Noclegi na Białorusi - HomeToGo base64Hash Noclegi na Białorusi - HomeToGo

Noclegi na Białorusi

Sprawdź 0 dostępnych ofert
Białoruś
Dowolne daty
Goście
Białoruś
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg na Białorusi z tymi popularnymi filtrami

4 dorosłych
1 sypialnia
2 dorosłych
Baseny
Dom
Klimatyzacja
Zwierzęta dozwolone

Noclegi na Białorusi. Wyjątkowe atrakcje za naszą wschodnią granicą

Od domków letniskowych i gospodarstw agroturystycznych na prowincji po kilkugwiazdkowe hotele i apartamenty o zróżnicowanym metrażu w większych miastach – oferta noclegów na Białorusi jest naprawdę bogata. Zanim podejmiesz decyzję o celu podróży, zastanów się, jakie atrakcje sprawią, że na długo zapamiętasz urlop u naszych sąsiadów.

Zobacz wszystkie oferty

Noclegi na twoje wakacje na Białorusi

Użytkownicy wybierający apartamenty na Białorusi będą mogli znaleźć duży wybór , gdyż ten typ noclegu to najbardziej dostępny rodzaj zakwaterowania w tej lokalizacji. Co więcej, przeciętna cena za noc to 276 zł, za apartamenty dostępne w tej lokalizacji o średniej powierzchni 54 m². Warto również wiedzieć, że ten typ obiektów noclegowych jest najlepszy dla rodzin i grup, gdyż w większości apartamenty mogą pomieścić 5 gości. Możesz również porównać inne obiekty na Białorusi. Na przykład hotele to kolejny typowy rodzaj noclegu tutaj z liczbą ofert na poziomie . Podczas gdy apartamenty na Białorusi mają średnią wielkość 54 m², hotele to wielkość 36 m².
Czego warto spróbować na Białorusi?

Białoruska kuchnia – czego musisz spróbować?

Podobnie jak w Polsce, na stołach często goszczą pożywne zupy i ziemniaki (także w postaci placków podawanych z sosem grzybowym, farszu do pierogów albo zrazów faszerowanych mięsem).

Z kolei do niepowtarzalnych białoruskich smaków należą m.in. kwas chlebowy, deserowa kułaga z owoców i ciasta ze sfermentowanej mąki gryczanej, pielmieni (pierogi nadziewane surowym mięsem, a następnie gotowane), kiszka ziemniaczana czy podawane na ostatki placki (tzw. bliny) maczane w mieszance jaj, śmietany i mięsa.

Jakie są najlpesze atrakcje dla rodzin z dziećmi na Białorusi?

Jak zaplanować idealne wakacje z dziećmi na Białorusi?

Jeśli twoje pociechy uwielbiają przyrodę i poznawanie dawnych dziejów, poszukanie noclegów na Białorusi okaże się świetnym pomysłem na rodzinny urlop!

Jednym z najchętniej odwiedzanych zakątków Białorusi jest Puszcza Białowieska, która w prawie 60% należy do naszego wschodniego sąsiada. Każdej zimy do Gospodarstwa Dziadka Mroza, położonego na 15-hektarowej polanie w puszczańskiej wsi Kamieniuki, zjeżdżają tysiące dzieci.

Ceniona jest również placówka muzealna i skansen dawnej architektury i rzemiosła w Dudutkach (oddalonych o około 40 km od Mińska) z licznymi pokazami dla najmłodszych.

Jakie są najciekawsze lokalne atrakcje na Białorusi?

Przygraniczny Brześć i zamki z listy UNESCO

Brześć, sąsiadujący z polskim Terespolem, to miasto obfitujące w atrakcje. Do najciekawszych należą Muzeum Obrony Twierdzy Brzeskiej w XIX-wiecznych obiektach fortyfikacyjnych i Muzeum Techniki Kolejnictwa ze sprawnymi eksponatami, tj. wagony pasażerskie z początków XX wieku oraz lokomotywy parowe i spalinowe.

Ogromną popularnością wśród obieżyświatów cieszą się również dwa obiekty z Listy światowego dziedzictwa UNESCO. Pierwszym z nich jest zespół zamkowy w Nieświeżu, zbudowany pod koniec XVI wieku, a potem wielokrotnie przebudowywany. Kolejny to zamek w Mirze, którego historia sięga przełomu XV i XVI stulecia. Oba zabytki należały m.in. do Radziwiłłów, a dziś można je zwiedzać.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują noclegi na Białorusi?

Przeciętna cena noclegu na Białorusi wynosi .

Ile noclegów jest dostępnych na Białorusi?

Obecnie możesz przeglądać i porównywać 0 noclegów, spośród których na pewno znajdziesz coś dla siebie na planowany pobyt na Białorusi.

Jakie udogodnienia są najpopularniejsze dla domków wakacyjnych na Białorusi?

Dużym zainteresowaniem na Białorusi cieszą się domy i apartamenty wakacyjne Internet, telewizory oraz kuchnie.

Czy na Białorusi znajdę noclegi przyjazne zwierzętom?

Tak, na Białorusi jest 0 obiektów, w których zwierzęta są dozwolone, w średniej cenie 0 zł za noc.

Jaki jest najlepszy moment na podróż do lokalizacji Białoruś?

Najcieplejszy okres w roku na Białorusi przypada na sierpień i czerwiec, a średnie ceny za noc wynoszą ok. .

Zobacz inne kraje warte odwiedzenia

Pokaż więcej

Domy i apartamenty wakacyjne

Najlepsze podróżnicze inspiracje

image-tag