Noclegi i domki w Ciechocinku - HomeToGo base64Hash Noclegi i domki w Ciechocinku - HomeToGo

Noclegi i domki w Ciechocinku

Sprawdź 295 dostępnych ofertod 3 partnerów
Ciechocinek
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Typy obiektów
Pokój
Apartament
Bed & Breakfast
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Polecane noclegi w Ciechocinku

Zarezerwuj nocleg w Ciechocinku: od 87 zł za noc

Apartament Ciechocinek
15 sie - 22 sie
607 zł za noc
Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
4.9/5.0 „Znakomity“
(3 ocen)
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
Więcej
Holiday Home
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Ciechocinek
104 zł za noc
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
4.9/5.0 „Znakomity“
(88 ocen)
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
Kuchnia
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Apartament Kuchnia Ciechocinek
151 zł za noc
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
5.0/5.0 „Znakomity“
(3 ocen)
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
Kuchnia
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Dom Kuchnia Ciechocinek
134 zł za noc
Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
5.0/5.0 „Znakomity“
(7 ocen)
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
Kuchnia
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Ciechocinku

 • Dla niepalących (238)
 • TV (233)
 • Internet (223)
 • Ogród (194)
 • Balkon/Patio (184)
 • Zwierzę dozwolone (114)
 • Klimatyzacja (91)
 • Kuchnia (87)
 • Bez barier (85)
 • Grill (85)
 • Pralka (54)
 • Mikrofalówka (46)

Wiele obiektów noclegowych w Ciechocinku akceptuje zwierzęta, co sprawia, że jest to wygodne miejsce dla właścicieli psów. Dodatkowo, przyjazne zwierzętom obiekty noclegowe w Ciechocinku, przeciętnie kosztują 280 zł za dobę. Jeśli chcesz mieszkać w centrum, kilka przyjaznych zwierzętom obiektów jest usytuowanych do dwóch kilometrów od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Ciechocinku

max.
Min.

-3°
23 dni 23
max.
Min.

-1°
12 dni 12
max.
Min.
10°
14 dni 14
max.
Min.
15°
13 dni 13
max.
Min.
20°
15 dni 15
max.
Min.
23°
12°
13 dni 13
max.
Min.
26°
14°
16 dni 16
max.
Min.
25°
13°
12 dni 12
max.
Min.
20°
12 dni 12
max.
Min.
13°
14 dni 14
max.
Min.

16 dni 16
max.
Min.

17 dni 17
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyżej przedstawione są warunki pogodowe panujące w Ciechocinku przez cały rok. Lipiec jest najgorętszym miesiącem w Ciechocinku ze średnią temperaturą 26°. Natomiast, styczeń jest najchłodniejszym miesiącem w Ciechocinku z temperaturami poniżej -3°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w lutym.

Noclegi na twoje wakacje w Ciechocinku

W Ciechocinku, ponad jedna czwarta dostępnych ofert hotele, które reprezentują 27.18% wszystkich możliwych rodzajów zakwaterowania. Co ciekawe, średni koszt noclegu typu hotele to 372 zł za dzień, o średniej powierzchni 22 m². Warto również wiedzieć, że jeśli planujesz podróż w 2 osób, hotele są idealnym noclegiem w Ciechocinku, gdyż przeważnie mogą one ugościć grupę tej wielkości. Jeśli wolisz porównać odmienny typ zakwaterowania, rozważ prywatne pokoje, które stanowią kolejny bardzo popularny nocleg w Ciechocinku. Podczas gdy hotele w Ciechocinku mają przeciętnie 22 m², prywatne pokoje to wielkość 17 m².

Urlop w bajkowym uzdrowisku – noclegi w Ciechocinku

Jedna z najpopularniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce od lat przyciąga rzesze podróżnych pragnących zaczerpnąć pozytywnej energii miejsca i nabrać sił na w tutejszych tężniach. Jedno jest pewne: kto raz zawita do Ciechocinka będzie chciał tutaj wrócić!

Zobacz wszystkie oferty
Jakiej pogody można spodziewać się w Ciechocinku?

Prozdrowotny klimat Ciechocinka

Na dużą popularność miejscowości wpływ ma przede wszystkim jej uzdrowiskowy klimat. Położony na nizinnym terenie Ciechocinek cieszy się dużą ilością słonecznych dni w roku, niewielką amplitudą temperatur, a także znikomymi opadami. Wszystko to sprawia, że panujący tutaj klimat jest niezwykle łagodny i nawet wrażliwe osoby z łatwością szybko się zaaklimatyzują się w kwaterach w Ciechocinku.

