Camping w Bieszczadach - HomeToGo base64Hash Camping w Bieszczadach - HomeToGo

Camping w Bieszczadach

Bieszczady
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Camping w Bieszczadach - Najlepsze kierunki

Niezapomniane wakacje w górach na łonie natury, czyli camping w Bieszczadach

Położone na południowo-wschodnim krańcu Polski Bieszczady stanowią wymarzone miejsce na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Na odwiedzających ten malowniczy zakątek czekają bowiem wspaniałe atrakcje, czyste zdrowe powietrze i przede wszystkim pejzaże, które skradły serce niejednego podróżnika. Camping w Bieszczadach to natomiast dobry sposób na przełamanie codziennej rutyny, a dla najmłodszych, i nie tylko, niepowtarzalna szansa na bliższe poznanie nieskażonej bieszczadzkiej przyrody.
Najlepsze miejsca na camping w Bieszczadach

Najlepsze miejsca na camping w Bieszczadach

Lubisz przygody i cenisz sobie wolność oraz swobodę? Jeśli tak, to camping w Bieszczadach z pewnością przypadnie ci do gustu. Góry te, zwane "polskim Dzikim Zachodem" zachwycają dalekimi widokami, zacisznymi rozległymi połoninami, zielonymi gęstymi lasami i urokliwymi kameralnymi miasteczkami.

 • 1. Solina

  to wyróżniający się licznymi walorami krajobrazowymi region i istna mekka dla wielbicieli żeglowania i innych emocjonujących sportów wodnych. Tutejsze rozległe Jezioro Solińskie, zwane Bieszczadzkim Morzem, stanowi najważniejszą atrakcję regionu. Na jego brzegach można bez przeszkód korzystać z uroków gorącego lata, a liczne szlaki piesze i rowerowe stanowią doskonałą alternatywę dla kąpieli wodnych i słonecznych.

 • 2. Sanok

  jest nazywany Bramą Bieszczadów. To miasto o wielowiekowej i wielokulturowej historii. Gości oczarowuje ono bogactwem fantastycznych zabytków świeckich i sakralnych, wśród których jest m.in. górujący nad resztą zabudowy, monumentalny Zamek Królewski.

 • 3. Wetlina

  położona w najwyższej części Bieszczad Wetlina kusi zwłaszcza fanów górskich wędrówek pieszych. Stąd prowadzą bowiem jedne z najatrakcyjniejszych szlaków, w tym na Tarnicę i Połoninę Caryńską, a sąsiadująca z nimi Połonina Wetlińska przy dobrej pogodzie zapewnia zapierającą dech w piersi panoramę okolicy i odległych Tatr.

 • 4. Krasiczyn

  otoczony lasami i usytuowany w zakolu rzeki San Krasiczyn, choć niewielki, to ma jednak bardzo wiele do zaoferowania przyjezdnym. Wznosi się tu XVI-wieczny zamek przywodzący na myśl baśnie o rycerzach i księżniczkach, a ślady historii tych ziem odnaleźć można udając się na zabytkowy i malowniczy kirkut. Park Krajobrazowy Podgórza Przemysko-Dyniowskiego pozwala zaś odetchnąć świeżym powietrzem i zadbać o formę podczas relaksujących przechadzek i spacerów.

Pogoda i klimat w Bieszczadach

max.
Min.

-7°
21 dni 21
max.
Min.

-6°
17 dni 17
max.
Min.

-2°
16 dni 16
max.
Min.
16°
16 dni 16
max.
Min.
21°
15 dni 15
max.
Min.
24°
12°
16 dni 16
max.
Min.
26°
14°
15 dni 15
max.
Min.
26°
13°
11 dni 11
max.
Min.
21°
11 dni 11
max.
Min.
14°
11 dni 11
max.
Min.

12 dni 12
max.
Min.

-5°
15 dni 15
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping w Bieszczadach - Poznaj inne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Bieszczadach

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag