Noclegi na sylwestra w Egipcie - HomeToGo base64Hash Noclegi na sylwestra w Egipcie - HomeToGo

Noclegi na sylwestra w Egipcie

Egipt
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Niezapomniany Sylwester w Egipcie

Przywitanie nowego roku w ciepłych krajach to marzenie, które spełnia coraz więcej osób. Jednym z najciekawszych pomysłów na noworoczną zabawę z dala od zimowej aury jest Sylwester w Egipcie. Trudno nie ulec urokowi pięknych krajobrazów i egipskiej pogody. W grudniu i w styczniu średnia temperatura w ciągu dnia to aż 23 °C​, dzięki czemu możesz na dobre zapomnieć o mrozach!

Noclegi na Sylwestra w Egipcie: Nasze rekomendacje

Apartament Hurghada
26 gru - 2 sty
65 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Hurghada, Qesm Hurghada, Egipt
Więcej
Ewa
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę
Najlepsze miejsca na sylwestra w Egipcie

Najlepsze miejsca na sylwestra w Egipcie

Podróżnicy poszukujący szampańskiej noworocznej rozrywki w Egipcie mogą wybierać spośród rozmaitych kierunków. Oto kilka z propozycji, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

  • 1. Kair

    to stolica Egiptu i zarazem największa metropolia w regionie arabskiej kultury. Entuzjaści szaleństw na parkiecie znajdą tu bogaty wybór rozmaitych klubów nocnych. Kair to ponadto doskonałe miejsce dla tych, których interesuje nie tylko Sylwester z dala od zimowych chłodów, lecz także poznanie egipskiej historii i kultury. W mieście znajduje się szereg zabytków i muzeów, na czele z pełnym starożytnych artefaktów Muzeum Kairskim. Co więcej, Kair znajduje się jedynie 20 km od słynnego kompleksu piramid w Gizie pilnowanych przez majestatycznego Sfinksa.

  • 2. Hurghada

    jest niewątpliwie jedną z najbardziej znanych miejscowości, które doskonale nadają się na Sylwester w Egipcie. Położona na wybrzeżu Morza Czerwonego Hurghada przyciąga wysoką średnią temperatur. W grudniu wynosi ona aż 25°C, a temperatura wody nie spada poniżej 20 °C​. Hurghada spełni wymagania zarówno entuzjastów odpoczynku na plaży, jak i niezapomnianych imprez. Wybierając się na Sylwester w Egipcie do Hurghady, możesz więc odpocząć po noworocznej zabawie na jednej ze słonecznych plaż.

  • 3. Szarm el-Szejk

    to kolejny obok Hurghady luksusowy kurort wypoczynkowy, który łączy w sobie urok egipskiej kultury z wysokim standardem zakwaterowania. Szarm el-Szejk również leży u wybrzeża Morza Czerwonego, dzięki czemu pogoda na przełomie stycznia i grudnia jest tu równie przyjazna, jak w Hurghadzie. Szarm el-Szejk może ponadto pochwalić się bogatym życiem nocnym, dlatego też jest jednym z najlepszych celów podróży, jeśli marzysz o tym, by spędzić pełen szalonej zabawy Sylwester w Egipcie.

Sylwester w Egipcie - Najlepsze oferty

Apartament Hurghada
26 gru - 2 sty
65 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Hurghada, Qesm Hurghada, Egipt
Więcej
Ewa
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę
Willa Qesm Hurghada
27 gru - 3 sty
1.229 zł za noc
Willa ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Qesm Hurghada, Al-Bahr al-Ahmar, Egipt
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Więcej
VESTA
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę

Sylwester - Inne popularne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Egipcie

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag