Noclegi w Biskupcu

Porównano 3 dostępne noclegi, znalezione na 4 stronach rezerwacyjnych
Biskupiec
Dowolne daty
2 gości

Odkryj obiekty noclegowe dostosowane do Twoich oczekiwań spośród 3 domów i apartamentów w Biskupcu, pochodzących z ponad 4 portali noclegowych. Wszystkie noclegi są szybko porównywane przy pomocy naszego algorytmu, pozwalając Ci oszczędzić nawet 10%.

Najczęściej wybierane udogodnienia w Biskupcu

 • TV (3)
 • Internet (3)
 • Kuchnia (2)
 • Grill (2)
 • Ogród (2)
 • Kominek (2)
 • Dla niepalących (2)
 • Garaż (2)
 • Zwierzę dozwolone (1)
 • Balkon/Patio (1)
 • Mikrofalówka (1)
 • Pralka (1)
W Biskupcu, jest dużo opcji, jeśli poszukujesz noclegu chętnie goszczącego zwierzęta. Jeśli jest to Twoim ważnym wymogiem, przejrzyj obiekty agroturystyczne w Biskupcu. Stanowią one najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty. Kilka przyjaznych zwierzętom ofert (0%) jest położonych do dwóch kilometrów od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Biskupcu


-5°

-2°

-1°
12°
19°
21°
11°
23°
13°
23°
12°
19°
12°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź nasz wykres pogodowy by wybrać najbardziej odpowiedni miesiąc na swoje wakacje. Najgorętszy miesiąc to lipiec, kiedy temperatura wzrasta do 23°. Temperatura w Biskupcu spada poniżej -5° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w maju.

Noclegi w Biskupcu

1 z 3 ofert zakwaterowania w Biskupcu stanowią bed & breakfast. Reprezentują one ponad jedna czwarta obiektów w tej lokalizacji. W dodatku, przeciętna cena za noc to 122 zł, za bed & breakfast dostępne w tej lokalizacji o przeciętnej powierzchni 55 m². Warto wiedzieć, że ten typ noclegów jest świetny dla par i małych grup, ponieważ w większości bed & breakfast mogą ugościć 3 gości. Goście poszukujący zakwaterowania innego typu mogą również znaleźć apartamenty, które są innym bardzo popularnym nocleg w Biskupcu. Przeciętny metraż noclegu typu: apartamenty to 55 m², w średniej cenie 244 zł za dobę.

Noclegi w Biskupcu – wypoczynek w średniowiecznym miasteczku

Malowniczo położone, niewielkie miasteczko na Mazurach kryje w swoich granicach mnóstwo pamiątek po swojej burzliwej historii. Miłośnicy aktywnego zwiedzania powinni więc zarezerwować nocleg w Biskupcu, by móc w pełni cieszyć się skarbami ukrytymi w zakamarkach przyrody Krainy Tysiąca Jezior. Świetną propozycją dla rodzin może być skorzystanie z oferty agroturystyki w Biskupcu.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Skarby średniowiecznego miasta

Rezerwując nocleg w Biskupcu, goście mogą podziwiać tutejsze zabytkowe kamieniczki i wille podczas spaceru klimatycznymi ulicami Starego Miasta, w którym zachował się średniowieczny, gotycki układ przestrzenny. Warto zajrzeć do gotyckiego Kościoła Św. Jana Chrzciciela, którego powstanie datuje się na XVI wiek. Wspinając się na jego wieżę, zwiedzający mają okazję do podziwiania rozległej panoramy miasta i okolicy. Świetnym sposobem na zapoznanie się z bogatą historią Biskupca będzie wizyta w Galerii Ziemi Biskupickiej, w które zgromadzono mnóstwo starych fotografii i eksponatów dokumentujących zmiany zachodzące na tych terenach na przestrzeni wieków.

To warto zobaczyć

Nocleg w Biskupcu – co warto zobaczyć w okolicy?

Nocleg w Biskupcu to doskonała baza do organizowania ciekawych wycieczek krajoznawczych po pełnej atrakcji okolicy. Niewątpliwym skarbem gminy są jej niewielkie wsie z różnorodnymi zabytkami kultury, takie jak Biesowo, Kamionka czy Kobułty. Warto przyjrzeć się zwłaszcza ich charakterystycznemu układowi z tradycyjnymi widlicami oraz rozwidleniami na końcach wsi. W miejscowości Droszewo można podziwiać dodatkowo dworek klasycystyczny z końca XVIII wieku.

Lokalne wydarzenia

Najciekawsze imprezy w Biskupcu

Miłośnicy skocznej muzyki z pewnością będą zachwyceni faktem, że w mieście co roku organizowany jest Festiwal Disco Polo, podczas którego na scenie występują największe gwiazdy uwielbianego przez wielu gatunku.

Niezapomniane wrażenia czekają na odwiedzających także podczas Dni Biskupca, kiedy to w mieście wyprawiane są huczne imprezy, podczas których celebrowana jest kultura regionu wraz z jej muzyką, przysmakami i tradycjami. Wizyta w miejscowości w czasie tutejszych wydarzeń kulturalnych zagwarantuje jeszcze więcej pozytywnych wspomnień.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Biskupcu Casamundo Noclegi w Biskupcu Interhome Noclegi w Biskupcu Airbnb Noclegi w Biskupcu TripAdvisor Noclegi w Biskupcu Novasol Noclegi w Biskupcu edom Noclegi w Biskupcu HomeAway Noclegi w Biskupcu BookApart.com Noclegi w Biskupcu Noclegowo.pl Noclegi w Biskupcu 9flats.com Noclegi w Biskupcu HouseTrip Noclegi w Biskupcu Belvilla Noclegi w Biskupcu DanCenter Noclegi w Biskupcu IdoSell Booking Noclegi w Biskupcu Holiday Home Noclegi w Biskupcu Inter Chalet Noclegi w Biskupcu Only-apartments Noclegi w Biskupcu Migoa Noclegi w Biskupcu

Więcej miejscowości w okolicy

image-tag