Baseny Termalne w Czechach - HomeToGo base64Hash Baseny Termalne w Czechach - HomeToGo

Baseny Termalne w Czechach

Czechy
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Baseny termalne w Czechach - Najlepsze kierunki:

Baseny termalne w Czechach - gorąco polecane na relaks!

Ciepła woda pozyskiwana z głębin ziemi ma szereg walorów zdrowotnych. Zawarte w niej minerały doskonale wpływają na kondycję organizmu. Kąpiel w ciepłej wodzie to także przyjemność dla ciała i zmysłów. Nic więc dziwnego, że baseny termalne cieszą się coraz większą popularnością. Możesz skorzystać zarówno z oferty polskich ośrodków, jak i sprawdzić propozycje południowych sąsiadów.

Baseny Termalne w Czechach: Nasze rekomendacje

Dom Čerčany
-29%
220 zł
156 zł za noc
Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
4.6/5.0 „Wybitny“
(20 ocen)
Čerčany, Powiat Benešov, Czechy
Więcej
Interhome
Zobacz ofertę
Dom Horní Maxov
-37%
382 zł
242 zł za noc
Dom ∙ 7 gości ∙ 1 sypialnia
5.0/5.0 „Znakomity“
(2 ocen)
Horní Maxov, Lučany nad Nisou, Czechy
Więcej
Interhome
Zobacz ofertę
Dom Lesnovek
300 zł za noc
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Lesnovek, Hlavice, Czechy
Więcej
Book247
Zobacz ofertę

Najlepsze baseny termalne w Czechach

Czechy, Węgry i Polska to trzy kraje, które przodują pod względem ilości basenów termalnych. Ci pierwsi mogą zaoferować nie tylko nowoczesną infrastrukturę ośrodków odnowy biologicznej, lecz także wiele innych atrakcji, które czekają na Ciebie po wyjściu z basenu. Malownicze górskie krajobrazy, ciekawe zabytki i znana na całym świecie gościnność mieszkańców - to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać baseny termalne w Czechach.

 • Karlowe Wary

  to największe uzdrowisko w Czechach, które gościło między innymi Mickiewicza, Beethovena, Bacha, Casanovę i wiele koronowanych głów. Miasto oferuje jednak znacznie więcej niż ośrodki SPA, w których można zażywać kąpieli w basenach termalnych. Po kuracji w ciepłych wodach warto zorganizować spacer po mieście - najlepiej z kubkiem wody pochodzącej z jednego z tutejszych źródeł leczniczych. Miejscowi twierdzą, że w ten sposób można wyleczyć każde schorzenie. A jeśli nie pomoże woda z piętnastu leczniczych źródeł, trzeba sięgnąć po tę z szesnastego, czyli Becherovki. Wytwórnia trunku mieści się właśnie w Karlowych Warach!

 • Velke Losiny

  jest miejscowością, w której możesz odpoczywać w pojedynkę, ze znajomymi albo z całą rodziną. Najmłodszym spodobają się zajęcia w kąciku zabaw albo zjeżdżalnie wodne. Starsi mogą pokusić się o kilka chwil w saunie albo udać na relaksujący masaż. Velke Losiny to także raj dla miłośników aktywnego wypoczynku. Czy wiesz, że jest tam najczystsze powietrze w całej Europie? Aż żal byłoby więc nie zorganizować trekkingu po Jesionikach - drugich pod względem wysokości czeskich górach okalających miasto. Po drodze można odwiedzić zamek oraz XVI-wieczną papiernię.

 • Jańske Łaźne

  to jedyne czeskie uzdrowisko leżące w Karkonoszach. Znajdujące się w samym sercu gór, zachwyca pięknymi pejzażami. Słynie z leczniczych basenów termalnych. Kąpiel w nich zapewni Ci odprężenie i pomoże pozbyć się rozmaitych dolegliwości bólowych. Skorzystasz tam także z leżanek masujących i perełkowych, albo stawisz czoła rwącej rzece. Wiosną i latem w Jańskich Łaźniach możesz pospacerować lub pojeździć na rowerze po okolicznych wzniesieniach. Zimą z kolei poszusujesz na nartach na Czarnej Górze. Do stacji dojedziesz kolejką gondolową startującą z miasteczka.

 • Teplice

  jest jednym z najstarszych i jednocześnie najnowocześniejszych uzdrowisk w Europie Środkowej. Woda w termach ma temperaturę 42,5 stopnia Celsjusza i zawiera domieszki radonu. Dzięki temu kąpiele nie tylko redukują napięcie mięśniowe i ból, lecz także wpływają regeneracyjnie na organizm. Teplice słyną też z ciekawej miejskiej zabudowy oraz pięknych i zadbanych zespołów parkowych, którym przyjrzysz się z bliska po zabiegach w SPA. Chcesz poznać lepiej historię i kulturę regionu? Zaplanuj wycieczkę do zamków w Duchcowie, Klasztercu i Krasnym Dworze.

Baseny Termalne w Czechach: Nasze rekomendacje

Apartament Nowe Miasto
101 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Nowe Miasto, Praga, Czechy
Więcej
HousingAnywhere
Zobacz ofertę
Apartament Nowe Miasto
101 zł za noc
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Nowe Miasto, Praga, Czechy
Więcej
HousingAnywhere
Zobacz ofertę
Apartament Smíchov
97 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Smíchov, Praga, Czechy
Więcej
HousingAnywhere
Zobacz ofertę

Baseny termalne - Inne popularne kierunki

Najlepsze pomysły na urlop w Czechach

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag