Narty w Brennej - HomeToGo base64Hash Narty w Brennej - HomeToGo

Narty w Brennej

Brenna
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Narty w Brennej - jednym słowem góra radości!

Z niecierpliwością wyczekujesz sezonu na narciarskiego? Przygotuj się na niezapomniane szaleństwo na stoku i zorganizuj narty w Brennej. Ta niewielka miejscowość na Śląsku Cieszyńskim zachęca doskonale przygotowanymi trasami zjazdowymi. Położona na obszarze Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego, zapewnia fantastyczne widoki podczas zjazdów ze stoku. A u podnóża gór czekają na Ciebie przytulne bacówki z regionalnymi pysznościami.

Narty w Brennej : Nasze rekomendacje

Dom Brenna
276 zł za noc
Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
4.5/5.0 „Wybitny“
Brenna, cieszyński, Polska
Więcej
Easy Reserve
Zobacz ofertę

Najlepsze miejsca na narty w Brennej

Polacy na zabój zakochali się w nartach. Jedni w ten sposób poprawiają kondycję i dbają o piękną sylwetkę, dla innych jest to świetny sposób, aby wyskoczyć na urlop ze znajomymi czy też poznać nowych ludzi. Nieważne, co powoduje, że Ty również chętnie spędzasz czas na stoku. Narty w Brennej to znakomity pomysł, aby po raz kolejny przekonać się o zaletach sportów zimowych!

  • Brenna

    stwarza wyśmienite warunki dla narciarzy, oddając do ich dyspozycji ponad 5 km tras zjazdowych. Tamtejsze wyciągi mogą przewieźć ponad 4 tysiące osób w ciągu godziny. Trasy są wyjątkowo szerokie i przez to zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystkie są sztucznie naśnieżane i ratrakowane. Nie chcesz rezygnować z aktywności po zmroku? Nie musisz! Wystarczy, że udasz się na oświetlony stok. W Brennej najmłodsi mogą szusować na specjalnie wydzielonym dla nich odcinku. W miasteczku znajdziesz ponadto przedszkola i szkółki narciarskie. Możesz też zaproponować dziecku zjazdy na sankach. W Brennej masz możliwość uprawiania snowboardu albo przekonania się, jak wiele satysfakcji niesie zjazd na oponach!

  • Szczyrk

    to jedna z najbardziej popularnych miejscowości narciarskich w Beskidzie Śląskim. Najwięcej miłośników sportów zimowych przyciąga Skrzyczne - szczyt należący do Korony Gór Polskich. Ponad 14 km tras zjazdowych tworzy znakomite warunki dla początkujących i zaawansowanych miłośników szusowania na stoku. W sumie w Szczyrku znajdziesz ponad 60 km tras. Ta imponująca liczba sprawia, że miasto jest jednym z najczęściej odwiedzanych na zimowej mapie Polski. Oprócz narciarstwa zjazdowego możesz zdecydować się na biegówki albo spróbować swoich sił na desce snowboardowej. W mieście znajduje się także tor dla saneczkarzy oraz skocznie narciarskie. Przy odrobinie szczęścia możesz zobaczyć treningi albo zawody sportowców. W Szczyrku znajdziesz kilkadziesiąt ośrodków narciarskich. Z łatwością wypożyczysz sprzęt i skorzystasz z porad doświadczonych instruktorów.

  • Ustroń

    leży niedaleko Brennej, między górami Czantorią i Równicą. Oba szczyty oferują świetne zaplecze narciarskie. Znajdziesz na nich trasy zjazdowe odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Osobno wydzielono obszar, na którym swoich sił w narciarstwie mogą próbować dzieci. Na Czantorii znajduje się jedna z najdłuższych tras zjazdowych w Polsce, licząca ponad 2,5 km i pozwalająca pokonać różnicę wysokości 460 m. W Ustroniu poszusujesz także na Palenicy czy Poniwcu. Stoki są naśnieżane i pracują na nich ratraki, dzięki czemu panują doskonałe warunki do zjazdów. Wiele tras jest oświetlonych do późnych godzin nocnych. Miasto zadbało o to, aby atrakcji nie zabrakło fanom biegówek czy amatorom snowboardu.

Pogoda i klimat w Brennej

max.
Min.

-4°
26 dni 26
max.
Min.

-4°
18 dni 18
max.
Min.

-1°
15 dni 15
max.
Min.
15°
17 dni 17
max.
Min.
19°
16 dni 16
max.
Min.
23°
12°
16 dni 16
max.
Min.
25°
14°
16 dni 16
max.
Min.
25°
13°
12 dni 12
max.
Min.
20°
14 dni 14
max.
Min.
13°
13 dni 13
max.
Min.

15 dni 15
max.
Min.

-3°
20 dni 20
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Narty w Brennej - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop w Brennej

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag