Windsurfing Chałupy

Chałupy
Windsurfing Chałupy

Windsurfing w Chałupach – wakacje pełne wrażeń!

Morze Bałtyckie to istny raj dla wczasowiczów i podróżników, którzy poszukują odrobiny wakacyjnej adrenaliny i cenią sporty wodne. Miłośnicy windsurfingu nie zawiodą się aktywnym wypoczynkiem na Mierzei Helskiej. Jednym z popularniejszych ośrodków pływania na desce są Chałupy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – i grupka surfujących od dawna przyjaciół, i rodziny z dziećmi, które dopiero pragną zachęcić swoje pociechy do aktywności pośród morskich fal.

Myślisz windsurfing, mówisz Chałupy!

Na świecie jest wiele osławionych przez surferów miejsc, jak choćby Bali, wybrzeże Morza Andamańskiego czy wyspy w basenie Morza Śródziemnego, gdzie fale są wyższe, woda cieplejsza a samo morze bardziej przewidywalne niż wody Bałtyku. Nic nie dorówna jednak miękkości piasku na bałtyckich plażach ani wakacyjnej atmosferze w Zatoce Puckiej. Chałupy z każdym rokiem zdobywają coraz większe uznanie w środowisku windsurferów.

Liczne szkółki i wypożyczalnie sprzętu na każdym kroku zachęcają do sprawdzenia własnych sił i zręczności sam na sam z falami, wiatrem i cudownym morzem. Na wysokim poziomie jest również zaplecze gastronomiczne lokalnych restauracji, barów i kawiarenek, jak również lokalna baza noclegowa. To dlatego windsurfing w Chałupach przypadnie do gustu nawet najbardziej rozkapryszonym wilkom morskim.

Windsurfing w Chałupach i wiele innych atrakcji

Aż trudno uwierzyć, że większość dzisiejszych ośrodków surfingu i kitesurfingu na Mierzei Puckiej jeszcze nie tak dawno było spokojnymi wioskami rybackimi, gdzie nikt nie zastanawiał się nad jakością fali do surfowania ani prędkością wiatru. O czasie, który przeminął na Półwyspie Helskim, przypomina interesująca ekspozycja Muzeum Rybołówstwa w mieście Hel. Warto tutaj podjechać z Chałup w ramach urozmaicenia aktywności w morzu i wypoczynku na piaszczystej plaży.

Surfując w Chałupach, nie można przegapić sierpniowego Marszu Śledzia, podczas którego najlepiej poznaje się walory przyrodnicze Zatoki Puckiej i Mierzei Helskiej. Dziecięce wspomnienia warto wzbogacić o wycieczkę do Władysławowa, gdzie oprócz wieży widokowej i wesołego miasteczka przy Domu Rybaka, na małych podróżników czeka przygoda w nowoczesnym oceanarium Ocean Park.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi Chałupy Casamundo Noclegi Chałupy Interhome Noclegi Chałupy TripAdvisor Noclegi Chałupy Novasol Noclegi Chałupy Wimdu Noclegi Chałupy edom Noclegi Chałupy HomeAway Noclegi Chałupy BookApart.com Noclegi Chałupy Noclegowo.pl Noclegi Chałupy 9flats.com Noclegi Chałupy HouseTrip Noclegi Chałupy Belvilla Noclegi Chałupy DanCenter Noclegi Chałupy IdoSell Booking Noclegi Chałupy Holiday Home Noclegi Chałupy Inter Chalet Noclegi Chałupy only-apartments Noclegi Chałupy Migoa Noclegi Chałupy