Noclegi i apartamenty wakacyjne Barczewo

Porównano 13 dostępnych noclegów, znalezionych na 14 stronach rezerwacyjnych
Barczewo

Najczęściej wybierane udogodnienia w Barczewie

 • Łowienie ryb (11)
 • Garaż (11)
 • Ogród (10)
 • Dla niepalących (9)
 • TV (9)
 • Balkon/Patio (8)
 • Sauna (6)
 • Jacuzzi (6)
 • Basen (6)
 • Bez barier (6)
 • Internet (6)
 • Kuchnia (5)

Pogoda w Barczewie


-5°

-3°

-1°
12°
19°
21°
11°
23°
13°
23°
12°
19°
12°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Ten wykres przedstawia wykres pogodowy na cały rok w Barczewie. W lipcu, temperatura osiąga nawet powyżej 23°. Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem, ze średnią minimalną temperaturą na poziomie -5°. Zgodnie z wykresem pogodowym, styczeń będzie najbardziej deszczowym miesiącem w ciagu najbliższych 6 miesięcy.

Barczewo to noclegi w idyllicznym entourage'u

Barczewo to miasto położone w regionie Warmii i Mazur nad rzeką Pisą, niedaleko Olsztyna. Przed wojną Barczewo istniało jako Wartembork, a ponadto bywało często nazywane Warmińską Wenecją. Nic zresztą w tym dziwnego, bo całe miasteczko jest niezwykle malownicze. Zawdzięczamy to zwłaszcza licznym mostkom i kładkom przerzuconym przez urodziwe odnogi Pisy.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Niewielka powierzchnia, wiele zabytków

Nocleg w miejscowości Barczewo zaskoczy cię liczbą ciekawych obiektów. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się kościół farny św. Anny oraz synagoga. Już samo nagromadzenie świątyń różnych wyznań jest dowodem na to, jak wiele kultur i narodowości żyło tu obok siebie przed wojną. Dziś można dodatkowo zwiedzić Muzeum imienia Feliksa Nowowiejskiego, najsłynniejszego mieszkańca. Z kolei na terenie dawnych ogrodów mieści się więzienie. Nieopodal znajduje się kościół pod wezwaniem św. Andrzeja Apostoła w Barczewie.

Atrakcje dla rodziny

Barczewo to też nocleg i eldorado dla najmłodszych

Jeśli skusisz się na nocleg w miasteczku Barczewo, czeka na ciebie i całej rodziny całe mnóstwo atrakcji na miejscu i w okolicy. Jest to więc znakomity pomysł na krótkie wakacje. Będąc tu, można na przykład pojechać do parku zabaw "Bajkolandia", gdzie czekają liczne atrakcje, takie jak choćby basen z kulkami, Małpi Gaj, klocki o gigantycznych rozmiarach i wiele innych ciekawostek pomyślanych specjalnie o najmłodszych podróżnikach.

Wycieczki w pobliżu

Odkryj Mazurskie!

Walory krajobrazowe i naturalne regionu są nie do przecenienia. W pobliżu miasteczka znajduje się uroczy zalew, wokół którego rozciąga się promenada ozdobiona stylizowanymi latarniami. Z miejscem tym związanych jest wiele legend, a jedna z nich opowiada o tajemniczym podziemnym korytarzu mającym prowadzić do malowniczego kościoła na Zamkowej Górze.

Plenery te są piękne o każdej porze roku i doskonale oddają prowincjonalne, sielskie piękno wiejskich okolic. W niedalekim Barczewku mieści się z kolei kościółek z XVI wieku z barokowym wnętrzem. Budynek jest ukryty wśród starego drzewostanu i prezentuje się niezwykle urokliwie.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Barczewie Casamundo Noclegi w Barczewie Interhome Noclegi w Barczewie TripAdvisor Noclegi w Barczewie Novasol Noclegi w Barczewie Wimdu Noclegi w Barczewie edom Noclegi w Barczewie HomeAway Noclegi w Barczewie BookApart.com Noclegi w Barczewie Noclegowo.pl Noclegi w Barczewie 9flats.com Noclegi w Barczewie HouseTrip Noclegi w Barczewie Belvilla Noclegi w Barczewie DanCenter Noclegi w Barczewie IdoSell Booking Noclegi w Barczewie Holiday Home Noclegi w Barczewie Inter Chalet Noclegi w Barczewie only-apartments Noclegi w Barczewie Migoa Noclegi w Barczewie

Więcej miejscowości w okolicy