Dodatkowym walorem jest obecność tężni solankowych, dzięki którym w powietrzu znajduje się mnóstwo wartościowych pierwiastków, a klimat nabiera cech nadmorskiego. Wpływa to doskonale na zdrowie, dlatego odpoczywając w Ciechocinku, warto dużo przebywać na świeżym powietrzu i oddychać pełną piersią.

Jakie są najlepsze miejsca, aby poznać lokalną kulturę i sztukę w Ciechocinku?

Śladem architektury w Ciechocinku

Na szczególną uwagę zasługują szczególnie tzw. łazienki. Łazienki nr 1 są jednocześnie najstarszą tego typu konstrukcją pochodzącą z połowy XIX wieku. Łazienki nr 2, powstałe na początku XX wieku, są wspaniałym przykładem stylu romańskiego. Podziwiając Łazienki nr 4 miłośnicy architektury rozpoznają z łatwością klasycystyczno-eklektyczny styl. Ostatni z budynków wzniesiono natomiast według wyznaczników neobaroku. Tutaj szczególnie warto zajrzeć także do środka, gdzie znajduje się przepiękny hol o bogatych zdobieniach.

Ciekawym obiektem jest także Pijalnia Wód Mineralnych zbudowana w stylu szwajcarskim na początku XIX wieku. Drewniana konstrukcja zachwyca szczególnie misternie wyrzeźbionymi detalami.

Prawdziwą perełką architektoniczną miasta jest jednak przede wszystkim Cerkiew Prawosławna pw. Michała Archanioła. Świątynia w stylu zauralskim wzniesiona została według zasad biblijnych. Urlopowicze, korzystający z noclegów w Ciechocinku, w jej wnętrzach będą mogli podziwiać imponujący ikonostas, a także ciekawą ornamentykę wokół okien.

Jakie są najlepsze atrakcje w Ciechocinku?

Najciekawsze miejsca w Ciechocinku

Fontanna Jaś i Małgosia

Urocza fontanna, położona w centrum Parku Zdrojowego, z figurką bajkowych postaci jest jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Ciechocinku i tłem wielu pamiątkowych zdjęć.

Fontanna Grzybek

Kolejna z fontann położona jest w centrum miasta i pełni nie tylko funkcję estetyczną, ale jest także obudową dla tutejszego odwiertu solanki. Odpoczywając przy niej warto wziąć głęboki oddech, gdyż fontanna jest także naturalnym inhalatorium.

Tężnie w Ciechocinku

Drewniana, zabytkowa konstrukcja jest największą tego typu tężnią w Europie. Służy do odparowywania wody z solanki, dzięki czemu wokół niej tworzy się specyficzny, leczniczy mikroklimat.

Park Zdrojowy w Ciechocinku

Spacerując po ogromnym terenie odpoczywający w zaciszu drzew goście mogą cieszyć się różnorodnością tutejszych roślin delektując się ich kolorami i zapachem. W parku można też wypić pyszną kawę, skosztować leczniczych wód lub wybrać się na koncert do Muszli Koncertowej.

Ruiny zamku w Raciążku

W miejscowości Raciążek znajdują się romantyczne ruiny po gotyckim zamku, którego budowę rozpoczęto jeszcze w XIV wieku.

Zbieramy oferty tysięcy partnerów, w tym:

Booking.com Noclegi w Ciechocinku Casamundo Noclegi w Ciechocinku Interhome Noclegi w Ciechocinku Airbnb Noclegi w Ciechocinku TripAdvisor Noclegi w Ciechocinku Novasol Noclegi w Ciechocinku edom Noclegi w Ciechocinku HomeAway Noclegi w Ciechocinku BookApart.com Noclegi w Ciechocinku Noclegowo.pl Noclegi w Ciechocinku 9flats.com Noclegi w Ciechocinku HouseTrip Noclegi w Ciechocinku Belvilla Noclegi w Ciechocinku DanCenter Noclegi w Ciechocinku IdoSell Booking Noclegi w Ciechocinku Holiday Home Noclegi w Ciechocinku Inter Chalet Noclegi w Ciechocinku Only-apartments Noclegi w Ciechocinku Migoa Noclegi w Ciechocinku

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

Więcej miejscowości w okolicy

Topowe podróżnicze inspiracje

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag