Agroturystyka Bieszczady - HomeToGo base64Hash Agroturystyka Bieszczady - HomeToGo

Agroturystyka Bieszczady

Bieszczady
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Recenzje
4,5+
4+
3,5+
Sypialnie
Dowolna liczba
1 sypialnia
2 sypialnie

Zaplanuj wakacje pełne wrażeń w agroturystyce w Bieszczadach

Łagodne góry idealne do spokojnych wędrówek, zapierające dech w piersiach krajobrazy – takie są właśnie Bieszczady. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz obcować z naturą, zachwycać się górskimi widokami i oddychać rześkim powietrzem, wyjazd w ten najdzikszy zakątek Polski jest doskonałym pomysłem dla ciebie. Czas spędzony w agroturystyce w Bieszczadach urzeknie każdego przybysza.
Zobacz wszystkie oferty

Popularne udogodnienia dla Agroturystyka Bieszczady

Znajdź idealny dom na swój pobyt

Przyjazny(a) zwierzętom Agroturystyka

Przyjazny(a) zwierzętom Agroturystyka

Agroturystyka z basenem

Agroturystyka z basenem

Agroturystyka z kuchnią

Agroturystyka z kuchnią

Agroturystyka z patio

Agroturystyka z patio

Najlepsze atrakcje w Bieszczadach

Najlepsze atrakcje w Bieszczadach

Jedną z największych atrakcji polskich gór jest Bieszczadzki Park Narodowy. Odwiedzających oczarują tu przede wszystkim piękne połoniny i liczne panoramy. Czas w Bieszczadach warto poświęcić na poznanie kultowych miejsc regionu, kosztowanie atmosfery urokliwych wiosek i uczestnictwo w lokalnych wydarzeniach kulturalnych. Co powinieneś zobaczyć?

 • 1. Tarnica

  jest najwyższym szczytem Bieszczadów, liczy 1346 m n.p.m. Wędrówkę na szczyt zacznij czerwonym szlakiem, który zaczyna się w Ustrzykach Górnych. Po drodze podziwiaj Szeroki Wierch i przełęcz pod Tarnicą.

 • 2. Połoniny

  to idealne miejsce dla tych, którzy lubią patrzeć na otwarte przestrzenie podczas spokojnych wędrówek. Wybierz się na jedne z najpopularniejszych szlaków – Połoninę Caryńską i Połoninę Wetlińską. Obie znajdują się w granicach Bieszczadzkiego Parku Narodowego i są objęte ścisłą ochroną.

 • 3. Jezioro Solińskie

  bywa nazywane bieszczadzkim morzem, jego linia brzegowa liczy ok. 150 km. To doskonałe miejsce na relaks dla fanów aktywnego wypoczynku nad wodą. Popływasz tu kajakiem lub żaglówką, a wyznaczonych miejscach możesz się kąpać lub uprawiać windsurfing. Jezioro otoczone jest łagodnymi górami.

 • 4. Browar Ursa Maior

  znajduje się w Uhercach Mineralnych i jest jedynym browarem w Bieszczadach, w którym powstaje kilkanaście gatunków regionalnego piwa. To nie lada atrakcja dla piwoszy. Dowiesz się, jak powstaje ten trunek, będziesz uczestniczył w degustacjach, a także cyklicznych imprezach kulturalnych, które są organizowane w wytwórni.

 • 5. Siekierezada

  to kultowa knajpa w miejscowości Cisna. Jej nazwa nawiązuje do tytułu powieści Edwarda Stachury. Zaskoczy cię wnętrze knajpy, którą zdobią siekiery, diabły oraz dzieła bieszczadzkich artystów. Zrelaksujesz się tu przy grzanym winie lub piwie i posłuchasz muzyki na żywo lub poezji śpiewanej.

Szukasz czegoś innego?

Znajdź więcej interesujących miejsc na pobyt w Bieszczadach

Dom

Dom

Pensjonat

Pensjonat

Apartament

Apartament

Pokój

Pokój

image-tag