Białka Tatrzańska na narty

Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska na narty: Nasze rekomendacje

Dom ∙ 4 gości
Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Polska
od 168 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Agroturystyka ∙ 4 gości
Groń, Bukowina Tatrzańska, Polska
od 81 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Dom ∙ 3 gości
Bukowina Tatrzańska, tatrzański, Polska
od 119 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Dom ∙ 3 gości
Bukowina Tatrzańska, tatrzański, Polska
od 96 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Dom ∙ 3 gości
Biały Dunajec, tatrzański, Polska
od 151 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Dom ∙ 3 gości
Jurgów, Bukowina Tatrzańska, Polska
od 101 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Dom ∙ 3 gości
Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Polska
od 140 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Polska
od 231 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Białka Tatrzańska na narty

Białka Tatrzańska idealna na narty — bezmiar zimowych atrakcji

Narty w Białce Tatrzańskiej to doskonała oferta dla wszystkich wielbicieli aktywnego wypoczynku na śniegu. Ta wyjątkowa niewielka miejscowość, oddalona zaledwie o około 20 km od Zakopanego, przyciąga obecnie wielu odwiedzających pragnących wypocząć pod Tatrami. Na gości czekają tu komfortowe apartamenty i kwatery, a śniegu i atrakcji jest tu pod dostatkiem.

Dlaczego warto udać się na narty do Białki Tatrzańskiej?

Białka Tatrzańska to aż 17,5 km świetnie przygotowanych, dodatkowo naśnieżanych i oświetlonych tras zjazdowych o odmiennym stopniu trudności oraz cztery i pół kilometra tras biegowych. Tutejsze liczne wyciągi krzesełkowe i orczykowe usytuowane są na najatrakcyjniejszych stokach, a możliwość wypożyczenia niezbędnego sprzętu i nauka w renomowanych szkółkach to kolejne atuty tego miejsca.

Ponadto, amatorzy białego szaleństwa mogą tu również spróbować snowboardu, a Snowpark Burton kusi miłośników freestylu szeregiem przeszkód typu obstacles, małe boxy lub elementy jumps. Organizowane są tu też ciekawe imprezy plenerowe takie jak nietypowy zjazd na sianie, czy sylwester na nartach. Z kolei Zieleniec to jeszcze więcej frajdy z jazdy na nartach zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz równie świetne warunki i stoki idealne także dla zaawansowanych amatorów narciarstwa.

Après ski

Białka Tatrzańska to również wiele fascynujących zajęć poza szusowaniem. Aquapark Terma Bania zapewni relaks i odprężenie oraz świetną zabawę w wodzie. Kąpiele termalne, zjeżdżalnie, gejzery, sauna oraz basen zewnętrzny z zachwycającym widokiem na Tatry to zaledwie niewielka część tutejszych wspaniałości. Na odwiedzających czekają też bowiem góralskie karczmy i restauracje serwujące wyborne dania kuchni regionalnej takiej jak kwaśnica, czy pieczony oscypek.

Wieczorem warto zaś wybrać się na kulig z ogniskiem i pochodniami, który dostarczy nie lada wrażeń i zabawy lub pospacerować po klimatycznych uliczkach, wzdłuż których zlokalizowane są sklepy z pamiątkami i tradycyjnym rękodziełem. Dużą popularnością cieszą się także koncerty muzyki regionalnej i bukowiańskie spektakle. Lokalne kluby nocne i dyskoteki zapewnią zaś szampańską zabawę do białego rana.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Białce Tatrzańskiej Casamundo Noclegi w Białce Tatrzańskiej Interhome Noclegi w Białce Tatrzańskiej TripAdvisor Noclegi w Białce Tatrzańskiej Novasol Noclegi w Białce Tatrzańskiej Wimdu Noclegi w Białce Tatrzańskiej edom Noclegi w Białce Tatrzańskiej HomeAway Noclegi w Białce Tatrzańskiej BookApart.com Noclegi w Białce Tatrzańskiej Noclegowo.pl Noclegi w Białce Tatrzańskiej 9flats.com Noclegi w Białce Tatrzańskiej HouseTrip Noclegi w Białce Tatrzańskiej Belvilla Noclegi w Białce Tatrzańskiej DanCenter Noclegi w Białce Tatrzańskiej IdoSell Booking Noclegi w Białce Tatrzańskiej Holiday Home Noclegi w Białce Tatrzańskiej Inter Chalet Noclegi w Białce Tatrzańskiej only-apartments Noclegi w Białce Tatrzańskiej Migoa Noclegi w Białce Tatrzańskiej