Bałtów narty - HomeToGo base64Hash Bałtów narty - HomeToGo

Bałtów narty

Bałtów
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
4,5+
4+
3,5+

Zaplanuj idealny wyjazd na narty – Bałtów w przepięknej odsłonie

Bałtów w województwie świętokrzyskim stał się w Polsce niezwykle popularny tuż po odkryciu licznych tropów dinozaurów w tym regionie. Niecodzienne znalezisko stało się powodem, ale którego w Bałtowie w 2004 roku zbudowano Park Jurajski, jako jeden z pierwszych w Polsce. Jednak na parku się nie skończyło, a sam Bałtów rozwija się błyskawicznie również jako miejscowość wypoczynkowa i rekreacyjna zimową porą.
Bałtów, czyli narty pełną gębą

Bałtów, czyli narty pełną gębą

Niezwykłe ukształtowanie Gór Świętokrzyskich sprawia, że miejscowe stoki są idealne dla rodzin z dziećmi i wszystkich początkujących narciarzy. Popularność Bałtowa jako kurortu zimowego zdecydowanie rośnie z roku na rok.

 • 1. Szwajcaria Bałtowska

  to najlepszy ośrodek narciarski na mapie województwa świętokrzyskiego i jeden z najbardziej atrakcyjnych w tych regionach. Stanowi on integralną część Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Na terenie ośrodka narciarskiego do dyspozycji narciarzy jest 5 tras o łącznej długości 2,5 kilometra oraz 4-osobowa nowoczesna kolejka krzesełkowa, która może przewieźć ponad 2000 osób w ciągu godziny. Oprócz tego znajdują się tu również dwa nowoczesne wyciągi orczykowe. Najmłodsi mogą uczestniczyć w zajęciach w szkółce narciarskiej.

 • 2. Bałtowski snowpark

  to z kolei świetna propozycja dla wszystkich miłośników sportów ekstremalnych i narciarskiego bądź snowboardowego freestyle’u. Wtajemniczeni na pewno będą zadowoleni, korzystając z takich atrakcji jak poręcz Spadowa, butter box, box disaster czy też wallride.

 • 3. Wioska św. Mikołaja

  , jak się okazuje, nie znajduje się tylko w dalekiej Laponii, ale także na bałtowskich stokach. W specjalnie przygotowanej, przytulnej chacie na dzieci czeka Mikołaj i pracowite elfy – zwiedzający będą mieć niepowtarzalną możliwość przyjrzenia się, jak św. Mikołaj i jego pomocnicy mieszkają i pracują.

Bałtów to narty, dinozaury, ale też pszczoły, wodne stwory i... czarownice

Bałtów to narty, dinozaury, ale też pszczoły, wodne stwory i... czarownice

Bałtowski ośrodek to unikalne miejsce dla całej rodziny. Ilość proponowanych form spędzenia wolnego czasu przyprawia o zawrót głowy. Możemy więc być pewni, że nie będziemy się tu nudzić podczas ferii czy wakacji letnich. Dla tych, którym same narty nie wystarczają, przygotowano dodatkowe rozrywki.

 • 1. Pszczeli Skansen

  to miejsce niezwykłe. Znajdziemy tu wiele typów uli, od tych najbardziej tradycyjnych po nowoczesne. To właściwie miejsce, aby dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat życia pszczół, a także o tym, jakie korzyści z ich istnienia może czerpać człowiek. Wisienką na torcie jest przepiękny ogród. Zainteresowani mogą wybierać w kosmetykach na bazie miodu lub wysokiej jakości miodach pitnych.

 • 2. Prehistoryczne Oceanarium

  to enklawa, w której głębiny oceanu przenikają się z głębią obrazu w trzech wymiarach. Jak wyglądało życie pod wodą miliony lat temu? Wspaniała ekspozycja sprawi, że przeniesiesz się w podwodny świat ogromnych gadów.

 • 3. Sabatówka

  , czyli niezwykła wioska czarownic to miejsce ze wszech miar unikatowe łączące pierwiastki rzeczywiste z magią. Tu można przekroczyć granice świata realnego, poznając sekrety wiedźm, czarownic i białej magii, z której zbawiennych wpływów korzystały niegdyś całe pokolenia mieszkających tu osób.

Bałtów - Poznaj inne kierunki

Pokaż więcej

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Bałtowie

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

Pokaż więcej
image-tag