zakopanem lub Karpaczu. Przy okazji górzyste okolice sprzyjają szaleństwom na sankach lub stawianiu pierwszych kroków na nartach.

Innym sposobem na czerpanie energii z natury może być wyjazd nad morze. Rześkie powietrze z dużą ilością jodu z pewnością zapewni zdrowy start w nowy rok. Rezerwując nocleg w Gdańsku, rodzina może skorzystać z różnych ofert sylwestrowych zabaw, także takich, na które można zabrać ze sobą najmłodszych.

Sylwester z dziećmi w jednej z europejskich stolic

Niezapomniane wspomnienia na cały kolejny rok zagwarantuje z pewnością wypad do jednej ze stolic Europy. Wyjazd na sylwestra można z powodzeniem połączyć ze zwiedzaniem wyjątkowych, tętniących życiem miast.

Mnóstwo atrakcji dla dużych i małych podróżników czeka w czeskiej Pradze. Metropolia zachwyca pięknem monumentalnych zabytków, których podziwianie może być świetną zabawą także dla najmłodszych. Miłośnicy nieco dalszych podróży mogą wybrać się do Amsterdamu. Miasto pełne urokliwych kanałów najlepiej zwiedzać z perspektywy rowerów, które są dominującym środkiem transportu także zimą.

Decydując się na wycieczkę do Budapesztu, oprócz celebrowania sylwestrowej nocy, rodzina może wybrać się do największego aquaparku w tej części Europy, Aquaworld. Sylwester z dziećmi to fantastyczna okazja do poznania nowych zakątków Starego Kontynentu!

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi Europa Casamundo Noclegi Europa Interhome Noclegi Europa TripAdvisor Noclegi Europa Novasol Noclegi Europa Wimdu Noclegi Europa edom Noclegi Europa HomeAway Noclegi Europa BookApart.com Noclegi Europa Noclegowo.pl Noclegi Europa 9flats.com Noclegi Europa HouseTrip Noclegi Europa Belvilla Noclegi Europa DanCenter Noclegi Europa IdoSell Booking Noclegi Europa Holiday Home Noclegi Europa Inter Chalet Noclegi Europa only-apartments Noclegi Europa Migoa Noclegi Europa