Bukowina Tatrzańska na narty

Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska na narty: Nasze rekomendacje

Dom ∙ 3 gości
Bukowina Tatrzańska, tatrzański, Polska
od 119 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Dom ∙ 3 gości
Bukowina Tatrzańska, tatrzański, Polska
od 96 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości
Murzasichle, Poronin, Polska
od 89 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Dom ∙ 3 gości
Jurgów, Bukowina Tatrzańska, Polska
od 101 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Dom ∙ 4 gości
Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Polska
od 154 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Agroturystyka ∙ 4 gości
Groń, Bukowina Tatrzańska, Polska
od 81 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Bed & Breakfast ∙ 4 gości
Poronin, tatrzański, Polska
od 252 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości
Bukowina Tatrzańska, tatrzański, Polska
od 111 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Bukowina Tatrzańska na narty

Bukowina Tatrzańska — szaleństwo na nartach, folklor i tradycja

Bukowina Tatrzańska to malowniczo położona podhalańska gmina i wieś słynąca z doskonałych warunków do uprawiania sportów zimowych. Przyciąga ona miłośników nie tylko narciarstwa zjazdowego, ale również jazdy na snowboardzie, a różnorodność świetnie naśnieżonych tras zadowoli każdego. W dodatku panuje tu wyjątkowa atmosfera relaksu i zabawy, a tutejsza wyborna kuchnia i barwna muzyka to zaledwie część lokalnego kolorytu. Bukowina Tatrzańska może zatem stanowić doskonałą alternatywę dla zimowego wypoczynku w większych i znacznie bardziej zatłoczonych zimowych kurortach Polski.

Stoki i wyciągi narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej

Każdy, kto choć raz odwiedził zimą Bukowinę Tatrzańską, zgodzi się, że panują tu iście alpejskie warunki do szusowania po stokach. Liczne stacje narciarskie oferują nie tylko dobrze przygotowane trasy, ale również naukę jazdy dla dzieci i dorosłych oraz możliwość wypożyczenia i serwisowania niezbędnego sprzętu. Ponadto, bezpłatne ski-busy dowożą amatorów białego szaleństwa do wybranych wyciągów i stacji.

Pierwszym otwartym tu niegdyś wyciągiem był wyciąg Wysoki Wierch, który działa do dzisiaj i dzięki długim oraz bezpiecznym trasom polecany jest także młodszym pasjonatom nart. Obecnie stacji jest znacznie więcej, a dużą popularnością cieszą się zwłaszcza te zlokalizowane na Wierchu Rusińskim, Olszańskim i Kramarskim. Wybór jest więc szeroki, tak że każdy znajdzie swoje narciarskie eldorado.

Apres ski

Bukowina Tatrzańska to nie tylko narty, szusowanie i śnieg. Warto zapoznać się także z bogatą kulturą i historią regionu. Bukowiańskie Centrum Kultury „Dom Ludowy” organizuje liczne imprezy i wydarzenia kulturalne takie jak "Góralski Karnawał" czy "Sabałowe Bajania", które przybliżą zwyczaje i tradycje tu panujące. Z kolei, by skosztować miejscowych specjałów takich jak kwaśnica lub smażony pstrąg wystarczy udać się do najbliższej karczmy, większość tutejszych restauratorów serwuje bowiem regionalne potrawy.

O ciało i formę zadbać zaś można podczas relaksujących kąpieli i zabiegów oferowanych w tutejszych termach. Aquapark w Bukowinie to jednak nie tylko baseny termalne, ale również szereg innych atrakcji. Do dyspozycji gości jest tu też grota skalna, fińska sauna, łaźnia parowa i wiele, wiele więcej.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej Casamundo Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej Interhome Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej TripAdvisor Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej Novasol Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej Wimdu Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej edom Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej HomeAway Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej BookApart.com Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej Noclegowo.pl Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej 9flats.com Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej HouseTrip Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej Belvilla Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej DanCenter Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej IdoSell Booking Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej Holiday Home Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej Inter Chalet Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej only-apartments Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej Migoa Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej