Noclegi na Białorusi - HomeToGo base64Hash Noclegi na Białorusi - HomeToGo

Noclegi na Białorusi

Sprawdź 0 dostępnych ofert
Białoruś
Dowolne daty
Goście
Pomoc Ukrainie - Źródła na temat szukania i oferowania schronienia Dowiedz się więcej

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Typy obiektów
Apartament
Dom
Hostel
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Noclegi na Białorusi. Wyjątkowe atrakcje za naszą wschodnią granicą

Od domków letniskowych i gospodarstw agroturystycznych na prowincji po kilkugwiazdkowe hotele i apartamenty o zróżnicowanym metrażu w większych miastach – oferta noclegów na Białorusi jest naprawdę bogata. Zanim podejmiesz decyzję o celu podróży, zastanów się, jakie atrakcje sprawią, że na długo zapamiętasz urlop u naszych sąsiadów.

Zobacz wszystkie oferty

Noclegi na twoje wakacje na Białorusi

Użytkownicy wybierający apartamenty na Białorusi będą mogli znaleźć duży wybór , gdyż ten typ noclegu to najbardziej dostępny rodzaj zakwaterowania w tej lokalizacji. Co więcej, przeciętna cena za noc to 276 zł, za apartamenty dostępne w tej lokalizacji o średniej powierzchni 54 m². Warto również wiedzieć, że ten typ obiektów noclegowych jest najlepszy dla rodzin i grup, gdyż w większości apartamenty mogą pomieścić 5 gości. Możesz również porównać inne obiekty na Białorusi. Na przykład hotele to kolejny typowy rodzaj noclegu tutaj z liczbą ofert na poziomie . Podczas gdy apartamenty na Białorusi mają średnią wielkość 54 m², hotele to wielkość 36 m².
Czego warto spróbować na Białorusi?

Białoruska kuchnia – czego musisz spróbować?

Podobnie jak w Polsce, na stołach często goszczą pożywne zupy i ziemniaki (także w postaci placków podawanych z sosem grzybowym, farszu do pierogów albo zrazów faszerowanych mięsem).

Z kolei do niepowtarzalnych białoruskich smaków należą m.in. kwas chlebowy, deserowa kułaga z owoców i ciasta ze sfermentowanej mąki gryczanej, pielmieni (pierogi nadziewane surowym mięsem, a następnie gotowane), kiszka ziemniaczana czy podawane na ostatki placki (tzw. bliny) maczane w mieszance jaj, śmietany i mięsa.

Jakie są najlpesze atrakcje dla rodzin z dziećmi na Białorusi?

Jak zaplanować idealne wakacje z dziećmi na Białorusi?

Jeśli twoje pociechy uwielbiają przyrodę i poznawanie dawnych dziejów, poszukanie noclegów na Białorusi okaże się świetnym pomysłem na rodzinny urlop!

Jednym z najchętniej odwiedzanych zakątków Białorusi jest Puszcza Białowieska, która w prawie 60% należy do naszego wschodniego sąsiada. Każdej zimy do Gospodarstwa Dziadka Mroza, położonego na 15-hektarowej polanie w puszczańskiej wsi Kamieniuki, zjeżdżają tysiące dzieci.

Ceniona jest również placówka muzealna i skansen dawnej architektury i rzemiosła w Dudutkach (oddalonych o około 40 km od Mińska) z licznymi pokazami dla najmłodszych.

Jakie są najciekawsze lokalne atrakcje na Białorusi?

Przygraniczny Brześć i zamki z listy UNESCO

Brześć, sąsiadujący z polskim Terespolem, to miasto obfitujące w atrakcje. Do najciekawszych należą Muzeum Obrony Twierdzy Brzeskiej w XIX-wiecznych obiektach fortyfikacyjnych i Muzeum Techniki Kolejnictwa ze sprawnymi eksponatami, tj. wagony pasażerskie z początków XX wieku oraz lokomotywy parowe i spalinowe.

Ogromną popularnością wśród obieżyświatów cieszą się również dwa obiekty z Listy światowego dziedzictwa UNESCO. Pierwszym z nich jest zespół zamkowy w Nieświeżu, zbudowany pod koniec XVI wieku, a potem wielokrotnie przebudowywany. Kolejny to zamek w Mirze, którego historia sięga przełomu XV i XVI stulecia. Oba zabytki należały m.in. do Radziwiłłów, a dziś można je zwiedzać.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują noclegi na Białorusi?

Przeciętna cena noclegu na Białorusi wynosi .

Ile noclegów jest dostępnych na Białorusi?

Obecnie możesz przeglądać i porównywać 0 noclegów, spośród których na pewno znajdziesz coś dla siebie na planowany pobyt na Białorusi.

Jakie udogodnienia są najpopularniejsze dla domków wakacyjnych na Białorusi?

Dużym zainteresowaniem na Białorusi cieszą się domy i apartamenty wakacyjne Internet, telewizory oraz kuchnie.

Czy na Białorusi znajdę noclegi przyjazne zwierzętom?

Tak, na Białorusi jest 0 obiektów, w których zwierzęta są dozwolone, w średniej cenie 0 zł za noc.

Jaki jest najlepszy moment na podróż do lokalizacji Białoruś?

Najcieplejszy okres w roku na Białorusi przypada na sierpień i czerwiec, a średnie ceny za noc wynoszą ok. .

Zbieramy oferty tysięcy partnerów, w tym:

Booking.com Noclegi na Białorusi Casamundo Noclegi na Białorusi Interhome Noclegi na Białorusi TripAdvisor Noclegi na Białorusi Novasol Noclegi na Białorusi edom Noclegi na Białorusi HomeAway Noclegi na Białorusi BookApart.com Noclegi na Białorusi HouseTrip Noclegi na Białorusi Belvilla Noclegi na Białorusi DanCenter Noclegi na Białorusi IdoSell Booking Noclegi na Białorusi Holiday Home Noclegi na Białorusi Inter Chalet Noclegi na Białorusi Only-apartments Noclegi na Białorusi Migoa Noclegi na Białorusi

Domy i apartamenty wakacyjne

Najlepsze podróżnicze inspiracje

image-tag