Agroturystyka Bieszczady - HomeToGo base64Hash Agroturystyka Bieszczady - HomeToGo

Agroturystyka Bieszczady

Bieszczady
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Zaplanuj wakacje pełne wrażeń w agroturystyce w Bieszczadach

Łagodne góry idealne do spokojnych wędrówek, zapierające dech w piersiach krajobrazy – takie są właśnie Bieszczady. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz obcować z naturą, zachwycać się górskimi widokami i oddychać rześkim powietrzem, wyjazd w ten najdzikszy zakątek Polski jest doskonałym pomysłem dla ciebie. Czas spędzony w agroturystyce w Bieszczadach urzeknie każdego przybysza.
Najlepsze atrakcje w Bieszczadach

Najlepsze atrakcje w Bieszczadach

Jedną z największych atrakcji polskich gór jest Bieszczadzki Park Narodowy. Odwiedzających oczarują tu przede wszystkim piękne połoniny i liczne panoramy. Czas w Bieszczadach warto poświęcić na poznanie kultowych miejsc regionu, kosztowanie atmosfery urokliwych wiosek i uczestnictwo w lokalnych wydarzeniach kulturalnych. Co powinieneś zobaczyć?

 • 1. Tarnica

  jest najwyższym szczytem Bieszczadów, liczy 1346 m n.p.m. Wędrówkę na szczyt zacznij czerwonym szlakiem, który zaczyna się w Ustrzykach Górnych. Po drodze podziwiaj Szeroki Wierch i przełęcz pod Tarnicą.

 • 2. Połoniny

  to idealne miejsce dla tych, którzy lubią patrzeć na otwarte przestrzenie podczas spokojnych wędrówek. Wybierz się na jedne z najpopularniejszych szlaków – Połoninę Caryńską i Połoninę Wetlińską. Obie znajdują się w granicach Bieszczadzkiego Parku Narodowego i są objęte ścisłą ochroną.

 • 3. Jezioro Solińskie

  bywa nazywane bieszczadzkim morzem, jego linia brzegowa liczy ok. 150 km. To doskonałe miejsce na relaks dla fanów aktywnego wypoczynku nad wodą. Popływasz tu kajakiem lub żaglówką, a wyznaczonych miejscach możesz się kąpać lub uprawiać windsurfing. Jezioro otoczone jest łagodnymi górami.

 • 4. Browar Ursa Maior

  znajduje się w Uhercach Mineralnych i jest jedynym browarem w Bieszczadach, w którym powstaje kilkanaście gatunków regionalnego piwa. To nie lada atrakcja dla piwoszy. Dowiesz się, jak powstaje ten trunek, będziesz uczestniczył w degustacjach, a także cyklicznych imprezach kulturalnych, które są organizowane w wytwórni.

 • 5. Siekierezada

  to kultowa knajpa w miejscowości Cisna. Jej nazwa nawiązuje do tytułu powieści Edwarda Stachury. Zaskoczy cię wnętrze knajpy, którą zdobią siekiery, diabły oraz dzieła bieszczadzkich artystów. Zrelaksujesz się tu przy grzanym winie lub piwie i posłuchasz muzyki na żywo lub poezji śpiewanej.

Pogoda i klimat w Bieszczadach

max.
Min.

-7°
21 dni 21
max.
Min.

-6°
17 dni 17
max.
Min.

-2°
16 dni 16
max.
Min.
16°
16 dni 16
max.
Min.
21°
15 dni 15
max.
Min.
24°
12°
16 dni 16
max.
Min.
26°
14°
15 dni 15
max.
Min.
26°
13°
11 dni 11
max.
Min.
21°
11 dni 11
max.
Min.
14°
11 dni 11
max.
Min.

12 dni 12
max.
Min.

-5°
15 dni 15
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Agroturystyka Bieszczady - Poznaj inne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Bieszczadach

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag